TennisHome.nl TennisHome.nl     Tennis.de TennisPlanet.be
 
 
 
Left
Nieuws
Actueel
Belgen deze week
Archief
 
Tennisinfo.be
Vrouwen
Tennisinfo.be
Speelsters
Toernooien
WTA ranking
WTA resultaten
Fed Cup
 
Tennisinfo.be
Mannen
Tennisinfo.be
Spelers
Toernooien
ATP Ranking
ATP Resultaten
Davis Cup
 
Tennisinfo.be
Varia
Tennisinfo.be
Terug in de tijd
Specials
Player of the week
Interviews
Mailinglist
Tennishero
Links
 
TennisPlanet.be
TennisPlanet
TennisPlanet.be
Bespanmachines
Vandaag jarig
Geen jarigen vandaag
Op de bal met
Xavier Malisse
Xavier Malisse

meer interviews
Rolstoeltennis

Rolstoeltennis
Resultaten  
Laatste Update : 18/04/2014 20:19:00

Monte-Carlo Rolex Masters
Monte-Carlo, Monaco, ATP World Tour 1000
13/04/2014 - 20/04/2014
Gravel, outdoor

Halve finales
David FERRER (ESP)[6] vs Stanislas WAWRINKA (SUI)[3]
Roger FEDERER (SUI/WC [4] vs Novak DJOKOVIC (SRB)[2]


Kwartfinales
Rafael NADAL (ESP)[1] lost to David FERRER (ESP)[6] 6-7(1) 4-6
Stanislas WAWRINKA (SUI)[3] defeated Milos RAONIC (CAN)[8] 7-6(5) 6-2
Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[9] lost to Roger FEDERER (SUI/WC [4] 6-2 6-7(6) 1-6
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 6-4 3-6 1-6


Derde Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Andreas SEPPI (ITA) 6-1 6-3
Grigor DIMITROV (BUL)[12] lost to David FERRER (ESP)[6] 4-6 2-6
Stanislas WAWRINKA (SUI)[3] defeated Nicolas ALMAGRO (ESP)[15] w.o.
Tommy ROBREDO (ESP)[11] lost to Milos RAONIC (CAN)[8] 4-6 3-6

Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[9] defeated Fabio FOGNINI (ITA)[10] 5-7 6-3 6-0
Lukas ROSOL (CZE) lost to Roger FEDERER (SUI/WC [4] 4-6 1-6
Tomas BERDYCH (CZE)[5] lost to Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) 6-4 3-6 1-6
Pablo CARRENO BUSTA (ESP/LL) lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 0-6 1-6


Tweede Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Teymuraz GABASHVILI (RUS/Q) 6-4 6-1
Pablo ANDUJAR (ESP) lost to Andreas SEPPI (ITA) 6-7(5) 7-5 4-6
Grigor DIMITROV (BUL)[12] defeated Albert RAMOS (ESP/Q) 4-6 6-3 6-4
Jeremy CHARDY (FRA) lost to David FERRER (ESP)[6] 3-6 0-6

Stanislas WAWRINKA (SUI)[3] defeated Marin CILIC (CRO) 6-0 6-2
Nicolas MAHUT (FRA) lost to Nicolas ALMAGRO (ESP)[15] 6-7(3) 3-6
Tommy ROBREDO (ESP)[11] defeated Julien BENNETEAU (FRA) 4-6 6-0 6-1
Yen-Hsun LU (TPE) lost to Milos RAONIC (CAN)[8] 7-6(4) 2-6 1-6

Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[9] defeated Philipp KOHLSCHREIBER (GER) 6-4 1-6 6-4
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) lost to Fabio FOGNINI (ITA)[10] 6-7(6) 4-6
Michael LLODRA (FRA/Q) lost to Lukas ROSOL (CZE) 4-6 4-6
Radek STEPANEK (CZE) lost to Roger FEDERER (SUI/WC [4] 1-6 2-6

Tomas BERDYCH (CZE)[5] defeated Dmitry TURSUNOV (RUS) 7-5 6-4
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) defeated to Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[17] 6-1 7-5
Gael MONFILS (FRA) lost to Pablo CARRENO BUSTA (ESP/LL) 3-6 6-7(6)
Albert MONTANES (ESP/Q) lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 1-6 0-6



Eerste Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] - Bye
Teymuraz GABASHVILI (RUS/Q) defeated Gilles SIMON (FRA) 4-6 6-4 6-4
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) lost to Pablo ANDUJAR (ESP) 6-2 5-7 6-7(5)
Andreas SEPPI (ITA) defeated Mikhail YOUZHNY (RUS)[13] 6-3 7-6(4)

Grigor DIMITROV (BUL)[12] defeated Marcel GRANOLLERS (ESP) 6-2 4-6 6-2
Albert RAMOS (ESP/Q) defeated Jarkko NIEMINEN (FIN) 6-2 7-5
Igor SIJSLING (NED) lost to Jeremy CHARDY (FRA) 6-1 2-6 6-7(5)
David FERRER (ESP)[6] - Bye

Stanislas WAWRINKA (SUI)[3] - Bye
Marin CILIC (CRO) defeated Marinko MATOSEVIC (AUS/LL) 6-1 3-6 6-2
Nicolas MAHUT (FRA) defeated Dominic THIEM (AUT/WC) 4-6 6-3 6-2
Paul-Henri MATHIEU (FRA/Q) lost to Nicolas ALMAGRO (ESP)[15] 3-6 2-6

Tommy ROBREDO (ESP)[11] defeated David GOFFIN (BEL/Q) 6-4 6-1
Julien BENNETEAU (FRA) defeated Jurgen MELZER (AUT) 6-4 3-6 6-4
Federico DELBONIS (ARG) lost to Yen-Hsun LU (TPE) 6-7(5) 1-6
Milos RAONIC (CAN)[8] - Bye

Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[9] - Bye
Philipp KOHLSCHREIBER (GER) defeated Simone BOLELLI (ITA/WC) 6-3 6-4
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) defeated Vasek POSPISIL (CAN) 6-2 6-2
Joao SOUSA (POR) lost to Fabio FOGNINI (ITA)[10] 7-5 5-7 4-6

Jerzy JANOWICZ (POL)[16] lost to Michael LLODRA (FRA/Q) 4-6 2-6
Evgeny DONSKOY (RUS/Q) lost to Lukas ROSOL (CZE) 5-7 1-6
Radek STEPANEK (CZE) defeated Ivo KARLOVIC (CRO) 6-1 6-2
Roger FEDERER (SUI/WC [4] - Bye

Tomas BERDYCH (CZE)[5] - Bye
Robin HAASE (NED) lost to Dmitry TURSUNOV (RUS) 1-6 7-5 3-6
Benjamin BALLERET (MON/WC) lost to Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) 5-7 2-6
Ernests GULBIS (LAT) lost to Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[17] 2-6 4-6

Kevin ANDERSON (RSA)[14] lost to Gael MONFILS (FRA) 4-6 6-7(4)
Pablo CARRENO BUSTA (ESP/LL) defeated Ivan DODIG (CRO) 6-3 6-3
Benoit PAIRE (FRA) lost to Albert MONTANES (ESP/Q) 5-7 6-4 2-6
Novak DJOKOVIC (SRB)[2] - Bye





Grand Prix Hassan II
Casablanca, Marokko, ATP World Tour 250
07/04/2014 - 13/04/2014
Gravel, outdoor

Finale
Marcel GRANOLLERS (ESP)[4] lost to Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP)[8] 7-5 4-6 3-6


Halve finales
Federico DELBONIS (ARG)[6] lost to Marcel GRANOLLERS (ESP)[4] 1-6 4-6 4-6
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP)[8] vs Roberto CARBALLES BAENA (ESP/Q) 6-2 6-7(6) 6-4


Kwartfinales
Victor HANESCU (ROU) lost to Federico DELBONIS (ARG)[6] 6-7(5) 3-6
Marcel GRANOLLERS (ESP)[4] defeated Pablo CARRENO BUSTA (ESP) 6-7(4) 6-3 6-0
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP)[8] defeated Benoit PAIRE (FRA)[3] 7-5 7-6(4)
Roberto CARBALLES BAENA (ESP/Q) defeated Andrey KUZNETSOV (RUS/LL) 6-7(4) 6-3 6-0


Tweede Ronde
Kevin ANDERSON (RSA)[1] lost to Victor HANESCU (ROU) 4-6 4-6
Filip PELIWO (CAN/Q) lost to Federico DELBONIS (ARG)[6] 2-6 7-6(5) 4-6
Marcel GRANOLLERS (ESP)[4] defeated Albert RAMOS (ESP) 6-3 7-6(3)
Pablo CARRENO BUSTA (ESP) defeated Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) 3-6 6-1 7-6(3)

Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP)[8] defeated Carlos BERLOCQ (ARG) 6-2 7-5
Albert MONTANES (ESP) lost to Benoit PAIRE (FRA)[3] 4-6 7-5 4-6
Joao SOUSA (POR)[5] lost to Roberto CARBALLES BAENA (ESP/Q) 7-6(7) 6-7(5) 2-6
Jiri VESELY (CZE) lost to Andrey KUZNETSOV (RUS/LL) 2-6 1-3 en opgave


Eerste Ronde
Kevin ANDERSON (RSA)[1] - Bye
Victor HANESCU (ROU) defeated Hicham KHADDARI (MAR/WC) 7-6(3) 6-3
Filippo VOLANDRI (ITA) lost to Filip PELIWO (CAN/Q) 6-7(6) 3-6
Gilles SIMON (FRA/Q) lost to Federico DELBONIS (ARG)[6] 4-6 4-6

Marcel GRANOLLERS (ESP)[4] - Bye
Albert RAMOS (ESP) defeated Lamine OUAHAB (MAR/WC) 6-3 2-6 6-1
Tobias KAMKE (GER) lost to Pablo CARRENO BUSTA (ESP) 1-6 2-6
Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) defeated Robin HAASE (NED)[7] 7-6(4) 6-4

Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP)[8] defeated Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) 7-6(5) 7-6(6)
Teymuraz GABASHVILI (RUS) lost to Carlos BERLOCQ (ARG) 4-6 1-6
Kenny DE SCHEPPER (FRA) lost to Albert MONTANES (ESP) 2-6 3-6
Benoit PAIRE (FRA)[3] - Bye

Joao SOUSA (POR)[5] defeated Igor SIJSLING (NED) 6-2 6-4
David GOFFIN (BEL/Q) lost to Roberto CARBALLES BAENA (ESP/Q) 2-6 5-7
Jiri VESELY (CZE) defeated Leonardo MAYER (ARG) 6-4 6-3
Andrey KUZNETSOV (RUS/LL) - Bye




US Mens Clay Court Championship
Houston, U.S.A., ATP World Tour 250
07/04/2014 - 13/04/2014
Gravel, outdoor

Finale
Nicolas ALMAGRO (ESP)[3] lost to Fernando VERDASCO (ESP)[4] 3-6 6-7(4)


Halve finales
Sam QUERREY (USA) lost to Nicolas ALMAGRO (ESP)[3] w.o.
Fernando VERDASCO (ESP)[4] defeated Santiago GIRALDO (COL) 6-4 7-5


Kwartfinales
Dustin BROWN (GER) lost to Sam QUERREY (USA) 3-6 7-6(8) 3-6
Nicolas ALMAGRO (ESP)[3] defeated Jack SOCK (USA) 6-2 6-4
Donald YOUNG (USA) lost to Fernando VERDASCO (ESP)[4] 6-7(1) 1-6
Alejandro GONZALEZ (COL) lost to Santiago GIRALDO (COL) 3-6 4-6


Tweede Ronde
John ISNER (USA)]1] lost to Dustin BROWN (GER) 4-6 7-6(7) 6-7(4)
Sam QUERREY (USA) defeated Lleyton HEWITT (AUS)[7] 6-3 6-4
Nicolas ALMAGRO (ESP)[3] defeated Michael RUSSELL (USA) 6-2 6-3
Benjamin BECKER (GER) lost to Jack SOCK (USA) 4-6 3-6

Juan MONACO (ARG)[6] lost to Donald YOUNG (USA) 7-6(4) 4-6 3-6
Steve JOHNSON (USA/WC) lost to Fernando VERDASCO (ESP)[4] 0-6 6-4 3-6
Feliciano LOPEZ (ESP)[5] lost to Alejandro GONZALEZ (COL) 3-6 0-2 en opgave
Santiago GIRALDO (COL) defeated Tommy ROBREDO (ESP)[2] 6-3 6-4


Eerste Ronde
John ISNER (USA)]1] - Bye
Rhyne WILLIAMS (USA/WC) lost to Dustin BROWN (GER) 1-6 2-6
Alex BOGOMOLOV Jr. (RUS) lost to Sam QUERREY (USA) 4-6 6-7(6)
Peter POLANSKY (CAN/Q) lost to Lleyton HEWITT (AUS)[7] 4-6 6-3 4-6

Nicolas ALMAGRO (ESP)[3] - Bye
Michael RUSSELL (USA) defeated Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 6-3 7-6(2)
Benjamin BECKER (GER) defeated Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP/Q) 6-1 1-6 6-3
Jack SOCK (USA) defeated Ivo KARLOVIC (CRO)[8] 6-1 6-4

Juan MONACO (ARG)[6] defeated Somdev DEVVARMAN (IND) 7-6(4) 6-2
Ryan HARRISON (USA/Q) lost to Donald YOUNG (USA) 0-6 1-6
Steve JOHNSON (USA/WC) defeated Denis KUDLA (USA) 6-3 7-6(4)
Fernando VERDASCO (ESP)[4] - Bye

Feliciano LOPEZ (ESP)[5] defeated Robby GINEPRI (USA/Q) 7-5 6-2
Marcos BAGHDATIS (CYP/WC) lost to Alejandro GONZALEZ (COL) 6-4 2-6 1-6
Santiago GIRALDO (COL) defeated Matthew EBDEN (AUS) 6-1 6-2
Tommy ROBREDO (ESP)[2] - Bye




Sony Open Tennis
Miami, U.S.A., ATP World Tour 1000
19/03/2014 - 30/03/2014
Hardcourt, outdoor

Finale
Rafael NADAL (ESP)[1[ lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 3-6 3-6


Halve finales
Rafael NADAL (ESP)[1[ defeated Tomas BERDYCH (CZE)[7] w.o.
Kei NISHIKORI (JPN)[20] lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] w.o.


Kwartfinales
Rafael NADAL (ESP)[1[ defeated Milos RAONIC (CAN)[12] 4-6 6-2 6-4
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[22] lost to Tomas BERDYCH (CZE)[7] 4-6 6-7(3)
Roger FEDERER (SUI)[5] lost to Kei NISHIKORI (JPN)[20] 6-3 5-7 4-6
Andy MURRAY (GBR)[6] lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 5-7 3-6


Vierde Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1[ defeated Fabio FOGNINI (ITA)[14] 6-2 6-2
Milos RAONIC (CAN)[12] defeated Benjamin BECKER (GER/LL) 6-3 6-4
Stanislas WAWRINKA (SUI)[3] lost to Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[22] 4-6 6-3 1-6
John ISNER (USA)[10] lost to Tomas BERDYCH (CZE)[7] 3-6 5-7

Roger FEDERER (SUI)[5] defeated Richard GASQUET (FRA)[9] 6-1 6-2
Kei NISHIKORI (JPN)[20] defeated David FERRER (ESP)[4] 7-6(7) 2-6 7-6(9)
Andy MURRAY (GBR)[6] defeated Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[11] 6-4 6-1
Tommy ROBREDO (ESP)[16] lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 3-6 5-7


Derde Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1[ defeated Denis ISTOMIN (UZB) 6-1 6-0
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) lost to Fabio FOGNINI (ITA)[14] 6-4 3-6 3-6
Milos RAONIC (CAN)[12] defeated Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) 6-1 6-2
Aljaz BEDENE (SLO/Q) lost to Benjamin BECKER (GER/LL) 3-6 5-7

Stanislas WAWRINKA (SUI)[3] defeated Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 7-5 6-4
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[22] defeated Dusan LAJOVIC (SRB/LL) 3-6 6-0 7-6(5)
John ISNER (USA)[10] defeated Nicolas ALMAGRO (ESP)[18] 7-5 6-3
Joao SOUSA (POR) lost to Tomas BERDYCH (CZE)[7] 2-6 4-6

Roger FEDERER (SUI)[5] defeated Thiemo DE BAKKER (NED/Q) 6-3 6-3
Kevin ANDERSON (RSA)[17] lost to Richard GASQUET (FRA)[9] 3-6 4-6
Grigor DIMITROV (BUL)[15] lost to Kei NISHIKORI (JPN)[20] 6-1(1) 5-7
Andreas SEPPI (ITA)[31] lost to David FERRER (ESP)[4] 3-6 2-6

Andy MURRAY (GBR)[6] defeated Feliciano LOPEZ (ESP)[32] 6-4 6-1
Marcos BAGHDATIS (CYP/WC) lost to Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[11] 6-4 6-7(6) 5-7
Tommy ROBREDO (ESP)[16] defeated Julien BENNETAU (FRA) 6-3 6-4
Florian MAYER (GER)[30] lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] w.o.


Tweede Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1[ defeated Lleyton HEWITT (AUS) 6-1 6-3
Denis ISTOMIN (UZB) defeated Dmitry TURSUNOV (RUS)[29] 6-7(8) 6-0 6-3
Jerzy JANOWICZ (POL)[19] lost to Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) 4-6 1-6
Lukas LACKO (SVK/Q) lost to Fabio FOGNINI (ITA)[14] 4-6 4-6

Milos RAONIC (CAN)[12] defeated Jack SOCK (USA/WC) 6-4 7-6(1)
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) defeated Gael MONFILS (FRA)[23] 6-2 7-5
Vasek POSPISIL (CAN)[27] lost to Aljaz BEDENE (SLO/Q) 7-6(5) 5-7 3-6
Ryan HARRISON (USA/WC) lost to Benjamin BECKER (GER/LL) 5-7 6-3 6-7(2)

Stanislas WAWRINKA (SUI)[3] defeated Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 6-0 3-6 6-3
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) defeated Marin CILIC (CRO)[25] 6-2 7-6(5)
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[22] defeated Jarkko NIEMINEN (FIN) 6-4 6-2
Yen-Hsun LU (TPE) lost to Dusan LAJOVIC (SRB/LL) 1-6 7-6(3) 3-6

John ISNER (USA)[10] defeated Donald YOUNG (USA) 6-7(5) 6-3 6-4
Sam QUERREY (USA) lost to Nicolas ALMAGRO (ESP)[18] 4-6 4-6
Gilles SIMON (FRA)[26] lost to Joao SOUSA (POR) 6-7(5) 6-3 3-6
Stephane ROBERT (FRA) lost to Tomas BERDYCH (CZE)[7] 6-7(5) 1-6

Roger FEDERER (SUI)[5] defeated Ivo KARLOVIC (CRO) 6-4 7-6(4)
Thiemo DE BAKKER (NED/Q) defeated Fernando VERDASCO (ESP)[28] 7-6(4) 6-7(3) 6-2
Kevin ANDERSON (RSA)[17] defeated Horacio ZEBALLOS (ARG) 6-4 6-3
Alejandro GONZALEZ (COL) lost to Richard GASQUET (FRA)[9] 6-7(7) 4-6

Grigor DIMITROV (BUL)[15] defeated Albert MONTANES (ESP) 6-1 6-7(5) 6-3
Marinko MATOSEVIC (AUS) lost to Kei NISHIKORI (JPN)[20] 4-6 1-6
Andreas SEPPI (ITA)[31] defeated Radek STEPANEK (CZE) 7-6(8) 4-6 6-4
Teymuraz GABASHVILI (RUS) lost to David FERRER (ESP)[4] 4-6 0-6

Andy MURRAY (GBR)[6] defeated Matthew EBDEN (AUS) 3-6 6-0 6-1
Jiri VESELY (CZE) lost to Feliciano LOPEZ (ESP)[32] 2-6 6-7(3)
Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[24] lost to Marcos BAGHDATIS (CYP/WC) 6-3 6-7(1) 6-7(5)
Adrian MANNARINO (FRA) lost to Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[11] 2-6 4-6

Tommy ROBREDO (ESP)[16] defeated Dominic THIEM (AUT/Q) 6-4 7-6(8)
Julien BENNETAU (FRA) defeated Ernests GULBIS (LAT)[21] 6-4 4-6 7-5
Florian MAYER (GER)[30] defeated Ivan DODIG (CRO) 6-3 6-2
Jeremy CHARDY (FRA) lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 3-6 4-6



Eerste Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1[ - Bye
Robin HAASE (NED) lost to Lleyton HEWITT (AUS) 6-3 3-6 3-6
Denis ISTOMIN (UZB) defeated Nicolas MAHUT (FRA) 7-6(8) 7-6(2)
Dmitry TURSUNOV (RUS)[29] - Bye

Jerzy JANOWICZ (POL)[19] - Bye
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) defeated Steve JOHNSON (USA/Q) 4-6 6-3 6-1
Lukas LACKO (SVK/Q) defeated Kenny DE SCHEPPER (FRA) 6-4 6-4
Fabio FOGNINI (ITA)[14] - Bye

Milos RAONIC (CAN)[12] - Bye
Guido PELLA (ARG/WC) lost to Jack SOCK (USA/Q) 3-6 4-6
Bradley KLAHN (USA) lost to Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) 6-1 1-6 4-6
Gael MONFILS (FRA)[23] - Bye

Vasek POSPISIL (CAN)[27] - Bye
Aljaz BEDENE (SLO/Q) defeated Jimmy WANG (TPE/Q) 1-6 6-2 6-4
Federico DELBONIS (ARG) lost to Ryan HARRISON (USA/WC) 2-6 4-6
Benjamin BECKER (GER/LL) - Bye

Stanislas WAWRINKA (SUI)[3] - Bye
Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) defeated Karen KHACHANOV (RUS/WC) 6-7(8) 6-1 6-1
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) defeated Igor SIJSLING (NED) 3-6 6-3 7-6(3)
Marin CILIC (CRO)[25] - Bye

Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[22] - Bye
Bernard TOMIC (AUS) lost to Jarkko NIEMINEN (FIN) 0-6 1-6
Yen-Hsun LU (TPE) defeated Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) 6-1 3-1 en opgave
Dusan LAJOVIC (SRB/LL) - Bye

John ISNER (USA)[10] - Bye
Carlos BERLOCQ (ARG) lost to Donald YOUNG (USA) 2-6 2-6
Sam QUERREY (USA) defeated Sergiy STAKHOVSKY (UKR) 7-6(2) 6-3
Nicolas ALMAGRO (ESP)[18] - Bye

Gilles SIMON (FRA)[26] - Bye
Pablo CARRENO BUSTA (ESP) lost to Joao SOUSA (POR) 4-6 6-7(3)
Alex BOGOMOLOV Jr (USA/Q) lost to Stephane ROBERT (FRA) 5-7 4-6
Tomas BERDYCH (CZE)[7] - Bye

Roger FEDERER (SUI)[5] - Bye
Paul-Henri MATHIEU (FRA/Q) lost to Ivo KARLOVIC (CRO) 6-7(3) 6-7(5)
Victor HANESCU (ROU) lost to Thiemo DE BAKKER (NED/Q) 3-6 2-6
Fernando VERDASCO (ESP)[28] - Bye

Kevin ANDERSON (RSA)[17] - Bye
Horacio ZEBALLOS (ARG) defeated David GOFFIN (BEL/Q) 7-5 6-3
Alejandro GONZALEZ (COL) defeated Malek JAZIRI (TUN/Q) 7-6(9) 6-1
Richard GASQUET (FRA)[9] - Bye

Grigor DIMITROV (BUL)[15] - Bye
Michal PRZYSIEZNY (POL) lost to Albert MONTANES (ESP) 7-5 6-7(5) 3-6
Alejandro FALLA (COL) lost to Marinko MATOSEVIC (AUS) 6-1 4-6 6-7(6)
Kei NISHIKORI (JPN)[20] - Bye

Andreas SEPPI (ITA)[31] - Bye
Daniel BRANDS (GER) lost to Radek STEPANEK (CZE) 3-6 0-6
Marcel GRANOLLERS (ESP) lost to Teymuraz GABASHVILI (RUS) 4-6 3-6
David FERRER (ESP)[4] - Bye

Andy MURRAY (GBR)[6] - Bye
Matthew EBDEN (AUS) defeated Lukasz KUBOT (POL) 4-6 6-4 6-4
Jiri VESELY (CZE) defeated Filippo VOLANDRI (ITA) 6-4 7-6(1)
Feliciano LOPEZ (ESP)[32] - Bye

Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[24] - Bye
Santiago GIRALDO (COL) lost to Marcos BAGHDATIS (CYP/WC) 6-1 2-6 5-7
Adrian MANNARINO (FRA) defeated Nikolay DAVYDENKO (RUS) 6-4 7-5
Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[11] - Bye

Tommy ROBREDO (ESP)[16] - Bye
Dominic THIEM (AUT/Q) defeated Lukas ROSOL (CZE) 7-6(6) 6-4
Julien BENNETAU (FRA) defeated Kyle EDMUND (GBR/WC) 6-7(2) 6-3 6-2
Ernests GULBIS (LAT)[21] - Bye

Florian MAYER (GER)[30] - Bye
Andrey GOLUBEV (KAZ/Q) lost to Ivan DODIG (CRO) 6-4 1-6 4-6
Jeremy CHARDY (FRA) defeated Juan MONACO (ARG) 7-5 3-6 7-6(5)
Novak DJOKOVIC (SRB)[2] - Bye





BNP Paribas Open
Indian Wells, U.S.A., ATP World Tour 1000
03/03/2014 - 16/03/2014
Hardcourt, outdoor

Finale
Roger FEDERER (SUI)[7] lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 6-3 3-6 6-7(3)


Halve finales
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[28] lost to Roger FEDERER (SUI)[7] 3-6 1-6
John ISNER (USA)[12] lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 5-7 7-6(2) 1-6


Kwartfinales
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[28] defeated Milos RAONIC (CAN)[10] 6-3 6-4
Kevin ANDERSON (RSA)[17] lost to Roger FEDERER (SUI)[7] 5-7 1-6
John ISNER (USA)[12] defeated Ernests GULBIS (LAT)[20] 7-6(4) 7-6(3)
Julien BENNETEAU (FRA) lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 1-6 3-6


Vierde Ronde
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[28] defeated Fabio FOGNINI (ITA)[13] 6-2 6-4
Milos RAONIC (CAN)[10] defeated Andy MURRAY (GBR)[5] 4-6 7-5 6-3
Stanislas WAWRINKA (RUS)[3] lost to Kevin ANDERSON (RSA)[17] 6-7(1) 6-4 1-6
Tommy HAAS (GER)[11] lost to Roger FEDERER (SUI)[7] 4-6 4-6

Fernando VERDASCO (ESP)[30] lost to John ISNER (USA)[12] 6-7(3) 6-3 3-6
Ernests GULBIS (LAT)[20] defeated Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) 7-6(2) 4-6 6-2
Feliciano LOPEZ (ESP) lost to Julien BENNETEAU (FRA) 3-6 6-7(4)
Marin CILIC (CRO)[24] lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 6-1 2-6 3-6


Derde Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] lost to Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[28] 3-6 6-3 6-7(5)
Gael MONFILS (FRA)[23] lost to Fabio FOGNINI (ITA)[13] 2-6 6-3 5-7
Milos RAONIC (CAN)[10] defeated Alejandro FALLA (COL) 6-4 6-3
Jiri VESELY (CZE) lost to Andy MURRAY (GBR)[5] 7-6(2) 4-6 4-6

Stanislas WAWRINKA (RUS)[3] defeated Andreas SEPPI (ITA)[29] 6-0 6-2
Kevin ANDERSON (RSA)[17] defeated Evgeny DONSKOY (RUS/LL) 4-6 6-0 6-3
Tommy HAAS (GER)[11] defeated Kei NISHIKORI (JPN)[19] 7-6(3) 6-2
Dmitry TURSUNOV (RUS)[27] lost to Roger FEDERER (SUI)[7] 6-7(7) 6-7(2)

Richard GASQUET (FRA)[8] lost to Fernando VERDASCO (ESP)[30] 6-7(5) 1-6
Yen-Hsun LU (TPE) lost to John ISNER (USA)[12] 4-6 3-6
Grigor DIMITROV (BUL)[15] lost to Ernests GULBIS (LAT)[20] 6-2 1-6 5-7
Jarkko NIEMINEN (FIN) lost to Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) 2-6 6-4 6-7(6)

Feliciano LOPEZ (ESP) defeated Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) 1-6 6-3 6-4
Dominic THIEM (AUT/Q) lost to Julien BENNETEAU (FRA) 6-7(4) 3-6
Tommy ROBREDO (ESP)[16] lost to Marin CILIC (CRO)[24] 4-6 3-6
Alejandro GONZALEZ (COL) lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 1-6 6-3 1-6


Tweede Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Radek STEPANEK (CZE) 2-6 6-4 7-5
Tim SMYCZEK (USA) lost to Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[28] 6-7(3) 4-6
Gael MONFILS (FRA)[23] defeated Sergiy STAKHOVSKY (UKR) 6-2 6-4
Ryan HARRISON (USA/WC) lost to Fabio FOGNINI (ITA)[13] 7-5 1-6 4-6

Milos RAONIC (CAN)[10] defeated Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 7-6(4) 4-6 7-6(2)
Alejandro FALLA (COL) defeated Jerzy JANOWICZ (POL)[18] 6-3 2-6 7-6(5)
Pablo ANDUJAR (ESP)[32] lost to Jiri VESELY (CZE) 1-6 6-2 1-6
Lukas ROSOL (CZE) lost to Andy MURRAY (GBR)[5] 6-4 3-6 2-6

Stanislas WAWRINKA (RUS)[3] defeated Ivo KARLOVIC (CRO) 6-3 7-5
Sam QUERREY (USA) lost to Andreas SEPPI (ITA)[29] 6-4 6-7(3) 3-6
Kevin ANDERSON (RSA)[17] defeated Lleyton HEWITT (AUS) 7-6(5) 6-4
Michael RUSSELL (USA) lost to Evgeny DONSKOY (RUS/LL) 4-6 3-6

Tommy HAAS (GER)[11] defeated Jeremy CHARDY (FRA) 6-3 6-4
Santiago GIRALDO (COL) lost to Kei NISHIKORI (JPN)[19] 1-6 3-6
Dmitry TURSUNOV (RUS)[27] defeated Juan MONACO (ARG) 7-6(4) 6-4
Paul-Henri MATHIEU (FRA/Q) lost to Roger FEDERER (SUI)[7] 2-6 6-7(5)

Richard GASQUET (FRA)[8] defeated Teymuraz GABASHVILI (RUS) 6-0 2-0 en opgave
Horacio ZEBALLOS (ARG) lost to Fernando VERDASCO (ESP)[30] 5-7 5-7
Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[22] lost to Yen-Hsun LU (TPE) 2-6 2-6
Nikolay DAVYDENKO (RUS) lost to John ISNER (USA)[12] 6-7(5) 3-6

Grigor DIMITROV (BUL)[15] defeated Robin HAASE (NED) 6-4 6-3
Joao SOUSA (POR) lost to Ernests GULBIS (LAT)[20] 3-6 3-6
Florian MAYER (GER)[26] lost to Jarkko NIEMINEN (FIN) 2-6 0-1 en opgave
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) defeated Tomas BERDYCH (CZE)[4] 4-6 6-2 6-4

James WARD (GBR/LL) lost to Feliciano LOPEZ (ESP) 6-3 2-6 4-6
Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) defeated Vasek POSPISIL (CAN)[25] 6-0 6-2
Gilles SIMON (FRA)[21] lost to Dominic THIEM (AUT/Q) 6-7(5) 2-6
Julien BENNETEAU (FRA) defeated Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[9] 6-4 6-4

Tommy ROBREDO (ESP)[16] defeated Marinko MATOSEVIC (AUS) 7-6(6) 5-7 6-4
Paolo LORENZI (ITA/Q) lost to Marin CILIC (CRO)[24] 2-6 2-6
Ivan DODIG (CRO)[31] lost to Alejandro GONZALEZ (COL) 4-6 6-2 6-7(5)
Victor HANESCU (ROU) lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 6-7(1) 2-6


Eerste Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] - Bye
Radek STEPANEK (CZE) defeated Denis ISTOMIN (UZB) 6-1 3-6 6-1
Tim SMYCZEK (USA) defeated Jack SOCK (USA/WC) 6-4 1-6 6-4
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR)[28] - Bye

Gael MONFILS (FRA)[23] - Bye
Sergiy STAKHOVSKY (UKR) defeated Lukasz KUBOT (POL) 6-4 7-5
Andrey GOLUBEV (KAZ) lost to Ryan HARRISON (USA/WC) 4-6 5-7
Fabio FOGNINI (ITA)[13] - Bye

Milos RAONIC (CAN)[10] - Bye
Benjamin BECKER (GER) lost to Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 4-6 2-6
Alejandro FALLA (COL) defeated Federico DELBONIS (ARG) 6-3 6-4
Jerzy JANOWICZ (POL)[18] - Bye

Pablo ANDUJAR (ESP)[32] - Bye
Jiri VESELY (CZE) defeated Igor SIJSLING (NED) 3-6 6-4 7-6(1)
Dusan LAJOVIC (SRB/Q) lost to Lukas ROSOL (CZE) 7-6(2) 5-7 4-6
Andy MURRAY (GBR)[5] - Bye

Stanislas WAWRINKA (RUS)[3] - Bye
Ivo KARLOVIC (CRO) defeated Alex BOGOMOLOV Jr. (RUS) 6-4 6-4
Alex KUZNETSOV (USA/Q) lost to Sam QUERREY (USA) 3-6 3-6
Andreas SEPPI (ITA)[29] - Bye

Kevin ANDERSON (RSA)[17] - Bye
Lleyton HEWITT (AUS) defeated Matthew EBDEN (AUS) 7-6(2) 3-6 6-3
Michael RUSSELL (USA) defeated Donald YOUNG (USA) 4-6 6-1 6-2
Evgeny DONSKOY (RUS/LL) - Bye

Tommy HAAS (GER)[11] - Bye
Jeremy CHARDY (FRA) defeated Rhyne WILLIAMS (USA/WC) 7-6(5) 7-5
Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) lost to Santiago GIRALDO (COL) 3-6 6-4 4-6
Kei NISHIKORI (JPN)[19] - Bye

Dmitry TURSUNOV (RUS)[27] - Bye
Juan MONACO (ARG) defeated Peter POLANSKY (CAN/Q) 6-4 6-7(5) 6-4
Robby GINEPRI (USA/Q) lost to Paul-Henri MATHIEU (FRA/Q) 2-6 3-6
Roger FEDERER (SUI)[7] - Bye

Richard GASQUET (FRA)[8] - Bye
Nicolas MAHUT (FRA) lost to Teymuraz GABASHVILI (RUS) 2-6 5-7
Horacio ZEBALLOS (ARG) defeated Rajeev RAM (USA/WC) 6-3 7-6(4)
Fernando VERDASCO (ESP)[30] - Bye

Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[22] - Bye
Tobias KAMKE (GER) lost to Yen-Hsun LU (TPE) 0-6 4-6
David GOFFIN (BEL/LL) lost to Nikolay DAVYDENKO (RUS) 6-7(5) 6-4 6-7(3)
John ISNER (USA)[12] - Bye

Grigor DIMITROV (BUL)[15] - Bye
Robin HAASE (NED) defeated John-Patrick SMITH (AUS/Q) 6-4 6-4
Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) lost to Joao SOUSA (POR) 4-6 1-6
Ernests GULBIS (LAT)[20] - Bye

Florian MAYER (GER)[26] - Bye
Daniel BRANDS (GER) lost to Jarkko NIEMINEN (FIN) 6-4 2-6 2-6
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) defeated Steve JOHNSON (USA/WC) 6-3 6-3
Tomas BERDYCH (CZE)[4] - Bye

James WARD (GBR/LL) - Bye
Feliciano LOPEZ (ESP) defeated Dudi SELA (ISR) 7-5 6-3
Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) defeated Samuel GROTH (AUS/Q) 6-4 2-6 7-6(4)
Vasek POSPISIL (CAN)[25] - Bye

Gilles SIMON (FRA)[21] - Bye
Dominic THIEM (AUT/Q) defeated Daniel KOSAKOWSKI (USA/Q) 6-2 7-6(1)
Julien BENNETEAU (FRA) defeated Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP/Q) 3-6 6-1 6-3
Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[9] - Bye

Tommy ROBREDO (ESP)[16] - Bye
Bradley KLAHN (USA) lost to Marinko MATOSEVIC (AUS) 4-6 4-6
Pablo CARRENO BUSTA (ESP) lost to Paolo LORENZI (ITA/Q) 6-3 1-6 2-6
Marin CILIC (CRO)[24] - Bye

Ivan DODIG (CRO)[31] - Bye
Alejandro GONZALEZ (COL) defeated Adrian MANNARINO (FRA) 5-7 6-4 7-6(6)
Victor HANESCU (ROU) defeated Stephane ROBERT (FRA/Q) 7-5 3-6 6-4
Novak DJOKOVIC (SRB)[2] - Bye





Dubai Duty Free Tennis Championships
Dubai, V.A.E., ATP World Tour 500
24/02/2014 - 01/03/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Roger FEDERER (SUI)[4] defeated Tomas BERDYCH (CZE)[3] 3-6 6-4 6-3


Halve finales
Novak DJOKOVIC (SRB)[1] lost to Roger FEDERER (SUI)[4] 6-3 3-6 2-6
Tomas BERDYCH (CZE)[3] defeated Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[7] 7-5 7-5


Kwartfinales
Novak DJOKOVIC (SRB)[1] defeated Mikhail YOUZHNY (RUS)[6] w.o.
Roger FEDERER (SUI)[4] defeated Lukas ROSOL (CZE) 6-2 6-2
Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[5] lost to Tomas BERDYCH (CZE)[3] 4-6 3-6
Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[7] defeated Malek JAZIRI (TUN/WC) 6-2 6-3


Tweede Ronde
Novak DJOKOVIC (SRB)[1] defeated Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) 6-1 6-3
James WARD (GBR/WC) lost to Mikhail YOUZHNY (RUS)[6] 1-6 6-7(3)
Roger FEDERER (SUI)[4] defeated Radek STEPANEK (CZE) 6-2 6-7(4) 6-3
Lukas ROSOL (CZE) defeated Dmitry TURSUNOV (RUS)[8] 6-4 7-6(4)

Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[5] defeated Nikolay DAVYDENKO (RUS) w.o.
Sergiy STAKHOVSKY (UKR) lost to Tomas BERDYCH (CZE)[3] 2-6 1-6
Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[7] defeated Andreas SEPPI (ITA) 6-3 6-3
Malek JAZIRI (TUN/WC) defeated Somdev DEVVARMAN (IND/WC) 6-3 7-5


Eerste Ronde
Novak DJOKOVIC (SRB)[1] defeated Denis ISTOMIN (UZB) 6-3 6-3
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) defeated Adrian UNGUR (ROU/Q) 6-1 6-3
Teymuraz GABASHVILI (RUS) lost to James WARD (GBR/WC) 6-2 4-6 6-7(6)
Michel PRZYSIEZNY (POL) lost to Mikhail YOUZHNY (RUS)[6] 3-6 4-6

Roger FEDERER (SUI)[4] defeated Benjamin BECKER (GER) 6-1 6-4
Radek STEPANEK (CZE) defeated Michael RUSSELL (USA) 5-7 6-3 6-1
Lukas ROSOL (CZE) defeated Daniel BRANDS (GER) 7-6(4) 6-4
Lukas LACKO (SVK/Q) lost to Dmitry TURSUNOV (RUS)[8] 5-7 1-6

Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[5] defeated Victor HANESCU (ROU) 6-2 6-4
Nikolay DAVYDENKO (RUS) defeated Andrey GOLUBEV (KAZ) 7-6(6) 6-4
Ivan DODIG (CRO) lost to Sergiy STAKHOVSKY (UKR) 6-7(6) 7-6(4) 2-6
Marius COPIL (ROU/Q) lost to Tomas BERDYCH (CZE)[3] 3-6 4-6

Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[7] defeated Thiemo DE BAKKER (NED/Q) 6-3 6-3
Andreas SEPPI (ITA) defeated Florian MAYER (GER) 4-6 6-1 7-5
Malek JAZIRI (TUN/WC) defeated Igor SIJSLING (NED) 0-6 6-4 7-6(4)
Somdev DEVVARMAN (IND/WC) defeated Juan Martin DEL POTRO (ARG)[2] 7-6(3) en opgave




Abierto Mexicano Telcel
Acapulco, Mexico, ATP World Tour 500
24/02/2014 - 01/03/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Kevin ANDERSON (RSA)[5] lost to Grigor DIMITROV (BUL)[4] 6-7(1) 6-3 6-7(5)


Halve finales
Kevin ANDERSON (RSA)[5] defeated Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) 6-1 5-7 6-4
Grigor DIMITROV (BUL)[4] defeated Andy MURRAY (GBR)[2] 4-6 7-6(5) 7-6(3)


Kwartfinales
David FERRER (ESP)[1] lost to Kevin ANDERSON (RSA)[5] 6-2 2-4 en opgave
Ivo KARLOVIC (CRO) lost to Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) 4-6 6-7(4)
Ernests GULBIS (LAT)[7] lost to Grigor DIMITROV (BUL)[4] 6-4 6-7(2) 5-7
Gilles SIMON (FRA)[6] lost to Andy MURRAY (GBR)[2] 6-1 6-7(4) 2-6


Tweede Ronde
David FERRER (ESP)[1] defeated Feliciano LOPEZ (ESP) (KAZ) 7-6(1) 6-2
Sam QUERREY (USA) lost to Kevin ANDERSON (RSA)[5] 6-7(2) 4-6
Ivo KARLOVIC (CRO) defeated Dudi SELA (ISR) 7-6(4) 6-2
Jeremy CHARDY (FRA) lost to Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) 3-6 4-6

Ernests GULBIS (LAT)[7] defeated David GOFFIN (BEL/Q) 6-1 3-6 7-6(5)
Marcos BAGHDATIS (CYP/WC) lost to Grigor DIMITROV (BUL)[4] 1-6 4-6
Gilles SIMON (FRA)[6] defeated Donald YOUNG (USA/LL) 6-4 6-3
Joao SOUSA (POR) lost to Andy MURRAY (GBR)[2] 3-6 4-6


Eerste Ronde
David FERRER (ESP)[1] defeated Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) 6-2 6-3
Feliciano LOPEZ (ESP) defeated Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 6-4 6-2
Sam QUERREY (USA) defeated Tigre HANK (MEX/WC) 6-7(5) 6-4 6-3
Stephane ROBERT (FRA) lost to Kevin ANDERSON (RSA)[5] 2-6 6-7(7)

John ISNER (USA)[3] lost to Ivo KARLOVIC (CRO) 6-7(4) 6-7(5)
Dudi SELA (ISR) defeated Alejandro FALLA (COL/Q) 6-1 6-4
Jeremy CHARDY (FRA) defeated Matthew EBDEN (AUS) 7-5 6-0
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) defeated Vasek POSPISIL (CAN)[8] 6-2 6-2

Ernests GULBIS (LAT)[7] defeated Yen-Hsun LU (TPE) 6-1 6-1
Lukasz KUBOT (POL) lost to David GOFFIN (BEL/Q) 4-6 6-2 4-6
Miguel Angel REYES-VARELA (MEX/Q) lost to Marcos BAGHDATIS (CYP/WC) 2-6 4-6
Marinko MATOSEVIC (AUS) lost to Grigor DIMITROV (BUL)[4] 5-7 1-6

Gilles SIMON (FRA)[6] defeated Tim SMYCZEK (USA/Q) 6-1 6-2
Donald YOUNG (USA/LL) defeated Jarkko NIEMINEN (FIN) 6-3 6-3
Joao SOUSA (POR) defeated Adrian MANNARINO (FRA) 1-6 6-2 6-2
Pablo ANDUJAR (ESP) lost to Andy MURRAY (GBR)[2] 6-3 1-6 2-6




Brasil Open 2014
Sao Paulo, Brazilie, ATP World Tour 250
24/02/2014 - 02/03/2014
Gravel, indoor

Finale
Paolo LORENZI (ITA) lost to Federico DELBONIS (ARG) 6-4 3-6 4-6


Halve finales
Tommy HAAS (GER)[1] lost to Paolo LORENZI (ITA) 3-6 2-3 en opgave
Thomaz BELLUCCI (BRA/WC) lost to Federico DELBONIS (ARG) 4-6 7-6(5) 4-6


Kwartfinales
Tommy HAAS (GER)[1] defeated Horacio ZEBALLOS (ARG) 6-3 5-7 6-2
Juan MONACO (ARG)[4] lost to Paolo LORENZI (ITA) 6-7(6) 7-6(4) 4-6
Thomaz BELLUCCI (BRA/WC) defeated Martin KLIZAN (SVK) 6-3 6-3
Albert MONTANES (ESP) lost to Federico DELBONIS (ARG) 4-6 3-6


Tweede Ronde
Tommy HAAS (GER)[1] defeated Potito STARACE (ITA/Q) 7-6(2) 6-3
Horacio ZEBALLOS (ARG) defeated Guido PELLA (ARG) 6-3 6-4
Juan MONACO (ARG)[4] defeated Albert RAMOS (ESP) 7-6(4) 2-6 7-5
Paolo LORENZI (ITA) defeated Rogerio DUTRA SILVA (BRA/Q) 6-4 6-3

Thomaz BELLUCCI (BRA/WC) defeated Andreas HAIDER-MAURER (AUT) 7-6(4) 5-7 6-3
Martin KLIZAN (SVK) defeated Marcel GRANOLLERS (ESP)[3] 6-4 6-3
Joao SOUZA (BRA/WC) lost to Albert MONTANES (ESP) 4-6 3-2 en opgave
Federico DELBONIS (ARG) defeated Nicolas ALMAGRO (ESP)[2] 3-6 6-3 6-2


Eerste Ronde
Tommy HAAS (GER)[1] - Bye
Alejandro GONZALEZ (COL) lost to Potito STARACE (ITA/Q) 4-6 6-2 4-6
Pablo CUEVAS (URU) lost to Horacio ZEBALLOS (ARG) 6-7(3) 6-3 3-6
Guido PELLA (ARG) defeated Leonardo MAYER (ARG)[7] 7-6(4) 6-7(3) 7-6(4)

Juan MONACO (ARG)[4] - Bye
Elias GASTAO (POR/Q) lost to Albert RAMOS (ESP) 3-6 6-3 2-6
Paolo LORENZI (ITA) defeated Pere RIBA (ESP/Q) 7-5 6-3
Rogerio DUTRA SILVA (BRA/Q) defeated Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP)[6] 1-6 7-5 6-3

Santiago GIRALDO (COL)[8] lost to Thomaz BELLUCCI (BRA/WC) 6-4 5-7 3-6
Julian REISTER (GER) lost to Andreas HAIDER-MAURER (AUT) 2-6 6-4 1-6
Martin KLIZAN (SVK) defeated Guilherme CLEZAR (BRA/WC) 6-4 6-3
Marcel GRANOLLERS (ESP)[3] - Bye

Robin HAASE (NED)[5] lost to Joao SOUZA (BRA/WC) 5-7 4-6
Aljaz BEDENE (SLO) lost to Albert MONTANES (ESP) 2-6 2-6
Filippo VOLANDRI (ITA) lost to Federico DELBONIS (ARG) 1-6 2-6
Nicolas ALMAGRO (ESP)[2] - Bye




Rio Open
Rio de Janeiro, Brazilie, ATP World Tour 500
17/02/2014 - 23/02/2014
Gravel, outdoor

Finale
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) 6-3 7-6(3)


Halve finales
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Pablo ANDUJAR (ESP)[8] 2-6 6-3 7-6(10)
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) defeated David FERRER (ESP)[2] 6-4 6-4


Kwartfinales
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Joao SOUSA (POR) 6-1 6-0
Tommy ROBREDO (ESP)[4] lost to Pablo ANDUJAR (ESP)[8] 1-6 1-6
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) defeated Fabio FOGNINI (ITA)[3] 6-1 6-1
Thomaz BELLUCCI (BRA/WC) lost to David FERRER (ESP)[2] 6-4 3-6 3-6


Tweede Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Albert MONTANES (ESP) 6-1 6-2
Albert RAMOS (ESP) lost to Joao SOUSA (POR) 6-7(6) 6-2 3-6
Tommy ROBREDO (ESP)[4] defeated Dusan LAJOVIC (SRB/Q) 6-2 6-1
Martin KLIZAN (SVK/Q) lost to Pablo ANDUJAR (ESP)[8] w.o.

Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) defeated Facunda BAGNIS (ARG/Q) 6-7(4) 6-2 7-6(4)
Pablo CUEVAS (URU) lost to Fabio FOGNINI (ITA)[3] 6-7(1) 6-4 3-6
Juan MONACO (ARG)[7] lost to Thomaz BELLUCCI (BRA/WC) 6-4 3-6 3-6
Federico DELBONIS (ARG) lost to David FERRER (ESP)[2] 6-7(2) 1-6


Eerste Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 6-3 7-5
Albert MONTANES (ESP) defeated Robin HAASE (NED) 6-1 7-6(4)
Leonardo MAYER (ARG) lost to Albert RAMOS (ESP) 2-6 0-6
Joao SOUSA (POR) defeated Marcel GRANOLLERS (ESP)[6] 2-6 6-3 7-5

Tommy ROBREDO (ESP)[4] defeated Pablo CARRENO BUSTA (ESP) 7-6(5) 6-3
Filippo VOLANDRI (ITA) lost to Dusan LAJOVIC (SRB/Q) 7-6(7) 3-6 0-4 en opgave
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) lost to Martin KLIZAN (SVK/Q) 4-6 6-4 6-7(4)
Julian REISTER (GER) lost to Pablo ANDUJAR (ESP)[8] 4-6 3-6

Nicolas ALMAGRO (ESP)[5] lost to Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) 6-2 3-6 0-6
Joao SOUZA (BRA/WC) lost to Facunda BAGNIS (ARG/Q) 5-7 6-2 2-6
Pablo CUEVAS (URU) defeated Alejandro GONZALEZ (COL) 6-7(0) 6-1 6-3
Aljaz BEDENE ((SLO/Q) lost to Fabio FOGNINI (ITA)[3] 6-7(5) 6-0 1-6

Juan MONACO (ARG)[7] defeated Horacio ZEBALLOS (ARG) 6-3 6-1
Santiago GIRALDO (COL) lost to Thomaz BELLUCCI (BRA/WC) 6-3 4-6 3-6
Guilherme CLEZAR (BRA/WC) lost to Federico DELBONIS (ARG) 1-6 1-6
Jeremy CHARDY (FRA) lost to David FERRER (ESP)[2] 2-6 3-6




Open 13
Marseille, Frankrijk, ATP World Tour 250
17/02/2014 - 23/02/2014
Hardcourt, Indoor


Finale
Ernests GULBIS (LAT)[3] defeated Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[2] 7-6(5) 6-4


Halve finales
Richard GASQUET (FRA)[1] lost to Ernests GULBIS (LAT)[3] 3-6 2-6
Jan-Lennard STRUFF (GER) lost to Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[2] 6-7(4) 5-7


Kwartfinales
Richard GASQUET (FRA)[1] defeated Ivan DODIG (CRO)[5] 7-5 6-3
Ernests GULBIS (LAT)[3] defeated Nicolas MAHUT (FRA)[8] 6-3 7-6(1)
Jan-Lennard STRUFF (GER) defeated Michael LLODRA (FRA) 6-4 6-3
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[6] lost to Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[2] 7-6(3) 2-6 2-6


Tweede Ronde
Richard GASQUET (FRA)[1] defeated Blaz KAVCIC (SLO) 6-3 6-3
Tobias KAMKE (GER) lost to Ivan DODIG (CRO)[5] 7-6(4) 0-6 3-6
Ernests GULBIS (LAT)[3] defeated Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) 6-3 5-7 6-4
Ricardas BERANKIS (LTU/Q) lost to Nicolas MAHUT (FRA)[8] 6-7(5) 3-6

Julien BENNETEAU (FRA)[7 lost to Jan-Lennard STRUFF (GER) 6-4 6-7(3) 3-6
Michael LLODRA (FRA) defeated Andreas SEPPI (ITA)[4] 7-6(3) 6-4
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[6] defeated Sergiy STAKHOVSKY (UKR) 7-6(2) 6-4
Nikolay DAVYDENKO (RUS) lost to Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[2] 6-7(4) 6-7(8)


Eerste Ronde
Richard GASQUET (FRA)[1] - Bye
Blaz KAVCIC (SLO) defeated Thanasi KOKKINAKIS (AUS/WC) 6-4 6-2
Tobias KAMKE (GER) defeated Kyle EDMUND (GBR/WC) 7-5 6-1
Albano OLIVETTI (FRA/WC) lost to Ivan DODIG (CRO)[5] 5-7 2-6

Ernests GULBIS (LAT)[3] - Bye
Dustin BROWN (GER) lost to Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) 5-7 6-4 3-6
Jan HAJEK (CZE) lost to Ricardas BERANKIS (LTU/Q) 5-6 en opgave
Kenny DE SCHEPPER (FRA) lost to Nicolas MAHUT (FRA)[8] 6-7(2) 3-6

Julien BENNETEAU (FRA)[7 defeated Jesse HUTA GALUNG (NED) 6-1 6-4
David GUEZ (FRA/Q) lost to Jan-Lennard STRUFF (GER) 6-3 1-6 1-6
Lukas LACKO (SVK) lost to Michael LLODRA (FRA)3-6 6-7(2)
Andreas SEPPI (ITA)[4] - Bye

Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[6] defeated Ante PAVIC (CRO/Q) 3-6 7-6(5) 7-5
Sergiy STAKHOVSKY (UKR) defeated Daniel EVANS (GBR/Q) 3-6 7-6(4) 6-4
Nikolay DAVYDENKO (RUS) defeated Igor SIJSLING (NED) 6-4 6-4
Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[2] - Bye





Delray Beach Open
Delray Beach, U.S.A., ATP World Tour 250
17/02/2014 - 23/02/2014
Hardcourt, outdoor


Finale
Kevin ANDERSON (RSA)[4] lost to Marin CILIC (CRO)[7] 6-7(6) 7-6(7) 4-6


Halve finales
Steve JOHNSON (USA/Q) lost to Kevin ANDERSON (RSA)[4] 2-6 4-6
Marin CILIC (CRO)[7] defeated John ISNER (USA)[2] 7-6(5) 6-3


Kwartfinales
Steve JOHNSON (USA/Q) defeated Feliciano LOPEZ (ESP)[6] 6-3 6-2
Kevin ANDERSON (RSA)[4] defeated Marinko MATOSEVIC (AUS) 6-7(3) 6-3 6-3
Marin CILIC (CRO)[7] defeated Teymuraz GABASHVILI (RUS) 6-2 6-3
Rhyne WILLIAMS (USA/Q) lost to John ISNER (USA)[2] 6-4 3-6 2-6


Tweede Ronde
Tommy HAAS (GER)[1]) lost to Steve JOHNSON (USA/Q) 4-6 6-2 6-7(2)
Adrian MANNARINO (FRA) lost to Feliciano LOPEZ (ESP)[6] 6-4 4-6 2-6
Kevin ANDERSON (RSA)[4] defeated Ivo KARLOVIC (CRO) 1-0 en opgave
Marinko MATOSEVIC (AUS) defeated Lleyton HEWITT (AUS)[8] 7-6(2) en opgave

Marin CILIC (CRO)[7] defeated Ryan HARRISON (USA/WC) 6-3 6-4
Teymuraz GABASHVILI (RUS) defeated Kei NISHIKORI (JPN)[3] 4-2 en opgave
Rhyne WILLIAMS (USA/Q) defeated Marcos BAGHDATIS (CYP/WC) 6-7(7) 6-4 6-2
Dudi SELA(ISR) lost to John ISNER (USA)[2] 6-3 1-6 6-7(5)



Eerste Ronde
Tommy HAAS (GER)[1]) defeated Wayne ODESNIK (USA/Q) 6-2 6-1
Steve JOHNSON (USA/Q) defeated Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) 6-4 6-3
Jack SOCK (USA/WC) lost to Adrian MANNARINO (FRA) 4-6 2-6
Sam QUERREY (USA) lost to Feliciano LOPEZ (ESP)[6] 6-4 2-6 3-6

Kevin ANDERSON (RSA)[4] defeated Tim SMYCZEK (USA) 4-6 6-1 6-3
Ivo KARLOVIC (CRO) defeated Samuel GROTH (AUS/LL) 7-6(4) 6-3
Marinko MATOSEVIC (AUS) defeated David GOFFIN (BEL) 6-2 6-4
Bradley KLAHN (USA) lost to Lleyton HEWITT (AUS)[8] 3-6 1-6

Marin CILIC (CRO)[7] defeated Benjamin BECKER (GER) 6-1 6-3
Yen-Hsun LU (TPE) lost to Ryan HARRISON (USA/WC) 6-4 0-1 en opgave
Teymuraz GABASHVILI (RUS) defeated Matthew EBDEN (AUS) 2-6 6-3 6-2
Gastao ELIAS (POR/Q) lost to Kei NISHIKORI (JPN)[3] 1-6 7-5 2-6

Rhyne WILLIAMS (USA/Q) defeated Alejandro FALLA (COL) 6-3 4-0 en opgave
Marcos BAGHDATIS (CYP/WC) defeated Jiri VESELY (CZE) 3-6 6-2 6-1
Alex BOGOMOLOV Jr (RUS) lost to Dudi SELA(ISR) 0-6 2-6
Michael RUSSELL (USA) lost to John ISNER (USA)[2] 6-4 6-7(3) 4-6




ABN AMRO World Tennis Tournament
Rotterdam, Nederland, ATP World Tour 500
10/02/2014 - 16/02/2014
Hardcourt, Indoor

Finale
Tomas BERDYCH (CZE)[3] defeated Marin CILIC (CRO) 6-4 6-2


Halve finales
Ernests GULBIS (LAT) lost to Tomas BERDYCH (CZE)[3] 3-6 2-6
Igor SIJSLING (NED/WC) lost to Marin CILIC (CRO) 7-5 3-6 2-6


Kwartfinales
Juan Martin DEL POTRO (ARG)[1] lost to Ernests GULBIS (LAT) 3-6 4-6
Tomas BERDYCH (CZE)[3] defeated Jerzy JANOWICZ (POL) 6-7(9) 6-2 6-4
Igor SIJSLING (NED/WC) defeated Philipp KOHLSCHREIBER (GER) 6-2 2-6 6-1
Marin CILIC (CRO) defeated Andy MURRAY (GBR/WC)[2] 6-3 6-4


Tweede Ronde
Juan Martin DEL POTRO (ARG)[1] defeated Paul-Henri MATHIEU (FRA/Q) 6-2 7-6(2)
Ernests GULBIS (LAT) defeated Grigor DIMITROV (BUL)[8] 6-4 7-6(3)
Tomas BERDYCH (CZE)[3] defeated Nicolas MAHUT (FRA) 6-4 6-3
Jerzy JANOWICZ (POL) defeated Tommy HAAS (GER)[6] 6-4 6-4

Igor SIJSLING (NED/WC) defeated Michael BERRER (GER/Q) 6-1 6-2
Philipp KOHLSCHREIBER (GER) defeated Richard GASQUET (FRA)[4] 7-5 7-5
Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[5] lost to Marin CILIC (CRO) 4-6 4-6
Dominic THIEM (AUT/Q) lost to Andy MURRAY (GBR/WC)[2] 4-6 6-3 3-6


Eerste Ronde
Juan Martin DEL POTRO (ARG)[1] defeated Gael MONFILS (FRA) 7-6(6) 6-3
Paul-Henri MATHIEU (FRA/Q) defeated Ivan DODIG (CRO) 4-6 7-6(2) 6-4
Ernests GULBIS (LAT) defeated Denis ISTOMIN (UZB) 6-4 7-6(4)
Dmitry TURSUNOV (RUS) lost to Grigor DIMITROV (BUL)[8] 2-6 6-1 4-6

Tomas BERDYCH (CZE)[3] defeated Andreas SEPPI (ITA) 6-3 6-3
Nicolas MAHUT (FRA) defeated Daniel BRANDS (GER/LL) 7-5 6-3
Jerzy JANOWICZ (POL) defeated Julien BENNETEAU (FRA) 3-6 6-4 6-4
Fernando VERDASCO (ESP) lost to Tommy HAAS (GER)[6] 7-6(4) 6-7(1) 5-7

Mikhail YOUZHNY (RUS)[7] lost to Igor SIJSLING (NED/WC) 2-6 2-6
Jesse HUTA GALUNG (NED/WC) lost to Michael BERRER (GER/Q) 4-6 6-2 3-6
Philipp KOHLSCHREIBER (GER) defeated Sergiy STAKHOVSKY (UKR/Q) 6-2 7-5
De BAKKER, Thiemo (NED/WC) vs Richard GASQUET (FRA)[4] 7-6(5) 6-7(2) 3-6

Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[5] defeated Florian MAYER (GER) 4-6 6-3 6-1
Marin CILIC (CRO) defeated Lukas ROSOL (CZE) 6-2 6-2
Dominic THIEM (AUT/Q) defeated Jarkko NIEMINEN (FIN)6-4 4-6 6-4
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) lost to Andy MURRAY (GBR/WC)[2] 6-7(2) 4-6




U.S.National Indoor Tennis Championships
Memphis, U.S.A., ATP World Tour 250
10/02/2014 - 16/02/2014
Hardcourt, Indoor

Finale
Kei NISHIKORI (JPN)[1] defeated Ivo KARLOVIC (CRO) 6-4 7-6(0)


Halve finales
Kei NISHIKORI (JPN)[1] defeated Michael RUSSELL (USA) 6-3 6-2
Yen-Hsun LU (TPE)[4] lost to Ivo KARLOVIC (CRO) 1-6 en opgave


Kwartfinales
Kei NISHIKORI (JPN)[1] defeated Alex BOGOMOLOV Jr (RUS) 3-6 6-3 6-2
Lleyton HEWITT (AUS)[3] lost to Michael RUSSELL (USA) 3-6 6-7(6)
Alex KUZNETSOV (RUS/Q) lost to Yen-Hsun LU (TPE)[4] 1-6 4-6
Jack SOCK (USA) lost to Ivo KARLOVIC (CRO) 6-7(4) 7-6(3) 3-6


Tweede Ronde
Kei NISHIKORI (JPN)[1] defeated Benjamin BECKER (GER) 6-4 6-4
Ryan HARRISON (USA) lost to Alex BOGOMOLOV Jr (RUS) 3-6 6-2 2-6
Lleyton HEWITT (AUS)[3] defeated Marcos BAGHDATIS (CYP) 1-6 6-2 6-0
Tim SMYCZEK (USA) lost to Michael RUSSELL (USA) 2-6 6-7(5)

Mikhail KUKUSHKIN (KAZ)[8] lost to Alex KUZNETSOV (RUS/Q) 6-2 3-6 6-7(1)
Denis KUDLA (USA/Q) lost to Yen-Hsun LU (TPE)[4] 6-3 3-6 3-6
Jiri VESELY (CZE) lost to Jack SOCK (USA) 2-6 1-6
Ivo KARLOVIC (CRO) defeated Feliciano LOPEZ (ESP)[2] 7-6(2) 6-4


Eerste Ronde
Kei NISHIKORI (JPN)[1] - Bye
Lukas LACKO (SVK) lost to Benjamin BECKER (GER) 3-6 2-6
Bjorn PHAU (GER) lost to Ryan HARRISON (USA) 3-6 4-6
Alex BOGOMOLOV Jr (RUS) defeated Sam QUERREY (USA)[6]2-6 6-4 7-6(7)

Lleyton HEWITT (AUS)[3] - Bye
Marcos BAGHDATIS (CYP) defeated Rajeev RAM (USA/Q) 6-3 6-4
Nick KYRGIOS (AUS/WC) lost to Tim SMYCZEK (USA) 7-6(5) 4-6 3-6
Michael RUSSELL (USA) defeated Michal PRZYSIEZNY (POL)[7] 3-6 6-3 6-1

Mikhail KUKUSHKIN (KAZ)[8] defeated Teymuraz GABASHVILI (RUS) 7-6(9) 7-5
Alex KUZNETSOV (RUS/Q) defeated David GOFFIN (BEL/Q) 6-4 6-3
Denis KUDLA (USA/Q) defeated Donald YOUNG (USA) 6-1 6-1
Yen-Hsun LU (TPE)[4] - Bye

Marinko MATOSEVIC (AUS)[5] lost to Jiri VESELY (CZE) 3-6 2-6
Jack SOCK (USA) defeated Adrian MANNARINO (FRA) 7-5 1-6 7-6(5)
Matthew EBDEN (AUS) lost to Ivo KARLOVIC (CRO) 5-7 4-6
Feliciano LOPEZ (ESP)[2] - Bye





Copa Claro
Buenos Aires, Argentinie, ATP World Tour 250
10/02/2014 - 16/02/2014
Gravel, outdoor

Finale
David FERRER (ESP)[1] defeated Fabio FOGNINI (ITA)[2] 6-4 6-3


Halve finales
David FERRER (ESP)[1] defeated Nicolas ALMAGRO (ESP)[4] 6-4 6-2
Tommy ROBREDO (ESP)[3] lost to Fabio FOGNINI (ITA)[2] 6-3 5-7 3-6


Kwartfinales
David FERRER (ESP)[1] defeated Albert RAMOS (ESP) 6-1 6-2
Nicolas ALMAGRO (ESP)[4] defeated Jeremy CHARDY (FRA)[8] 7-6(7) 6-3
Robin HAASE (NED)[8] lost to Tommy ROBREDO (ESP)[3] 1-6 0-2 en opgave
Pablo ANDUJAR (ESP) lost to Fabio FOGNINI (ITA)[2] 4-6 3-6


Tweede Ronde
David FERRER (ESP)[1] defeated Santiago GIRALDO (COL) 6-4 7-6(1)
Filippo VOLANDRI (ITA) lost to Albert RAMOS (ESP) 2-6 1-6
Nicolas ALMAGRO (ESP)[4] defeated Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 1-6 7-5 6-4
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) lost to Jeremy CHARDY (FRA)[8] 3-6 6-3 6-7(3)

Robin HAASE (NED)[8] defeated Carlos BERLOCQ (ARG) 6-2 6-7(4) 6-2
Guido PELLA (ARG/WC) lost to Tommy ROBREDO (ESP)[3] 6-4 1-6 4-6
Marcel GRANOLLERS (ESP)[5] lost to Pablo ANDUJAR (ESP) 3-6 0-6
Leonardo MAYER (ARG) lost to Fabio FOGNINI (ITA)[2] 7-6(4) 3-6 2-6


Eerste Ronde
David FERRER (ESP)[1] defeated Maximo GONZALEZ (ARG/Q) 7-6(7) 6-4
Albert MONTANES (ESP) lost to Santiago GIRALDO (COL) 6-7(4) 2-6
Christian GARIN (CHI/Q) lost to Filippo VOLANDRI (ITA) 7-5 0-6 3-6
Albert RAMOS (ESP) defeated Juan MONACO (ARG)[7] 6-7(3) 6-4 6-2

Nicolas ALMAGRO (ESP)[4] defeated Horacio ZEBALLOS (ARG) 6-2 7-5
Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP/Q) lost to Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 5-7 2-6
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) defeated Pablo CUEVAS (URU) 6-3 4-6 7-6(5)
Alejandro GONZALEZ (COL) lost to Jeremy CHARDY (FRA)[8] 4-6 5-7

Robin HAASE (NED)[8] defeated Martin ALUND (ARG/Q) 6-4 6-7(6) 6-3
Joao SOUSA (POR) lost to Carlos BERLOCQ (ARG) 4-6 2-6
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) lost to Guido PELLA (ARG/WC) 6-7(5) 4-6
Pablo CARRENO BUSTA (ESP) lost to Tommy ROBREDO (ESP)[3] 4-6 4-6

Marcel GRANOLLERS (ESP)[5] defeated Aljaz BEDENE (SLO) 7-5 3-6 6-2
Federico DELBONIS (ARG) lost to Pablo ANDUJAR (ESP) 6-3 5-7 1-6
Facundo ARGUELLO (ARG/WC) lost to Leonardo MAYER (ARG) 3-6 4-6
Julian REISTER (GER) lost to Fabio FOGNINI (ITA)[2] 5-7 2-6




Open Sud de France
Montpellier, Frankrijk, ATP World Tour 250
03/02/2014 - 09/02/2014
Hardcourt, Indoor

Finale
Richard GASQUET (FRA)[1] lost to Gael MONFILS (FRA)[5] 4-6 4-6


Halve finales
defeated Jerzy JANOWICZ (POL)[3] 7-6(6) 7-6(4)
Gael MONFILS (FRA)[5] defeated Jarkko NIEMINEN (FIN)[6] 6-2 3-6 6-1


Kwartfinales
Richard GASQUET (FRA)[1] defeated Albano OLIVETTI (FRA/Q) 6-4 6-2
Jerzy JANOWICZ (POL)[3] defeated Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[7] 6-2 6-4
Gael MONFILS (FRA)[5] defeated Denis ISTOMIN (UZB) (POR) 6-4 6-4
Jarkko NIEMINEN (FIN)[6] defeated Marc GICQUEL (FRA/Q) 6-3 3-6 7-6(5)


Tweede Ronde
Richard GASQUET (FRA)[1] defeated Paul-Henri MATHIEU (FRA) 6-1 6-3
Albano OLIVETTI (FRA/Q) defeated Nikolay DAVYDENKO (RUS) 7-6(5) 6-7(5) 7-5
Jerzy JANOWICZ (POL)[3] defeated Adrian MANNARINO (FRA) 7-6(2) 6-3
Dustin BROWN (GER) lost to Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[7] 3-6 4-6

Gael MONFILS (FRA)[5] defeated Joao SOUSA (POR) 6-3 6-2
Denis ISTOMIN (UZB) defeated Dmitry TURSUNOV (RUS)[4] 7-5 6-4
Jarkko NIEMINEN (FIN)[6] defeated Pierre-Hugues HERBERT (FRA/WC) 7-6(5) 7-6(5)
Marc GICQUEL (FRA/Q) defeated Gilles SIMON (FRA/WC)[2] 7-6(4) 6-3


Eerste Ronde
Richard GASQUET (FRA)[1] - Bye
Paul-Henri MATHIEU (FRA) defeated Nicolas MAHUT (FRA) 6-1 3-0 en opgave
Kenny DE SCHEPPER (FRA) lost to Albano OLIVETTI (FRA/Q) 6-4 6-7(2) 4-6
Nikolay DAVYDENKO (RUS) defeated Julien BENNETEAU (FRA)[8] 7-6(6) 7-5

Jerzy JANOWICZ (POL)[3] - Bye
Vincent MILLOT (FRA/LL) lost to Adrian MANNARINO (FRA) 4-6 4-6
Teymuraz GABASHVILI (RUS) lost to Dustin BROWN (GER) 6-4 1-6 6-7(1)
Michal PRZYSIEZNY (POL) lost to Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[7] 6-7(3) 3-6

Gael MONFILS (FRA)[5] defeated Lukasz KUBOT (POL) 6-4 4-6 6-3
Tobias KAMKE (GER) lost to Joao SOUSA (POR) 6-3 1-6 4-6
Denis ISTOMIN (UZB) defeated Marsel ILHAN (TUR/Q) 6-4 7-5
Dmitry TURSUNOV (RUS)[4] - Bye

Jarkko NIEMINEN (FIN)[6] defeated Aleksandr NEDOVYESOV (UKR) 4-6 6-2 4-4 en opgave
Pierre-Hugues HERBERT (FRA/WC) defeated Andres ARTUNEDO MARTINAVARR (ESP/Q) 6-4 6-3
Michael LLODRA (FRA) lost to Marc GICQUEL (FRA/Q) 4-6 6-7(4)
Gilles SIMON (FRA/WC)[2] - Bye





PBZ Zagreb Indoors
Zagreb, Kroatie, ATP World Tour 250
03/02/2014 - 09/02/2014
Hardcourt, Indoor

Finale
Tommy HAAS (GER)[1] lost to Marin CILIC (CRO)[5] 3-6 4-6


Halve finales
Tommy HAAS (GER)[1] defeated Daniel EVANS (GBR/LL) 5-7 6-4 6-3
Marin CILIC (CRO)[5] defeated Bjorn PHAU (GER/Q) 6-3 6-4


Kwartfinales
Tommy HAAS (GER)[1] defeated Andrey KUZNETSOV (RUS/Q) 7-6(6) 6-4
Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[3] lost to Daniel EVANS (GBR/LL) 4-6 6-2 4-6
Marin CILIC (CRO)[5] defeated Ivan DODIG (CRO)[4] 7-5 6-4
Dudi SELA (ISR) lost to Bjorn PHAU (GER/Q) 4-6 3-6


Tweede Ronde
Tommy HAAS (GER)[1] defeated Benjamin BECKER (GER) 4-6 6-3 6-3
Andrey KUZNETSOV (RUS/Q) defeated Igor SIJSLING (NED)[8] 1-6 6-3 7-6(5)
Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[3] defeated Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-4 6-2
Michael BERRER (GER/Q) lost to Daniel EVANS (GBR/LL) 6-1 1-6 6-7(4)

Marin CILIC (CRO)[5] defeated Dusan LAJOVIC (SRB) 6-4 7-5
Ivo KARLOVIC (CRO) lost to Ivan DODIG (CRO)[4] 6-7(5) 3-6
Dudi SELA (ISR) defeated Lukas LACKO (SVK) 6-3 6-2
Bjorn PHAU (GER/Q) defeated Mikhail YOUZHNY (RUS)[2] 4-6 7-5 6-1


Eerste Ronde
Tommy HAAS (GER)[1] - Bye
Jesse HUTA GALUNG (NED) lost to Benjamin BECKER (GER) 7-6(4) 3-6 6-7(6)
Andrey KUZNETSOV (RUS/Q) defeated Sergiy STAKHOVSKY (UKR) 6-4 7-6(8)
Blaz KAVCIC (SLO) lost to Igor SIJSLING (NED)[8] 7-6(4) 3-6 4-6

Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[3] - Bye
Andrey GOLUBEV (KAZ) defeated Victor HANESCU (ROU) 7-6(6) 4-6 7-6(5)
Michael BERRER (GER/Q) defeated Borna CORIC (CRO/WC) 6-4 3-6 6-4
Jan HAJEK (CZE) lost to Daniel EVANS (GBR/LL) 3-6 1-6

Marin CILIC (CRO)[5] defeated Mate DELIC (CRO/WC) 6-4 6-4
Dusan LAJOVIC (SRB) defeated Pedja KRSTIN (SRB/Q) 6-2 6-3
Daniel BRANDS (GER) lost to Ivo KARLOVIC (CRO) 7-6(4) 5-7 6-7(3)
Ivan DODIG (CRO)[4] - Bye

Lukas ROSOL (CZE)[5] lost to Dudi SELA (ISR) 3-6 6-7(2)
Lukas LACKO (SVK) defeated Jan-Lennard STRUFF (GER) 6-4 6-4
Bjorn PHAU (GER/Q) defeated Ante PAVIC (CRO/WC) 6-3 6-4
Mikhail YOUZHNY (RUS)[2]




Royal Guard Open Chile
Vina del Mar, Chili, ATP World Tour 250
03/02/2014 - 09/02/2014
Gravel, outdoor

Finale
Fabio FOGNINI (ITA)[1] defeated Leonardo MAYER (ARG) 6-2 6-4


Halve finales
Fabio FOGNINI (ITA)[1] defeated Nicolas ALMAGRO (ESP)[3] 6-4 1-6 7-6(5)
Santiago GIRALDO (COL) lost to Leonardo MAYER (ARG) 6-7(2) 3-6


Kwartfinales
Fabio FOGNINI (ITA)[1] defeated Jeremy CHARDY (FRA)[5] 6-4 3-6 6-2
Nicolas ALMAGRO (ESP)[3] defeated Taro DANIEL (JPN/Q) 6-2 7-5
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP)[7] lost to Santiago GIRALDO (COL) 6-3 4-6 2-6
Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) lost to Leonardo MAYER (ARG) 6-3 5-7 3-6


Tweede Ronde
Fabio FOGNINI (ITA)[1] defeated Aljaz BEDENE (SLO) 6-4 7-6(0)
Pablo CARRENO BUSTA (ESP) lost to Jeremy CHARDY (FRA)[5] 3-6 6-7(5)
Nicolas ALMAGRO (ESP)[3] defeated Martin ALUND (ARG/Q) 4-6 6-3 6-4
Taro DANIEL (JPN/Q) defeated Federico DELBONIS (ARG)[8] 1-6 7-6(5) 7-6(7)

Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP)[7] defeated Paolo LORENZI (ITA) 3-6 7-5 6-4
Santiago GIRALDO (COL) defeated Marcel GRANOLLERS (ESP)[4] 3-6 7-6(8) 6-4
Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) defeated Horacio ZEBALLOS (ARG/WC) 6-2 6-4
Leonardo MAYER (ARG) defeated Tommy ROBREDO (ESP)[2] 3-6 7-6(8) 6-4


Eerste Ronde
Fabio FOGNINI (ITA)[1] - Bye
Aljaz BEDENE (SLO) defeated Stephane ROBERT (FRA) 2-6 6-3 6-3
Filippo VOLANDRI (ITA) lost to Pablo CARRENO BUSTA (ESP) 0-6 6-3 1-6
Christian GARIN (CHI/WC) lost to Jeremy CHARDY (FRA)[5] 5-7 0-6

Nicolas ALMAGRO (ESP)[3] - Bye
Martin ALUND (ARG/Q) defeated Albert RAMOS (ESP) 6-3 6-4
Taro DANIEL (JPN/Q) defeated Thomaz BELLUCCI (BRA/Q) 6-3 6-3
Pablo CUEVAS (URU) lost to Federico DELBONIS (ARG)[8] 3-6 4-6

Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP)[7] defeated Julian REISTER (GER) 3-6 6-4 6-4
Paolo LORENZI (ITA) defeated Alejandro GONZALEZ (COL) 6-2 6-1
Santiago GIRALDO (COL) defeated Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP/Q) 6-4 6-2
Marcel GRANOLLERS (ESP)[4] - Bye

Alexandr DOLGOPOLOV (UKR/WC)[6] lost to Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 6-7(4) 6-3 en opgave
Horacio ZEBALLOS (ARG/WC) defeated Gonzalo LAMA (CHI/WC) 6-3 6-3
Andreas HAIDER-MAURER (AUT) lost to Leonardo MAYER (ARG) 5-7 5-7
Tommy ROBREDO (ESP)[2] - Bye




Australian Open
Melbourne, Australie, Grand Slam
13/01/2014 - 26/01/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Rafael NADAL (ESP)[1] lost to Stanislas WAWRINKA (SUI)[8] 3-6 2-6 6-3 3-6


Halve finales
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Roger FEDERER (SUI)[6] 7-6(4) 6-3 6-3
Tomas BERDYCH (CZE)[7] lost to Stanislas WAWRINKA (SUI)[8] 3-6 7-6(1) 6-7(3) 6-7(4)


Kwartfinales
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Grigor DIMITROV (BUL)[22] 3-6 7-6(3) 7-6(7) 6-2
Andy MURRAY (GBR)[4] lost to Roger FEDERER (SUI)[6] 3-6 4-6 7-6(6) 3-6
Tomas BERDYCH (CZE)[7] defeated David FERRER (ESP)[3] 6-1 4-6 6-2 6-4
Stanislas WAWRINKA (SUI)[8] defeated Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 2-6 6-4 6-2 3-6 9-7


Vierde Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Kei NISHIKORI (JPN)[16] 7-6(3) 7-5 7-6(3)
Grigor DIMITROV (BUL)[22] defeated Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) 6-3 3-6 6-2 6-4
Andy MURRAY (GBR)[4] defeated Stephane ROBERT (FRA/LL) 6-1 6-2 6-7(6) 6-2
Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[10] lost to Roger FEDERER (SUI)[6] 3-6 5-7 4-6

Tomas BERDYCH (CZE)[7] defeated Kevin ANDERSON (RSA)[19] 6-2 6-2 6-3
Florian MAYER (GER) lost to David FERRER (ESP)[3] 7-6(5) 5-7 2-6 1-6
Stanislas WAWRINKA (SUI)[8] defeated Tommy ROBREDO (ESP)[17] 6-3 7-6(3) 7-6(5)
Fabio FOGNINI (ITA)[15] lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 3-6 0-6 2-6


Derde Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Gael MONFILS (FRA)[25] 6-1 6-2 6-3
Donald YOUNG (USA) lost to Kei NISHIKORI (JPN)[16] 5-7 1-6 0-6
Milos RAONIC (CAN)[11] lost to Grigor DIMITROV (BUL)[22] 3-6 6-3 4-6 6-7(10)
Benoit PAIRE (FRA)[27] lost to Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) 2-6 1-6 4-6

Andy MURRAY (GBR)[4] defeated Feliciano LOPEZ (ESP)[26] 7-6(2) 6-4 6-2
Stephane ROBERT (FRA/LL) defeated Martin KLIZAN (SVK/LL) 6-0 7-6(2) 6-4
Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[10] defeated Gilles SIMON (FRA)[18] 7-6(5) 6-4 6-2
Teymuraz GABASHVILI (RUS) lost to Roger FEDERER (SUI)[6] 2-6 2-6 3-6

Tomas BERDYCH (CZE)[7] defeated Damir DZUMHUR (BIH/Q) 6-4 6-2 6-2
Kevin ANDERSON (RSA)[19] defeated Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 3-6 4-6 6-3 7-6(5) 7-5
Florian MAYER (GER) defeated Jerzy JANOWICZ (POL)[20] 7-5 6-2 6-2
Jeremy CHARDY (FRA)[29] lost to David FERRER (ESP)[3] 2-6 6-7(5) 2-6

Stanislas WAWRINKA (SUI)[8] defeated Vasek POSPISIL (CAN)[28] w.o.
Tommy ROBREDO (ESP)[17] defeated Richard GASQUET (FRA)[9] 2-6 7-5 6-4 7-6(6)
Fabio FOGNINI (ITA)[15] defeated Sam QUERREY (USA) 7-5 6-4 6-4
Denis ISTOMIN (UZB) lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 3-6 3-6 5-7


Tweede Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Thanasi KOKKINAKIS (AUS/WC) 6-2 6-4 6-2
Jack SOCK (USA) lost to Gael MONFILS (FRA)[25] 6-7(2) 5-7 2-6
Andreas SEPPI (ITA)[24] lost to Donald YOUNG (USA) 4-6 6-2 3-6 6-4 5-7
Dusan LAJOVIC (SRB/Q) lost to Kei NISHIKORI (JPN)[16] 1-6 1-6 6-7(3)

Milos RAONIC (CAN)[11] defeated Victor HANESCU (ROU) 7-6(9) 6-4 6-4
Yen-Hsun LU (TPE) lost to Grigor DIMITROV (BUL)[22] 3-6 3-6 6-7(11)
Benoit PAIRE (FRA)[27] defeated Nick KYRGIOS (AUS/WC) 6-7(5) 6-7(5) 6-4 6-2 6-2
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) defeated Juan Martin DEL POTRO (ARG)[5] 4-6 6-3 5-7 6-4 7-5

Andy MURRAY (GBR)[4] defeated Vincent MILLOT (FRA/Q) 6-2 6-2 7-5
Michael BERRER (GER/Q) lost to Feliciano LOPEZ (ESP)[26] 3-6 6-7(6) 4-6
Stephane ROBERT (FRA/LL) defeated Michal PRZYSIEZNY (POL) 7-6(3) 6-1 6-7(3) 6-1
Blaz ROLA (SLO/Q) lost to Martin KLIZAN (SVK/LL) 4-6 3-6 7-5 6-7(2)

Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[10] defeated Thomaz BELLUCCI (BRA/Q) 7-6(6) 6-4 6-4
Marin CILIC (CRO) lost to Gilles SIMON (FRA)[18] 6-4 6-7(3) 7-6(5) 1-6 2-6
Fernando VERDASCO (ESP)[31] lost to Teymuraz GABASHVILI (RUS) 6-7(1) 6-3 6-2 4-6 4-6
Blaz KAVCIC (SLO) lost to Roger FEDERER (SUI)[6] 2-6 1-6 6-7(4)

Tomas BERDYCH (CZE)[7] defeated Kenny DE SCHEPPER (FRA) 6-4 6-1 6-3
Damir DZUMHUR (BIH/Q) defeated Ivan DODIG (CRO)[32] 4-6 4-6 6-3 4-1 en opgave
Kevin ANDERSON (RSA)[19] defeated Dominic THIEM (AUT/Q) 6-4 6-3 6-4
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) defeated Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) 7-6(1) 6-4 4-6 6-1

Mikhail YOUZHNY (RUS)[14] lost to Florian MAYER (GER) 4-6 6-3 3-6 6-3 3-6
Pablo ANDUJAR (ESP) lost to Jerzy JANOWICZ (POL)[20] 6-4 6-7(3) 6-7(5) 3-6
Jeremy CHARDY (FRA)[29] defeated Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) 7-5 7-6(5) 6-7(3) 7-6(5)
Adrian MANNARINO (FRA) lost to David FERRER (ESP)[3] 6-7(2) 7-5 0-6 3-6

Stanislas WAWRINKA (SUI)[8] defeated Alejandro FALLA (COL) 6-3 6-3 6-7(4) 6-4
Matthew EBDEN (AUS) lost to Vasek POSPISIL (CAN)[28] 6-3 6-7(5) 6-7(9) 1-6
Tommy ROBREDO (ESP)[17] defeated Julien BENNETEAU (FRA) 6-3 6-7(4) 6-1 7-6(6)
Nikolay DAVYDENKO (RUS) lost to Richard GASQUET (FRA)[9] 6-7(3) 4-6 4-6

Fabio FOGNINI (ITA)[15] defeated Jarkko NIEMINEN (FIN) 7-5 6-4 3-6 6-2
Sam QUERREY (USA) defeated Ernests GULBIS (LAT)[23] 6-2 6-3 6-4
Dmitry TURSUNOV (RUS)[30] lost to Denis ISTOMIN (UZB) 6-7(3) 6-4 1-6 4-6
Leonardo MAYER (ARG) lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 0-6 4-6 4-6


Eerste Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Bernard TOMIC (AUS) 6-4 en opgave
Thanasi KOKKINAKIS (AUS/WC) defeated Igor SIJSLING (NED) 7-6(4) 0-6 7-6(3) 6-2
Tobias KAMKE (GER) lost to Jack SOCK (USA) 6-7(5) 7-5 2-6 4-6
Ryan HARRISON (USA) lost to Gael MONFILS (FRA)[25] 4-6 4-6 4-6

Andreas SEPPI (ITA)[24] defeated Lleyton HEWITT (AUS) 7-6(4) 6-3 5-7 5-7 7-5
Robin HAASE (NED) lost to Donald YOUNG (USA) 7-6(4) 6-7(2) 2-6 0-1 en opgave
Dusan LAJOVIC (SRB/Q) defeated Lucas POUILLE (FRA/WC) 6-4 7-6(9) 4-6 6-3
Marinko MATOSEVIC (AUS) lost to Kei NISHIKORI (JPN)[16] 3-6 7-5 2-6 6-4 2-6

Milos RAONIC (CAN)[11] defeated Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 7-6(2) 6-1 4-6 6-2
Peter GOJOWCZYK (GER/Q) lost to Victor HANESCU (ROU) 6-7(5) 6-7(5) 3-6
Jimmy WANG (TPE/Q) lost to Yen-Hsun LU (TPE) 3-6 2-6 1-6
Bradley KLAHN (USA) lost to Grigor DIMITROV (BUL)[22] 7-6(7) 4-6 4-6 3-6

Benoit PAIRE (FRA)[27] defeated Frank DANCEVIC (CAN/Q) 7-6(12) 6-3 6-4
Nick KYRGIOS (AUS/WC) defeated Benjamin BECKER (GER) 6-3 6-7(5) 6-2 7-6(2)
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) defeated Tim SMYCZEK (USA) 6-2 6-1 6-1
Rhyne WILLIAM (USA/Q) lost to Juan Martin DEL POTRO (ARG)[5] 7-6(1) 3-6 4-6 4-6

Andy MURRAY (GBR)[4] defeated Go SOEDA (JPN) 6-1 6-1 6-3
Vincent MILLOT (FRA/Q) defeated Wayne ODESNIK (USA/Q) 7-5 4-6 6-7(4) 6-1 6-3
Michael BERRER (GER/Q) defeated Michael LLODRA (FRA) 6-4 7-5 6-1
Somdev DEVVARMAN (IND) lost to Feliciano LOPEZ (ESP)[26] 4-6 4-6 6-7(2)

Stephane ROBERT (FRA/LL) defeated Aljaz BEDENE (SLO) 7-6(3) 6-3 6-0
Michal PRZYSIEZNY (POL) defeated Horacio ZEBALLOS (ARG) 6-3 7-6(4) 7-5
Blaz ROLA (SLO/Q) defeated Federico DELBONIS (ARG) 6-4 6-2 7-5
Martin KLIZAN (SVK/LL) defeated John ISNER (USA)[13] 6-2 7-6(6)

Jo-Wilfried TSONGA (FRA)[10] defeated Filippo VOLANDRI (ITA) 7-5 6-3 6-3
Thomaz BELLUCCI (BRA/Q) defeated Julian REISTER (GER) 4-6 6-3 7-6(5) en opgave
Marin CILIC (CRO) defeated Marcel GRANOLLERS (ESP) 4-6 4-6 6-3 6-3 6-2
Daniel BRANDS (GER) lost to Gilles SIMON (FRA)[18] 7-6(4) 4-6 6-3 3-6 14-16

Fernando VERDASCO (ESP)[31] defeated Ze ZHANG (CHN/Q) 5-7 6-3 6-2 6-3
Teymuraz GABASHVILI (RUS) defeated Sergiy STAKHOVSKY (UKR) 6-7(3) 6-4 6-2 6-0
Radek STEPANEK (CZE) lost to Blaz KAVCIC (SLO) 7-6(3) 6-4 1-6 0-2 en opgave
James DUCKWORTH (AUS/WC) lost to Roger FEDERER (SUI)[6] 4-6 4-6 2-6

Tomas BERDYCH (CZE)[7] defeated Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) 6-3 6-4 6-3
Di WU (CHN/WC) lost to Kenny DE SCHEPPER (FRA) 5-7 5-7 6-7(2)
Jan HAJEK (CZE) lost to Damir DZUMHUR (BIH/Q) 4-6 2-6 1-6
Ivo KARLOVIC(CRO) lost to Ivan DODIG (CRO)[32] 6-7(8) 3-7 6-7(4)

Kevin ANDERSON (RSA)[19] defeated Jiri VESELY (CZE) 2-6 6-7(4) 6-4 6-4 6-4
Dominic THIEM (AUT/Q) defeated Joao SOUSA (POR) 5-7 6-4 6-3 7-6(3)
Carlos BERLOCQ (ARG) lost to Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 4-6 6-7(5) 7-6(9) 2-6
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) defeated Tommy HAAS (GER)[12] 7-5 5-2 en opgave

Mikhail YOUZHNY (RUS)[14] defeated Jan-Lennard STRUFF (GER) 6-1 6-4 6-2
Florian MAYER (GER) defeated Denis KUDLA (USA/Q) 6-4 6-2 6-4
Albert RAMOS (ESP) lost to Pablo ANDUJAR (ESP) 4-6 2-6 4-6
Jordan THOMPSON (AUS/WC) lost to Jerzy JANOWICZ (POL)[20] 6-1 6-4 4-6 2-6 1-6

Jeremy CHARDY (FRA)[29] defeated Jesse HUTA GALUNG (NED) 6-2 6-4 6-4
Ricardas BERANKIS (LTU/Q) lost to Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) 5-7 5-7 2-6
Steve JOHNSON (USA/WC) lost to Adrian MANNARINO (FRA) 6-3 3-6 0-6 7-5 4-6
Alejandro GONZALEZ (COL) lost to David FERRER (ESP)[3] 3-6 4-6 4-6

Stanislas WAWRINKA (SUI)[8] defeated Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-4 4-1 en opgave
Alejandro FALLA (COL) defeated Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) 6-7(2) 6-2 6-2 6-3
Nicolas MAHUT (FRA) lost to Matthew EBDEN (AUS) 3-6 5-7 6-4 6-0 3-6
Samuel GROTH (AUS/WC) lost to Vasek POSPISIL (CAN)[28] 4-6 3-6 4-6

Tommy ROBREDO (ESP)[17] defeated Lukas ROSOL (CZE) 6-1 6-7(7) 3-6 7-6(5) 8-6
Pablo CARRENO BUSTA (ESP) lost to Julien BENNETEAU (FRA) 3-6 6-3 6-4 1-6 2-6
Nikolay DAVYDENKO (RUS) defeated Lukasz KUBOT (POL) 3-6 6-3 3-6 6-3 6-4
David GUEZ (FRA/Q) lost to Richard GASQUET (FRA)[9] 5-7 4-6 1-6

Fabio FOGNINI (ITA)[15] defeated Alex BOGOMOLOV Jr. (RUS) 6-3 6-2 en opgave
Dudi SELA (ISR) lost to Jarkko NIEMINEN (FIN) 6-3 6-7(3) 7-6(3) 3-6 3-6
Santiago GIRALDO (COL) lost to Sam QUERREY (USA) 3-6 2-6 6-3 6-7(3)
Juan MONACO (ARG) lost to Ernests GULBIS (LAT)[23] 6-1 4-6 6-7(4) 2-6

Dmitry TURSUNOV (RUS)[30] defeated Michael RUSSELL (USA) 6-2 6-2 6-3
Marcos BAGHDATIS (CYP) lost to Denis ISTOMIN (UZB) 4-6 5-7 4-6
Leonardo MAYER (ARG) defeated Albert MONTANES (ESP) 6-1 6-3 6-1
Lukas LACKO (SVK) lost to Novak DJOKOVIC (SRB)[2] 3-6 6-7(2) 1-6




Apia International Sydney
Sydney, Australie, ATP World Tour 250
05/01/2014 - 11/01/2014
Hardcourt, outdoor

Finale
Juan Martin DEL POTRO (ARG)[1] defeated Bernard TOMIC (AUS) 6-3 6-1

Halve finales
Juan Martin DEL POTRO (ARG)[1] defeated Dmitry TURSUNOV (RUS)[4] 6-4 6-2
Sergiy STAKHOVSKY (UKR/Q) lost to Bernard TOMIC (AUS) 7-6(4) 5-7 3-6

Kwartfinales
Juan Martin DEL POTRO (ARG)[1] defeated Radek STEPANEK (CZE) 6-4 3-6 6-3
Dmitry TURSUNOV (RUS)[4] defeated Denis ISTOMIN (UZB) 7-6(5) 6-2
Sergiy STAKHOVSKY (UKR/Q) defeated Marinko MATOSEVIC (AUS/WC) 6-4 6-3
Bernard TOMIC (AUS) defeated Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) 6-4 6-3

Tweede Ronde
Juan Martin DEL POTRO (ARG)[1] defeated Nicolas MAHUT (FRA) 1-6 6-3 6-4
Radek STEPANEK (CZE) defeated Albert RAMOS (ESP/LL) 6-2 7-6(5)
Dmitry TURSUNOV (RUS)[4] defeated Lukas ROSOL (CZE) 3-6 6-3 6-3
Denis ISTOMIN (UZB) defeated Marin CILIC (CRO)[7] 6-3 6-4

Julien BENNETEAU (FRA)[6] lost to Sergiy STAKHOVSKY (UKR/Q) 3-6 2-6
Marinko MATOSEVIC (AUS/WC) defeated Andreas SEPPI (ITA)[3] 6-3 6-4
Bernard TOMIC (AUS) defeated Blaz KAVCIC (SLO/Q) 6-3 4-6 6-4
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) defeated Jerzy JANOWICZ (POL)[2] 6-2 6-2

Eerste Ronde
Juan Martin DEL POTRO (ARG)[1] - Bye
Nicolas MAHUT (FRA) defeated Ryan HARRISON (USA/Q) 7-6(2) 7-5
Radek STEPANEK (CZE) defeated Samuel GROTH (AUS/WC) 6-7(5) 7-6(2) 6-2
Sam QUERREY (USA) lost to Albert RAMOS (ESP/LL) 6-4 3-6 4-6

Dmitry TURSUNOV (RUS)[4] - Bye
Joao SOUSA (POR) lost to Lukas ROSOL (CZE) 6-7(5) 6-4 6-7(1)
Denis ISTOMIN (UZB) defeated Pablo ANDUJAR (ESP) 6-1 6-2
Jan-Lennard STRUFF (GER/Q) lost to Marin CILIC (CRO)[7] 6-3 3-6 3-6

Julien BENNETEAU (FRA)[6] defeated Matthew EBDEN (AUS/WC) 6-2 6-2
Carlos BERLOCQ (ARG) lost to Sergiy STAKHOVSKY (UKR/Q) 3-6 4-6
Florian MAYER (GER) lost to Marinko MATOSEVIC (AUS/WC) 2-6 6-4 3-6
Andreas SEPPI (ITA)[3] - Bye

Marcel GRANOLLERS (ESP)[8] lost to Bernard TOMIC (AUS) 3-6 0-6
Blaz KAVCIC (SLO/Q) defeated Jarkko NIEMINEN (FIN) 6-4 6-3
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) lost to Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) 3-6 en opgave
Jerzy JANOWICZ (POL)[2] - Bye




Heineken Open
Auckland, Nieuw Zeeland, ATP World Tour 250
06/01/2014 - 11/01/2014
Hardcourt, outdoor

Finale
Yen-Hsun LU (TPE) lost to John ISNER (USA)[3] 6-7(4) 6-7(7)

Halve finales
David FERRER (ESP)[1] lost to Yen-Hsun LU (TPE) 4-6 6-7(4)
John ISNER (USA)[3] defeated Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) 3-6 7-6(2) 6-4

Kwartfinales
David FERRER (ESP)[1] defeated Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) 6-3 5-7 6-4
Steve JOHNSON (USA/LL) lost to Yen-Hsun LU (TPE) 4-6 4-6
Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[5] lost to John ISNER (USA)[3] 7-6(4) 6-7(4) 6-7(5)
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) defeated Jack SOCK (USA/WC) 6-1 6-3

Tweede Ronde
David FERRER (ESP)[1] defeated Donald YOUNG (USA/Q) 6-7(5) 6-3 6-1
Santiago GIRALDO (COL) lost to Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) 7-6(7) 2-6 3-6
Kevin ANDERSON (RSA)[4] lost to Steve JOHNSON (USA/LL) 5-7 4-6
Yen-Hsun LU (TPE) defeated Bradley KLAHN (USA/Q) 6-7(3) 6-2 6-3

Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[5] defeated Horacio ZEBALLOS (ARG) 6-4 6-2
Lucas LACKO (SVK/Q) lost to John ISNER (USA)[3] 6-7(1) 6-3 2-6
Benoit PAIRE (FRA)[6] lost to Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) 3-6 4-6
Jack SOCK (USA/WC) defeated Tommy HAAS (GER)[2] 6-4 6-4

Eerste Ronde
David FERRER (ESP)[1] - Bye
Federico DELBONIS (ARG) lost to Donald YOUNG (USA/Q) 5-7 2-6
Santiago GIRALDO (COL) defeated Albert MONTANES (ESP) 6-1 7-6(3)
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) defeated Robin HAASE (NED)[8] 4-6 7-5 7-6(4)

Kevin ANDERSON (RSA)[4] - Bye
Marcos BAGHDATIS (CYP/WC) lost to Steve JOHNSON (USA/LL) 5-7 7-6(3) 4-6
Yen-Hsun LU (TPE) defeated Igor SIJSLING (NED) 7-5 7-6(7)
Bradley KLAHN (USA/Q) vs Daniel BRANDS (GER)[9] 7-5 4-6 6-3

Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[5] defeated Pablo CARRENO BUSTA (ESP) 6-2 3-6 7-5
Filippo VOLANDRI (ITA) lost to Horacio ZEBALLOS (ARG) 0-6 6-7(1)
Lucas LACKO (SVK/Q) defeated Jose (Rubin) STATHAM (NZL/WC) 6-3 6-1
John ISNER (USA)[3] - Bye

Benoit PAIRE (FRA)[6] vs Michal PRZYSIEZNY (POL) 6-4 6-2
Roberto BAUTISTA AGUT (ESP) vs Daniel GIMENO-TRAVER (ESP/Q) 6-1 3-6 6-4
Jack SOCK (USA/WC) defeated Adrian MANNARINO (FRA) 6-3 6-4
Tommy HAAS (GER)[2] - Bye




Qatar ExxonMobil Open
Doha, Qatar, ATP World Tour 250
30/12/2013 - 04/01/2014
Hardcourt, outdoor

Finale
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Gael MONFILS (FRA) 6-1 6-7(5) 6-2

Halve finales
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Peter GOJOWCZYK (GER/Q) 4-6 6-2 6-3
Florian MAYER (GER) lost to Gael MONFILS (FRA) 3-6 2-6

Kwartfinales
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Ernests GULBIS (LAT)[7] 7-5 6-4
Dustin BROWN (GER/Q) lost to Peter GOJOWCZYK (GER/Q) 3-6 6-3 6-7(5)
Victor HANESCU (ROU) lost to Florian MAYER (GER) 4-6 7-6(8) 4-6
Gael MONFILS (FRA) defeated Daniel BRANDS (GER) 6-2 6-1

Tweede Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Tobias KAMKE (GER) 6-3 6-7(3) 6-3
Lukasz KUBOT (POL) lost to Ernests GULBIS (LAT)[7] 2-6 6-4 3-6
Ivo KARLOVIC (CRO) lost to Dustin BROWN (GER/Q) 6-2 6-7(13) 4-6
Peter GOJOWCZYK (GER/Q) defeated Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[6] 7-6(4) 7-6(7)

Fernando VERDASCO (ESP)[8] lost to Victor HANESCU (ROU) 6-4 6-7(0) 2-6
Florian MAYER (GER) defeated Andy MURRAY (GBR)[3] 3-6 6-4 6-2
Richard GASQUET (FRA)[5] lost to Gael MONFILS (FRA) 2-6 5-7
Daniel BRANDS (GER) defeated David FERRER (ESP)[2] 6-4 7-5

Eerste Ronde
Rafael NADAL (ESP)[1] defeated Lukas ROSOL (CZE) 6-2 7-6(7)
Malek JAZIRI (TUN) lost to Tobias KAMKE (GER) 3-6 4-6
Daniel GIMENO TRAVER (ESP) lost to Lukasz KUBOT (POL) 4-6 3-6
Daniel EVANS (GBR/Q) lost to Ernests GULBIS (LAT)[7] 2-6 6-4 0-6

Tomas BERDYCH (CZE)[4] lost to Ivo KARLOVIC (CRO) 6-7(7) 6-7(4)
Dustin BROWN (GER/Q) defeated Ivan DODIG (CRO) 6-4 6-2
Peter GOJOWCZYK (GER/Q) defeated Dominic THIEM (AUT/Q) 7-5 6-0
Pablo ANDUJAR (ESP) lost to Philipp KOHLSCHREIBER (GER)[6] 6-7(7) 2-6

Fernando VERDASCO (ESP)[8] defeated Filippo VOLANDRI (ITA) 6-3 6-3
Joao SOUSA (POR) lost to Victor HANESCU (ROU) 3-6 2-6
Michal PRZYSIEZNY (POL) lost to Florian MAYER (GER) 2-6 6-3 6-7(5)
Mousa Shanan ZAYED (QAT) lost to Andy MURRAY (GBR)[3] 0-6 0-6

Richard GASQUET (FRA)[5] defeated Karim HOSSAM (EGY) 7-5 6-1
Santiago GIRALDO (COL) lost to Gael MONFILS (FRA) 6-7(1) 2-6
Daniel BRANDS (GER) defeated Nikolay DAVYDENKO (RUS) 6-4 6-4
Alexandr DOLGOPOLOV (UKR) lost to David FERRER (ESP)[2] 3-6 7-5 3-6




Brisbane International
Brisbane, Australie, ATP World Tour 250
29/12/2013 - 05/01/2014
Hardcourt, outdoor

Finale
Roger FEDERER (SUI)[1] lost to Lleyton HEWITT (AUS) 1-6 6-4 3-6

Halve finales
Roger FEDERER (SUI)[1] defeated Jeremy CHARDY (FRA)[8] 6-3 6-7(3) 6-3
Lleyton HEWITT (AUS) defeated Kei NISHIKORI (JPN)[2] 5-7 6-4 6-3

Kwartfinales
Roger FEDERER (SUI)[1] defeated Marinko MATOSEVIC (AUS) 6-1 6-1
Samuel GROTH (AUS/WC) lost to Jeremy CHARDY (FRA)[8] 5-7 4-6
Lleyton HEWITT (AUS) defeated Marius COPIL (ROU/Q) 6-4 6-2
Marin CILIC (CRO) lost to Kei NISHIKORI (JPN)[2] 4-6 7-5 2-6

Tweede Ronde
Roger FEDERER (SUI)[1] defeated Jarkko NIEMINEN (FIN) 6-4 6-2
Marinko MATOSEVIC (AUS) defeated Sam QUERREY (USA) 5-7 7-6(3) 6-4
Pierre-Hugues HERBERT (FRA/LL) lost to Samuel GROTH (AUS/WC) 6-4 6-7(3) 6-7(5)
Nicolas MAHUT (FRA) lost to Jeremy CHARDY (FRA)[8] 5-7 7-6(4) 3-6

Feliciano LOPEZ (ESP)[6] lost to Lleyton HEWITT (AUS) 5-7 3-6
Marius COPIL (ROU/Q) defeated Gilles SIMON (FRA)[3] 7-5 6-3
Grigor DIMITROV (BUL)[5] lost to Marin CILIC (CRO) 5-7 5-7
Matthew EBDEN (AUS) lost to Kei NISHIKORI (JPN)[2] 2-6 4-6


Eerste Ronde
Roger FEDERER (SUI)[1] - Bye
James DUCKWORTH (AUS/WC) lost to Jarkko NIEMINEN (FIN) 2-6 3-6
Marinko MATOSEVIC (AUS) defeated Julien BENNETEAU (FRA) 5-7 6-4 7-6(4)
Sam QUERREY (USA) defeated Dmitry TURSUNOV (RUS)[7] 7-5 6-4

Pierre-Hugues HERBERT (FRA/LL) - Bye
Samuel GROTH (AUS/WC) defeated Ryan HARRISON (USA/Q) 7-6(3) 7-6(2)
Igor SIJSLING (NED) lost to Nicolas MAHUT (FRA) 6-3 4-6 4-6
Adrian MANNARINO (FRA) lost to Jeremy CHARDY (FRA)[8] 6-7(4) 5-7

Feliciano LOPEZ (ESP)[6] defeated Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) 6-4 6-4
Lleyton HEWITT (AUS) defeated Thanasi KOKKINAKIS (AUS/Q) 6-3 7-5
Marius COPIL (ROU/Q) defeated Yuichi SUGITA (JPN/Q) 7-6(5) 6-7(2) 7-6(7)
Gilles SIMON (FRA)[3] - Bye

Grigor DIMITROV (BUL)[5] defeated Robin HAASE (NED) 6-2 6-3
Denis ISTOMIN (UZB) lost to Marin CILIC (CRO) 7-6(3) 6-7(5) 4-6
Alex KUZNETSOV (USA/LL) lost to Matthew EBDEN (AUS) 3-6 4-6
Kei NISHIKORI (JPN)[2] - Bye




Aircel Chennai Open
Chennai, Indie, ATP World Tour 250
30/12/2013 - 05/01/2014
Hardcourt, outdoor

Finale
Stanislas WAWRINKA (SUI)[1] vs Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[7] 7-5 6-2

Halve finales
Stanislas WAWRINKA (SUI)[1] defeated Vasek POSPISIL (CAN)[5] 6-4 5-5 en opgave
Marcel GRANOLLERS (ESP)[6] lost to Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[7] 2-6 6-4 3-6

Kwartfinales
Stanislas WAWRINKA (SUI)[1] defeated Aljaz BEDENE (SLO) 6-2 6-1
Yuki BHAMBRI (IND/WC) lost to Vasek POSPISIL (CAN)[5] 3-6 3-6
Marcel GRANOLLERS (ESP)[6] defeated Benoit PAIRE (FRA)[4] 6-2 3-6 7-6(5)
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[7] defeated Dudi SELA (ISR) 7-5 6-7(6) 6-0


Tweede Ronde
Stanislas WAWRINKA (SUI)[1] defeated Benjamin BECKER (GER) 6-3 6-1
Aljaz BEDENE (SLO) defeated Alexander KUDRYAVTSEV (RUS/Q) 1-6 3-0 en opgave
Fabio FOGNINI (ITA)[3] lost to Yuki BHAMBRI (IND/WC) 1-6 5-5 en opgave
Yen-Hsun LU (TPE) lost to Vasek POSPISIL (CAN)[5] w.o.

Marcel GRANOLLERS (ESP)[6] defeated Ramkumar RAMANATHAN (IND/Q) 6-2 6-4
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) lost to Benoit PAIRE (FRA)[4] 1-6 4-6
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[7] defeated Jiri VESELY (CZE) 6-4 6-4
Dudi SELA (ISR) defeated Mikhail YOUZHNY (RUS)[2] 3-1 en opgave


Eerste Ronde
Stanislas WAWRINKA (SUI)[1] - Bye
Benjamin BECKER (GER) defeated Julian REISTER (GER) 6-4 2-1 en opgave
Henri LAAKSONEN (SUI/Q) lost to Aljaz BEDENE (SLO) 3-6 7-5 6-7(0)
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS/Q) defeated Roberto BAUTISTA AGUT (ESP)[8] 6-4 3-6 6-3

Fabio FOGNINI (ITA)[3] - Bye
Pablo CARRENO BUSTA (ESP) lost to Yuki BHAMBRI (IND/WC) 4-6 3-6
Yen-Hsun LU (TPE) defeated Tim SMYCZEK (USA) 6-4 6-2
Kyle EDMUND (GBR/WC) lost to Vasek POSPISIL (CAN)[5] 3-6 5-7

Marcel GRANOLLERS (ESP)[6] defeated Radu ALBOT (MDA/Q) 6-4 3-6 6-0
Somdev DEVVARMAN (IND) lost to Ramkumar RAMANATHAN (IND/Q) 6-4 3-6 4-6
Guillermo GARCIA-LOPEZ (ESP) defeated Oleksandr NEDOVYESOV (UKR) 7-5 6-0
Benoit PAIRE (FRA)[4] - Bye

Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)[7] defeated Albert RAMOS (ESP) 6-1 6-3
Jeevan NEDUNCHEZHIYAN (IND/WC) lost to Jiri VESELY (CZE) 5-7 2-6
Dudi SELA (ISR) defeated Lukas LACKO (SVK) 6-4 6-2
Mikhail YOUZHNY (RUS)[2] - Bye



 
Nieuwsbrief
Tennisinfo Nieuwsbrief
 
Video Portal
2.jpg
Nieuwe video's
Tennisblog.be
De Tennisblog bij uitstek!
Poll
Hoeveel Grand Slams wint Roger Federer in 2014?
1
2
3
4
Geen idee
 
 
Tennisinfo
zoekt medewerkers
Partners
Tennisforum.be
Virtual Tennis Tour
Zoeken
 
Rss
© Tennisinfo.be 2005-2011 BelgiŽ - Contact - Info - 5 bezoekers online - TennisPlanet.be - Tennisprojecten