TennisHome.nl TennisHome.nl     Tennis.de TennisPlanet.be
 
 
 
Left
Nieuws
Actueel
Belgen deze week
Archief
 
Tennisinfo.be
Vrouwen
Tennisinfo.be
Speelsters
Toernooien
WTA ranking
WTA resultaten
Fed Cup
 
Tennisinfo.be
Mannen
Tennisinfo.be
Spelers
Toernooien
ATP Ranking
ATP Resultaten
Davis Cup
 
Tennisinfo.be
Varia
Tennisinfo.be
Terug in de tijd
Specials
Player of the week
Interviews
Mailinglist
Tennishero
Links
 
TennisPlanet.be
TennisPlanet
TennisPlanet.be
Bespanmachines
Vandaag jarig
Feliciano Lopez
Op de bal met
Xavier Malisse
Xavier Malisse

meer interviews
Rolstoeltennis

Rolstoeltennis
Resultaten  
Laatste Update : 18/04/2014 17:44:00

BMW Malaysian Open
Kuala Lumpur, Maleisie, International
14/04/2014 - 20/04/2014
Hardcourt, outdoor

Halve finales
Dominika CIBULKOVA (SVK)[1] vs Karolina PLISKOVA (CZE)[3]
Donna VEKIC (CRO)[7] vs Shuai ZHANG (CHN)[2]


Kwartfinales
Dominika CIBULKOVA (SVK)[1] defeated Zarina DIYAS (KAZ)[6] 4-6 6-2 6-4
Karolina PLISKOVA (CZE)[3] defeated Cagla BUYUKAKCAY (TUR) 6-4 6-4
Donna VEKIC (CRO)[7] defeated Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT)[4] 6-4 7-5
Magda LINETTE (POL) lost to Shuai ZHANG (CHN)[2] 2-6 6-2 1-6


Tweede Ronde
Dominika CIBULKOVA (SVK)[1] defeated Su-Wei HSIEH (TPE) 6-1 6-2
Giulia GATTO-MONTICONE (ITA/Q) lost to Zarina DIYAS (KAZ)[6] 1-6 4-6
Karolina PLISKOVA (CZE)[3] defeated Ying-Ying DUAN (CHN/Q) 6-1 6-3
Tadeja MAJERIC (SLO) lost to Cagla BUYUKAKCAY (TUR) 4-6 4-6

Donna VEKIC (CRO)[7] defeated Kristyna PLISKOVA (CZE) 1-6 6-3 7-5
Danka KOVINIC (MNE) lost to Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT)[4] 4-6 6-3 1-6
Lyudmyla KICHENOK (UKR/Q) lost to Magda LINETTE (POL) 1-6 2-6
Ling ZHANG (HKG/WC) lost to Shuai ZHANG (CHN)[2] 3-6 6-4 0-6


Eerste Ronde
Dominika CIBULKOVA (SVK)[1] defeated Pemra OZGEN (TUR/Q) 6-1 6-3
Su-Wei HSIEH (TPE) defeated Jarmila GAJDOSOVA (AUS/WC) 2-6 6-4 6-3
Ons JABEUR (TUN) lost to Giulia GATTO-MONTICONE (ITA/Q) 6-3 4-6 2-6
Eleni DANIILIDOU (GRE/WC) lost to Zarina DIYAS (KAZ)[6] 2-6 2-6

Karolina PLISKOVA (CZE)[3] defeated Aleksandra KRUNIC (SRB) 6-2 6-2
Ying-Ying DUAN (CHN/Q) defeated Ana VRLJIC (CRO/Q) 6-3 6-2
Tadeja MAJERIC (SLO) defeated Akgul AMANMURADOVA (UZB) 4-6 6-2 6-0
Cagla BUYUKAKCAY (TUR) defeated Kimiko DATE-KRUMM (JPN)[5] 5-3 en opgave

Donna VEKIC (CRO)[7] defeated Yung-Jan CHAN (TPE) 3-6 6-4 6-1
Timea BABOS (HUN) lost to Kristyna PLISKOVA (CZE) 6-7(6) 6-3 4-6
Danka KOVINIC (MNE) defeated An-Sophie MESTACH (BEL) 6-4 6-2
Eri HOZUMI (JPN/Q) lost to Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT)[4] 4-6 6-2 3-6

Ayumi MORITA (JPN)[8] lost to Lyudmyla KICHENOK (UKR/Q) 4-6 2-6
Magda LINETTE (POL) defeated Alize LIM (FRA) 6-3 6-0
Ling ZHANG (HKG/WC) defeated Olga SAVCHUK (UKR) 6-3 6-2
Saisai ZHENG (CHN) lost to Shuai ZHANG (CHN)[2] 6-2 2-6 2-6




BNP Paribas Katowice Open
Katowive, Polen, International
07/04/2014 - 13/04/2014
Hardcourt, indoor

Finale
Alize CORNET (FRA/WC)[4] defeated Camila GIORGI (ITA) 7-6(3) 5-7 7-5


Halve finales
Agnieszka RADWANSKA (POL)[1] lost to Alize CORNET (FRA/WC)[4] 6-0 2-6 4-6
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[3] lost to Camila GIORGI (ITA) 6-7(2) 4-6


Kwartfinales
Agnieszka RADWANSKA (POL)[1] defeated Yvonne MEUSBURGER (AUT)[6] 6-4 6-1
Alize CORNET (FRA/WC)[4] defeated Klara KOUKALOVA (CZE)[5] 6-2 0-6 6-2
Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[7] lost to Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[3] 2-6 3-6
Shahar PEER (ISR) lost to Camila GIORGI (ITA) 1-6 4-6


Tweede Ronde
Agnieszka RADWANSKA (POL)[1] defeated Francesca SCHIAVONE (ITA) 6-4 6-3
Mirjana LUCIC-BARONI (CRO) lost to Yvonne MEUSBURGER (AUT)[6] 2-6 3-6
Alize CORNET (FRA/WC)[4] defeated Kristina KUCOVA (SVK/Q) 6-3 4-6 6-3
Annika BECK (GER) lost to Klara KOUKALOVA (CZE)[5] 6-4 3-6 1-6

Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[7] defeated Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) 6-2 6-0
Alexandra CADANTU (ROU) lost to Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[3] 6-2 4-6 4-6
Tsvetana PIRONKOVA (BUL)[8] lost to Shahar PEER (ISR) 2-6 1-6
Camila GIORGI (ITA) defeated Roberta VINCI (ITA)[2] 6-3 6-7(7) 6-0


Eerste Ronde
Agnieszka RADWANSKA (POL)[1] defeated Kristyna PLISKOVA (CZE/WC) 6-3 6-2
Vera DUSHEVINA (RUS/Q) lost to Francesca SCHIAVONE (ITA) 0-6 2-6
Mirjana LUCIC-BARONI (CRO) defeated Jovana JAKSIC (SRB) 6-3 6-4
Magdalena FRECH (POL/WC) lost to Yvonne MEUSBURGER (AUT)[6] 3-6 1-6

Alize CORNET (FRA/WC)[4] defeated Vesna DOLONC (SRB) 6-3 6-2
Kristina KUCOVA (SVK/Q) defeated Monica NICULESCU (ROU) 6-1 6-1
Annika BECK (GER) defeated Mona BARTHEL (GER) 6-1 6-4
Magda LINETTE (POL) lost to Klara KOUKALOVA (CZE)[5] 4-6 3-6

Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[7] defeated Claire FEUERSTEIN (FRA/Q) 6-2 7-5
Misaki DOI (JPN) lost to Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) 1-6 5-7
Yanina WICKMAYER (BEL) lost to Alexandra CADANTU (ROU) 6-3 1-6 1-6
Alison VAN UYTVANCK (BEL) lost to Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[3] 4-6 0-6

Tsvetana PIRONKOVA (BUL)[8] defeated Andrea HLAVACKOVA (CZE) 4-6 7-5 6-1
Shahar PEER (ISR) defeated Petra MARTIC (CRO) 6-4 6-4
Katarzyna PITER (POL) lost to Camila GIORGI (ITA) 0-6 1-6
Ksenia PERVAK (RUS/Q) lost to Roberta VINCI (ITA)[2] 3-6 3-6




Copa Claro Colsanitas
Bogota, Colombia, Polen, International
07/04/2014 - 13/04/2014
Gravel, outdoor

Finale
Jelena JANKOVIC (SRB)[1] lost to Caroline GARCIA (FRA)[5] 3-6 4-6


Halve finales
Jelena JANKOVIC (SRB)[1] defeated Chanelle SCHEEPERS (RSA) 6-1 7-5
Caroline GARCIA (FRA)[5] defeated Vania KING (USA)[6] 6-2 6-4


Kwartfinales
Jelena JANKOVIC (SRB)[1] defeated Lara ARRUABARRENA (ESP/Q) 6-4 6-4
Chanelle SCHEEPERS (RSA) defeated Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP)[8] 6-2 6-1
Caroline GARCIA (FRA)[5] defeated Romina OPRANDI (SUI) 6-1 7-5
Vania KING (USA)[6] defeated Mariana DUQUE-MARINO (COL) 7-6(4) 7-5


Tweede Ronde
Jelena JANKOVIC (SRB)[1] defeated Sofia SHAPATAVA (GEO/LL) 6-4 6-3
Lara ARRUABARRENA (ESP/Q) defeated Paula ORMAECHEA (ARG)[7] 6-4 7-6(3)
Chanelle SCHEEPERS (RSA) defeated Alexandra PANOVA (RUS) 6-3 6-2
Yuliana LIZARAZO (COL/WC) lost to Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP)[8] 2-6 3-6

Caroline GARCIA (FRA)[5] defeated Danka KOVINIC (MNE) 2-6 6-3 6-4
Romina OPRANDI (SUI) defeated Irina-Camelia BEGU (ROU) 6-4 6-1
Vania KING (USA)[6] defeated Maria IRIGOYEN (ARG/WC) 6-4 3-6 6-0
Irina KHROMACHEVA (RUS/LL) lost to Mariana DUQUE-MARINO (COL) 2-6 4-6


Eerste Ronde
Jelena JANKOVIC (SRB)[1] defeated Mathilde JOHANSSON (FRA) 7-5 7-5
Dinah PFIZENMAIER (GER) lost to Sofia SHAPATAVA (GEO/LL) 4-6 6-2 2-6
Maria HERAZO GONZALEZ (COL/WC) lost to Lara ARRUABARRENA (ESP/Q) 1-6 0-6
Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT) lost to Paula ORMAECHEA (ARG)[7] 5-7 1-6

Karin KNAPP (ITA)[3] lost to Chanelle SCHEEPERS (RSA) 3-6 6-7(4)
Alexandra PANOVA (RUS) defeated Kristina MLADENOVIC (FRA) 6-1 4-6 6-2
Yuliana LIZARAZO (COL/WC) defeated Sachia VICKERY (USA/Q) 7-5 6-4
Teliana PEREIRA (BRA) lost to Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP)[8] 2-6 4-6

Caroline GARCIA (FRA)[5] defeated Florencia MOLINERO (ARG/Q) 6-3 6-4
Nicole GIBBS (USA/Q) lost to Danka KOVINIC (MNE) 6-4 3-6 0-6
Romina OPRANDI (SUI) defeated Tatjana MARIA (GER) 7-6(7) 6-1
Irina-Camelia BEGU (ROU) defeated Anna SCHMIEDLOVA (SVK)[4] 6-3 6-1

Vania KING (USA)[6] defeated Tadeja MAJERIC (SLO) 6-1 7-5
Alla KUDRYAVTSEVA (RUS) lost to Maria IRIGOYEN (ARG/WC) 2-6 6-4 3-6
Olivia ROGOWSKA (AUS) lost to Irina KHROMACHEVA (RUS/LL) 2-6 2-6
Mariana DUQUE-MARINO (COL) defeated Sloane STEPHENS (USA)[2] 6-3 6-3




Family Circle Cup
Charleston, U.S.A., Premier
31/03/2014 - 06/04/2014
Gravel, outdoor

Finale
Jana CEPELOVA (SVK) lost to Andrea PETKOVIC (GER)[14] 5-7 2-6


Halve finales
Jana CEPELOVA (SVK) defeated Belinda BENCIC (SUI/Q) 6-4 5-7 7-6(7)
Andrea PETKOVIC (GER)[14] vs Eugenie BOUCHARD (CAN)[6] 1-6 6-3 7-5


Kwartfinales
Jana CEPELOVA (SVK) defeated Daniela HANTUCHOVA (SVK)[12] 6-2 6-1
Sara ERRANI (ITA)[3] lost to Belinda BENCIC (SUI/Q) 6-4 2-6 1-6
Lucie SAFAROVA (CZE)[9] lost to Andrea PETKOVIC (GER)[14] Eugenie BOUCHARD (CAN)[6] defeated Jelena JANKOVIC (SRB)[2] 6-3 4-6 6-3


Derde Ronde
Jana CEPELOVA (SVK) defeated Elena VESNINA (RUS)[13] 7-6(4) 3-6 6-3
Daniela HANTUCHOVA (SVK)[12] defeated Teliana PEREIRA (BRA) 6-2 6-3
Sara ERRANI (ITA)[3] defeated Shuai PENG (CHN) 7-6(6) 7-6(5)
Belinda BENCIC (SUI/Q) defeated Elina SVITOLINA (UKR) 6-7(4) 6-4 6-1

Samantha STOSUR (AUS)[7] lost to Lucie SAFAROVA (CZE)[9] 6-3 4-6 4-6
Andrea PETKOVIC (GER)[14] defeated Sabine LISICKI (GER)[4] 6-1 6-0
Eugenie BOUCHARD (CAN)[6] defeated Venus WILLIAMS (USA)[11] 7-6(6) 2-6 6-4
Ajla TOMLJANOVIC (CRO) lost to Jelena JANKOVIC (SRB)[2] 5-7 1-6


Tweede Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1] lost to Jana CEPELOVA (SVK) 4-6 4-6
Petra CETKOVSKA (CZE) lost to Elena VESNINA (RUS)[13] 6-3 2-6 4-6
Daniela HANTUCHOVA (SVK)[12] defeated Grace MIN (USA/Q) 6-2 6-3
Teliana PEREIRA (BRA) defeated Sorana CIRSTEA (ROU)[8] 3-6 6-3 7-6(0)

Sara ERRANI (ITA)[3] defeated Kiki BERTENS (NED/Q) 6-3 en opgave
Shuai PENG (CHN) defeated Madison KEYS (USA)[15] 6-1 6-7(3) 7-6(4)
Belinda BENCIC (SUI/Q) defeated Marina ERAKOVIC (NZL) 6-2 6-1
Elina SVITOLINA (UKR) defeated Sloane STEPHENS (USA)[5] 6-4 6-4

Samantha STOSUR (AUS)[7] vs Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) 6-3 5-7 6-1
Virginie RAZZANO (FRA) lost to Lucie SAFAROVA (CZE)[9] 6-2 4-6 4-6
Andrea PETKOVIC (GER)[14] defeated Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP) 6-0 6-0
Vania KING (USA) lost to Sabine LISICKI (GER)[4] 5-7 6-4 3-6

Eugenie BOUCHARD (CAN)[6] defeated Alla KUDRYAVTSEVA (RUS/Q) 6-2 6-0
Chanelle SCHEEPERS (RSA) lost to Venus WILLIAMS (USA)[11] 5-7 5-7
Shuai ZHANG (CHN)[16] lost to Ajla TOMLJANOVIC (CRO) 6-4 6-7(4) 3-6
Lauren DAVIS (USA) lost to Jelena JANKOVIC (SRB)[2] 0-6 3-6



Eerste Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1] - Bye
Melanie OUDIN (USA/WC) lost to Jana CEPELOVA (SVK) 6-7(2) 2-6
Varvara LEPCHENKO (USA) lost to Petra CETKOVSKA (CZE) 1-6 6-2 0-6
Anna SCHMIEDLOVA (SVK) lost to Elena VESNINA (RUS)[13] 2-6 1-6

Daniela HANTUCHOVA (SVK)[12] defeated Shelby ROGERS (USA/WC) 7-5 7-5
Grace MIN (USA/Q) defeated Michelle LARCHER DE BRITO (POR/Q) 6-3 1-6 6-3
Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT) lost to Teliana PEREIRA (BRA) 1-6 6-7(5)
Sorana CIRSTEA (ROU)[8] - Bye

Sara ERRANI (ITA)[3] - Bye
Paula ORMAECHEA (ARG) lost to Kiki BERTENS (NED/Q) 5-7 6-3 3-6
Caroline GARCIA (FRA) lost to Shuai PENG (CHN) 2-6 3-6
Mirjana LUCIC-BARONI (CRO) lost to Madison KEYS (USA)[15] 6-7(0) 6-7(3)

Maria KIRILENKO (USA)[10] lost to Belinda BENCIC (SUI/Q) 1-6 5-7
Marina ERAKOVIC (NZL) defeated Nadia PETROVA (RUS/WC) 4-6 6-3 6-4
Elina SVITOLINA (UKR) defeated Jarmila GAJDOSOVA (AUS/Q) 6-1 5-7 7-6(5)
Sloane STEPHENS (USA)[5] - Bye

Samantha STOSUR (AUS)[7] - Bye
Saisai ZHENG (CHN/Q) lost to Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) 2-6 6-3 5-7
Julia GOERGES (GER) lost to Virginie RAZZANO (FRA) 0-6 7-5 2-6
Johanna LARSSON (SWE) lost to Lucie SAFAROVA (CZE)[9] 2-6 3-6

Andrea PETKOVIC (GER)[14] defeated Lesia TSURENKO (UKR/Q) 6-7(2) 6-4 6-1
Anabel MEDINA GARRIGUES (ESP) lost to Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP) 3-6 2-6
Vania KING (USA) defeated Julia GLUSHKO (ISR) 4-6 7-5 6-3
Sabine LISICKI (GER)[4] - Bye

Eugenie BOUCHARD (CAN)[6] - Bye
Christina MCHALE (USA) lost to Alla KUDRYAVTSEVA (RUS/Q) 3-6 5-7
Alison RISKE (USA) lost to Chanelle SCHEEPERS (RSA) 6-4 2-6 3-6
Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) lost to Venus WILLIAMS (USA)[11] 3-6 6-0 5-7

Shuai ZHANG (CHN)[16] defeated Su-Wei HSIEH (TPE) 3-6 7-6(5) 7-6(0)
Stefanie VOEGELE (SUI) lost to Ajla TOMLJANOVIC (CRO) 7-6(4- 1-6 5-7
Dinah PFIZENMAIER (GER) lost to Lauren DAVIS (USA) 1-6 4-6
Jelena JANKOVIC (SRB)[2] - Bye




Monterrey Open
Monterrey, Mexico, International
31/03/2014 - 06/04/2014
Hardcourt, outdoor

Finale
Jovana JAKSIC (SRB) lost to Ana IVANOVIC (SRB)[2] 2-6 1-6


Halve finales
Kimiko DATE-KRUMM (JPN) lost to Jovana JAKSIC (SRB) 7-6(5) 4-6 4-6
Caroline WOZNIACKI (DEN)[3] lost to Ana IVANOVIC (SRB)[2] 6-7(5) 4-6


Kwartfinales
Kimiko DATE-KRUMM (JPN) defeated Monica PUIG (PUR)[8] 6-4 6-7(2) 6-4
Julia BOSERUP (USA/Q) lost to Jovana JAKSIC (SRB) 3-6 0-6
Karolina PLISKOVA (CZE) lost to Caroline WOZNIACKI (DEN)[3] 7-6(3) 3-6 3-6
Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[6] lost to Ana IVANOVIC (SRB)[2] 1-6 6-0 2-6


Tweede Ronde
Kimiko DATE-KRUMM (JPN) defeated Timea BABOS (HUN) 6-4 6-7(4) 6-4
Nicole GIBBS (USA) lost to Monica PUIG (PUR)[8] 4-6 2-6
Julia BOSERUP (USA/Q) defeated Allie KIICK (USA) 2-6 6-2 6-1
Luksika KUMKHUM (THA/Q) lost to Jovana JAKSIC (SRB) 6-3 6-7(5) 6-7(2)

Donna VEKIC (CRO) lost to Karolina PLISKOVA (CZE) 6-4 1-6 3-6
Kristina MLADENOVIC (FRA) lost to Caroline WOZNIACKI (DEN)[3] 3-6 4-6
Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[6] defeated Ayumi MORITA (JPN) 6-4 en opgave
Aleksandra WOZNIAK (CAN/Q) lost to Ana IVANOVIC (SRB)[2] 4-6 2-6


Eerste Ronde
Flavia PENNETTA (ITA)[1] lost to Kimiko DATE-KRUMM (JPN) 5-7 2-6
Ximena HERMOSO (MEX/WC) lost to Timea BABOS (HUN) 1-6 2-6
Nicole GIBBS (USA) defeated Andrea HLAVACKOVA (CZE) 6-3 6-4
Olga PUCHKOVA (RUS) lost to Monica PUIG (PUR)[8] 0-6 3-6

Kirsten FLIPKENS (BEL/WC)[4] vs Julia BOSERUP (USA/Q) 4-6 6-1 2-6
Allie KIICK (USA) defeated Tadeja MAJERIC (SLO) 6-4 6-3
Luksika KUMKHUM (THA/Q) defeated Dalila JAKUPOVIC (CRO/Q) 7-5 6-0
Jovana JAKSIC (SRB) defeated Karin KNAPP (ITA)[7] 6-3 6-4

Garbine MUGURUZA (ESP)[5] lost to Donna VEKIC (CRO) 6-7(5) 6-7(2)
Shahar PEER (ISR) lost to Karolina PLISKOVA (CZE) 3-6 3-6
Kristina MLADENOVIC (FRA) defeated Johanna KONTA (GBR) 6-4 6-2
Coco VANDEWEGHE (USA) lost to Caroline WOZNIACKI (DEN)[3] 3-6 6-7(4)

Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[6] defeated Olga GOVORTSOVA (BLR) 6-3 3-6 6-2
Monica NICULESCU (ROU) lost to Ayumi MORITA (JPN) 4-6 6-3 6-7(1)
Aleksandra WOZNIAK (CAN/Q) defeated Marcela ZACARIAS (MEX/WC) 3-6 6-0 6-1
Urszula RADWANSKA (POL) lost to Ana IVANOVIC (SRB)[2] 6-4 3-6 3-6




Sony Open Tennis
Miami, U.S.A., Premier
18/03/2014 - 29/03/2014
Hardcourt, outdoor

Finale
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Na LI (CHN)[2] 7-5 6-1


Halve finales
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeatedMaria SHARAPOVA (RUS)[4] 6-4 6-3
Dominika CIBULKOVA (SVK)[10] lost to Na LI (CHN)[2] 5-7 6-2 3-6


Kwartfinales
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Angelique KERBER (GER)[5] 6-2 6-2
Maria SHARAPOVA (RUS)[4] defeated Petra KVITOVA (CZE)[8] 7-5 6-1
Dominika CIBULKOVA (SVK)[10] defeated Agnieszka RADWANSKA (POL)[3] 3-6 7-6(5) 6-3
Caroline WOZNIACKI (DEN)[11] vs Na LI (CHN)[2] 5-7 5-7


Vierde Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Coco VANDEWEGHE (USA/Q) 6-3 6-1
Ekaterina MAKAROVA (RUS)[23] lost to Angelique KERBER (GER)[5] 4-6 6-1 3-6
Maria SHARAPOVA (RUS)[4] defeated Kirsten FLIPKENS (BEL)[19] 3-6 6-4 6-1
Ana IVANOVIC (SRB)[12] lost to Petra KVITOVA (CZE)[8] 6-3 0-6 0-6

Venus WILLIAMS (USA)[29] lost to Dominika CIBULKOVA (SVK)[10] 1-6 7-5 3-6
Elina SVITOLINA (UKR) lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[3] 6-7(5) 7-5 2-6
Varvara LEPCHENKO (USA) lost to Caroline WOZNIACKI (DEN)[11] 0-6 1-6
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[15] lost to Na LI (CHN)[2] 0-6 2-6



Derde Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Caroline GARCIA (FRA) 6-4 4-6 6-4
Coco VANDEWEGHE (USA/Q) defeated Samantha STOSUR (AUS)[6] 5-7 7-5 7-5
Sara ERRANI (ITA)[9] lost to Ekaterina MAKAROVA (RUS)[23] 3-6 6-2 4-6
Tsvetana PIRONKOVA (BUL) lost to Angelique KERBER (GER)[5] 0-6 2-6

Maria SHARAPOVA (RUS)[4] defeated Lucie SAFAROVA (CZE)[26] 6-4 6-7(7) 6-2
Kirsten FLIPKENS (BEL)[19] defeated Sabine LISICKI (GER)[14] w.o.
Ana IVANOVIC (SRB)[12] defeated Flavia PENNETTA (ITA)[20] 6-4 6-3
Donna VEKIC (CRO/Q) lost to Petra KVITOVA (CZE)[8] 3-6 4-6

Casey DELLACQUA (AUS/WC) lost to Venus WILLIAMS (USA)[29] 4-6 7-5 4-6
Alize CORNET (FRA)[22] lost to Dominika CIBULKOVA (SVK)[10] 6-7(6) 4-6
Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) lost to Elina SVITOLINA (UKR) 6-4 4-6 1-6
Elena VESNINA (RUS)[32] lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[3] 5-7 3-6

Varvara LEPCHENKO (USA) defeated Ajla TOMLJANOVIC (CRO) 6-4 6-7(4) 7-6(2)
Sloane STEPHENS (USA)[17] lost to Caroline WOZNIACKI (DEN)[11] 1-6 0-6
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[15] defeated Kaia KANEPI (EST)[24] 6-2 6-1
Madison KEYS (USA) lost to Na LI (CHN)[2] 6-7(3) 3-6


Tweede Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) 7-6(7) 6-2
Caroline GARCIA (FRA) defeated Klara ZAKOPALOVA (CZE)[27] 7-6(3) 7-6(3)
Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS)[21] lost to Coco VANDEWEGHE (USA/Q) 6-7(7) 5-7
Kiki BERTENS (NED/Q) lost to Samantha STOSUR (AUS)[6] 3-6 2-6

Sara ERRANI (ITA)[9] defeated Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT/Q) 6-1 6-4
Rebecca PETERSON (SWE/WC) lost to Ekaterina MAKAROVA (RUS)[23] 1-6 1-6
Sorana CIRSTEA (ROU)[25] lost to Tsvetana PIRONKOVA (BUL) 3-6 3-6
Shuai PENG (CHN) lost to Angelique KERBER (GER)[5] 3-6 6-1 6-7(5)

Maria SHARAPOVA (RUS)[4] defeated Kurumi NARA (JPN) 6-3 6-4
Vania KING (USA) lost to Lucie SAFAROVA (CZE)[26] 3-6 6-7(2)
Kirsten FLIPKENS (BEL)[19] defeated Virginie RAZZANO (FRA/Q) 6-1 3-6 6-3
Nadia PETROVA (RUS/WC) lost to Sabine LISICKI (GER)[14] 6-3 4-6 4-6

Ana IVANOVIC (SRB)[12] defeated Lauren DAVIS (USA) 6-1 6-1
Olga GOVORTSOVA (BLR/Q) lost to Flavia PENNETTA (ITA)[20] 3-6 3-6
Svetlana KUZNETSOVA (RUS)[28] lost to Donna VEKIC (CRO/Q) 6-7(5) 5-7
Paula ORMAECHEA (ARG) lost to Petra KVITOVA (CZE)[8] 3-6 4-6

Jana CEPELOVA (SVK/LL) lost to Casey DELLACQUA (AUS/WC) 4-6 6-1 4-6
Anna SCHMIEDLOVA (SVK) lost to Venus WILLIAMS (USA)[29] 3-6 3-6
Alize CORNET (FRA)[22] defeated Andrea PETKOVIC (GER) 6-2 6-7(0) 6-4
Yvonne MEUSBURGER (AUT) lost to Dominika CIBULKOVA (SVK)[10] 1-6 2-6

Roberta VINCI (ITA)[13] lost to Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) 4-6 6-2 5-7
Elina SVITOLINA (UKR) defeated Eugenie BOUCHARD (CAN)[18] 1-6 6-1 6-2
Elena VESNINA (RUS)[32] defeated Alison RISKE (USA) 6-2 6-2
Romina OPRANDI (SUI) lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[3] 0-6 4-6

Jelena JANKOVIC (SRB)[7] lost to Varvara LEPCHENKO (USA) 3-6 6-2 6-7(2)
Ajla TOMLJANOVIC (CRO) defeated Garbine MUGURUZA (ESP)[30] 3-6 7-6(6) 6-1
Sloane STEPHENS (USA)[17] defeated Zarina DIYAS (KAZ/Q) 7-5 6-3
Monica PUIG (PUR) lost to Caroline WOZNIACKI (DEN)[11] 1-6 6-1 3-6

Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[15] defeated Chanelle SCHEEPERS (RSA) 6-4 6-1
Christina MCHALE (USA) lost to Kaia KANEPI (EST)[24] 6-7(5) 6-7(0)
Daniela HANTUCHOVA (SVK)[31] lost to Madison KEYS (USA) 4-6 2-6
Alisa KLEYBANOVA (RUS) lost to Na LI (CHN)[2] w.o.


Eerste Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1] - Bye
Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) defeated Francesca SCHIAVONE (ITA) 6-4 6-2
Caroline GARCIA (FRA) defeated Aleksandra WOZNIAK (CAN/WC) 6-3 7-5
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[27] - Bye

Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS)[21] - Bye
Coco VANDEWEGHE (USA/Q) defeated Marina ERAKOVIC (NZL) 6-4 7-6(6)
Kiki BERTENS (NED/Q) defeated Victoria DUVAL (USA/WC) 7-6(5) 6-1
Samantha STOSUR (AUS)[6] - Bye

Sara ERRANI (ITA)[9] - Bye
Karin KNAPP (ITA) lost to Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT/Q) 6-3 1-6 4-6
Mona BARTHEL (GER) lost to Rebecca PETERSON (SWE/WC) 4-6 2-4 en opgave
Ekaterina MAKAROVA (RUS)[23] - Bye

Sorana CIRSTEA (ROU)[25] - Bye
Galina VOSKOBOEVA (KAZ) lost to Tsvetana PIRONKOVA (BUL) 2-6 5-7
Shuai PENG (CHN) defeated Karolina PLISKOVA (CZE) 7-5 6-0
Angelique KERBER (GER)[5] - Bye

Maria SHARAPOVA (RUS)[4] - Bye
Annika BECK (GER) lost to Kurumi NARA (JPN) 6-7(2) 4-6
Estrella CABEZA CANDELA (ESP/Q) lost to Vania KING (USA) 0-6 0-6
Lucie SAFAROVA (CZE)[26] - Bye

Kirsten FLIPKENS (BEL)[19] - Bye
Heather WATSON (GBR/WC) lost to Virginie RAZZANO (FRA/Q) 4-6 0-6
Nadia PETROVA (RUS/WC) defeated Urszula RADWANSKA (POL) 7-5 1-6 6-4
Sabine LISICKI (GER)[14] - Bye

Ana IVANOVIC (SRB)[12] - Bye
Shuai ZHANG (CHN) lost to Lauren DAVIS (USA) 2-6 3-6
Shahar PEER (ISR/Q) lost to Olgo GOVORTSOVA (BLR/Q) 6-2 0-6 3-6
Flavia PENNETTA (ITA)[20] - Bye

Svetlana KUZNETSOVA (RUS)[28] - Bye
Kimiko DATE-KRUMM (JPN/Q) lost to Donna VEKIC (CRO/Q) 6-2 0-6 3-6
Paula ORMAECHEA (ARG) defeated Katarzyna PITER (POL/Q) 7-6(0) 6-1
Petra KVITOVA (CZE)[8] - Bye

Jana CEPELOVA (SVK/LL) - Bye
Casey DELLACQUA (AUS/WC) defeated Stefanie VOEGELE (SUI) 6-3 6-2
Indy DE VROOME (NED/WC) lost to Anna SCHMIEDLOVA (SVK) 5-7 7-5 2-6
Venus WILLIAMS (USA)[29] - Bye

Alize CORNET (FRA)[22] - Bye
Maria-Tereza TORRO-FLOR (ESP) lost to Andrea PETKOVIC (GER) 3-6 4-6
Yvonne MEUSBURGER (AUT) defeated Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP) 6-3 6-0
Dominika CIBULKOVA (SVK)[10] - Bye

Roberta VINCI (ITA)[13] - Bye
Monica NICULESCU (ROU) lost to Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) 3-6 4-6
Bethanie MATTEK-SANDS (USA) lost to Elina SVITOLINA (UKR) 3-6 6-3 3-6
Eugenie BOUCHARD (CAN)[18] - Bye

Elena VESNINA (RUS)[32] - Bye
Alison RISKE (USA) defeated Nadiya KICHENOK (UKR/Q) 1-6 7-5 6-2
Bojana JOVANOVSKI (SRB) lost to Romina OPRANDI (SUI) 2-6 4-6
Agnieszka RADWANSKA (POL)[3] - Bye

Jelena JANKOVIC (SRB)[7] - Bye
Yanina WICKMAYER (BEL) lost to Varvara LEPCHENKO (USA) 5-7 1-6
Ajla TOMLJANOVIC (CRO) defeated Kristina MLADENOVIC (FRA) 7-6(4) 6-4
Garbine MUGURUZA (ESP)[30] - Bye

Sloane STEPHENS (USA)[17] - Bye
Zarina DIYAS (KAZ/Q) defeated Alexandra CADANTU (ROU) 6-4 3-6 6-2
Monica PUIG (PUR) defeated Magdalena RYBARIKOVA (SVK) 6-1 7-6(7)
Caroline WOZNIACKI (DEN)[11] - Bye

Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[15] - Bye
Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) lost to Chanelle SCHEEPERS (RSA) 3-6 0-6
Christina MCHALE (USA) defeated Jie ZHENG (CHN) 6-4 6-2
Kaia KANEPI (EST)[24] - Bye

Daniela HANTUCHOVA (SVK)[31] - Bye
Anett KONTAVEIT (EST/WC) lost to Madison KEYS (USA) 3-6 2-6
Iveta MELZER (CZE) lost to Alisa KLEYBANOVA (RUS) 6-7(3) 1-6
Na LI (CHN)[2] - Bye




BNP Paribas Open
Indian Wells, U.S.A., Premier
03/03/2014 - 16/03/2014
Hardcourt, outdoor

Finale
Flavia PENNETTA (ITA)[20] defeated Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 6-2 6-1


Halve finales
Na LI (CHN)[1] lost to Flavia PENNETTA (ITA)[20] 6-7(5) 3-6
Simona HALEP (ROU)[6] lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 3-6 4-6


Kwartfinales
Na LI (CHN)[1] defeated Dominika CIBULKOVA (SVK)[12] 6-3 4-6 6-3
Flavia PENNETTA (ITA)[20] defeated Sloane STEPHENS (USA)[17] 6-4 5-7 6-4
Simona HALEP (ROU)[6] defeated Casey DELLACQUA (AUS/Q) 6-2 6-2
Jelena JANKOVIC (SRB)[7] lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 5-7 6-2 4-6


Vierde Ronde
Na LI (CHN)[1] defeated Aleksandra WOZNIAK (CAN) 6-1 6-4
Dominika CIBULKOVA (SVK)[12] defeated Petra KVITOVA (CZE)[8] 6-3 6-2
Camila GIORGI (ITA/Q) lost to Flavia PENNETTA (ITA)[20] 2-6 1-6
Sloane STEPHENS (USA)[17] defeated Alisa KLEYBANOVA (RUS) 6-3 7-5

Simona HALEP (ROU)[6] defeated Eugenie BOUCHARD (CAN)[18] 6-2 1-6 6-4
Casey DELLACQUA (AUS/Q) defeated Lauren DAVIS (USA) w.o.
Jelena JANKOVIC (SRB)[7] defeated Caroline WOZNIACKI (DEN)[10] 6-3 6-1
Alize CORNET (FRA)[22] lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 5-7 3-6


Derde Ronde
Na LI (CHN)[1] defeated Karolina PLISKOVA (CZE) 6-3 6-4
Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS)[21] lost to Aleksandra WOZNIAK (CAN) 1-6 7-6(3) 0-6
Dominika CIBULKOVA (SVK)[12] defeated Ekaterina MAKAROVA (RUS)[23] 6-4 7-5
Svetlana KUZNETSOVA (RUS)[27] lost to Petra KVITOVA (CZE)[8] 3-6 6-2 0-6

Maria SHARAPOVA (RUS)[4] lost to Camila GIORGI (ITA/Q) 3-6 6-4 5-7
Flavia PENNETTA (ITA)[20] defeated Samantha STOSUR (AUS)[16] 6-4 3-6 6-1
Ana IVANOVIC (SRB)[11] lost to Sloane STEPHENS (USA)[17] 6-7(3) 4-6
Alisa KLEYBANOVA (RUS) defeated Maria-Teresa TORRO-FLOR (ESP) 6-1 6-3

Simona HALEP (ROU)[6] defeated Lucie SAFAROVA (CZE)[26] 6-2 4-6 6-4
Eugenie BOUCHARD (CAN)[18] defeated Sara ERRANI (ITA)[9] 6-3 6-3
Roberta VINCI (ITA)[13] lost to Casey DELLACQUA (AUS/Q) 6-4 4-6 3-6
Varvara LEPCHENKO (USA) lost to Lauren DAVIS (USA) 3-6 2-6

Jelena JANKOVIC (SRB)[7] defeated Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[31] 6-3 6-2
Yaroslava SHVEDOVA (KAZ/Q) lost to Caroline WOZNIACKI (DEN)[10] 6-7(7) 6-3 1-6
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[14] lost to Alize CORNET (FRA)[22] 7-6(4) 5-7 3-6
Annika BECK (GER) lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 0-6 0-6


Tweede Ronde
Na LI (CHN)[1] defeated Jie ZHENG (CHN) 6-1 7-5
Karolina PLISKOVA (CZE) defeated Klara ZAKOPALOVA (CZE)[28] 7-5 6-2
Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS)[21] defeated Caroline GARCIA (FRA) 6-4 7-5
Aleksandra WOZNIAK (CAN) defeated Sabine LISICKI (GER)[15] 7-5 1-6 7-6(5)

Dominika CIBULKOVA (SVK)[12] defeated Donna VEKIC (CRO/WC) 6-3 6-2
Monica NICULESCU (ROU) lost to Ekaterina MAKAROVA (RUS)[23] 7-5 6-7(3) 3-6
Svetlana KUZNETSOVA (RUS)[27] defeated Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE/Q) 6-3 6-3
Coco VANDEWEGHE (USA/WC) lost to Petra KVITOVA (CZE)[8] 1-6 3-6

Maria SHARAPOVA (RUS)[4] defeated Julia GOERGES (GER) 6-1 6-4
Camila GIORGI (ITA/Q) defeated Sorana CIRSTEA (ROU)[25] 7-6(3) 6-3
Flavia PENNETTA (ITA)[20] defeated Taylor TOWNSEND (USA/WC) 6-3 6-7(4) 6-3
Francesca SCHIAVONE (ITA) lost to Samantha STOSUR (AUS)[16] 2-6 3-6

Ana IVANOVIC (SRB)[11] defeated Elina SVITOLINA (UKR) 4-6 7-5 7-6(1)
Ajla TOMLJANOVIC (CRO) lost to Sloane STEPHENS (USA)[17] 4-6 0-6
Garbine MUGURUZA (ESP)[32] lost to Alisa KLEYBANOVA (RUS) 3-6 2-6
Maria-Teresa TORRO-FLOR (ESP) defeated Angelique KERBER (GER)[5] 2-6 7-6(5) 6-4

Simona HALEP (ROU)[6] defeated Kurumi NARA (JPN) 6-2 6-2
Yanina WICKMAYER (BEL) lost to Lucie SAFAROVA (CZE)[26] 3-6 4-6
Eugenie BOUCHARD (CAN)[18] defeated Shuai PENG (CHN) 6-2 6-2
Sharon FICHMAN (CAN/Q) lost to Sara ERRANI (ITA)[9] 1-6 1-6

Roberta VINCI (ITA)[13] defeated Madison KEYS (USA) 6-3 6-3
Casey DELLACQUA (AUS/Q) defeated Kirsten FLIPKENS (BEL)[19] 1-6 6-3 6-1
Daniela HANTUCHOVA (SVK)[29] lost to Varvara LEPCHENKO (USA) 3-6 2-6
Lauren DAVIS (USA) defeated Victoria AZARENKA (BLR)[3] 6-0 7-6(2)

Jelena JANKOVIC (SRB)[7] defeated Yvonne MEUSBURGER (AUT) 6-3 6-1
Shelby ROGERS (USA/WC) lost to Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[31] 4-6 3-6
Kaia KANEPI (EST)[24 lost to Yaroslava SHVEDOVA (KAZ/Q) 3-6 2-6
Bojana JOVANOVSKI (SRB) lost to Caroline WOZNIACKI (DEN)[10] 1-6 3-6

Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[14] defeated Kristina MLADENOVIC (FRA) 6-3 6-3
Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) lost to Alize CORNET (FRA)[22] 3-6 6-4 2-6
Elena VESNINA (RUS)[30] lost to Annika BECK (GER) 2-6 6-3 3-6
Heather WATSON (GBR/Q) lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 4-6 3-6


Eerste Ronde
Na LI (CHN)[1] - Bye
Paula ORMAECHEA (ARG) lost to Jie ZHENG (CHN) 6-3 3-6 6-7(5)
Karolina PLISKOVA (CZE) defeated Michelle LARCHER DE BRITO (POR/Q) 6-3 3-6 6-2
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[28] - Bye

Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS)[21] - Bye
Bethanie MATTEK-SANDS (USA) lost to Caroline GARCIA (FRA) 3-6 5-7
Urszula RADWANSKA (POL) lost to Aleksandra WOZNIAK (CAN) 2-6 0-6
Sabine LISICKI (GER)[15] - Bye

Dominika CIBULKOVA (SVK)[12] - Bye
Olivia ROGOWSKA (AUS/Q) lost to Donna VEKIC (CRO/WC) 0-6 5-7
Monica NICULESCU (ROU) defeated Marina ERAKOVIC (NZL) 6-2 6-2
Ekaterina MAKAROVA (RUS)[23] - Bye

Svetlana KUZNETSOVA (RUS)[27] - Bye
Vania KING (USA) lost to Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE/Q) 0-6 6-3 2-6
Coco VANDEWEGHE (USA/WC) defeated Alexandra CADANTU (ROU) 6-4 6-0
Petra KVITOVA (CZE)[8] - Bye

Maria SHARAPOVA (RUS)[4] - Bye
Jana CEPELOVA (SVK) lost to Julia GOERGES (GER) 1-6 6-2 3-6
Camila GIORGI (ITA/Q) defeated Andrea PETKOVIC (GER) 6-7(5) 6-3 6-3
Sorana CIRSTEA (ROU)[25] - Bye

Flavia PENNETTA (ITA)[20] - Bye
Taylor TOWNSEND (USA/WC) defeated Karin KNAPP (ITA) 7-6(1) 6-1
Francesca SCHIAVONE (ITA) defeated Mona BARTHEL (GER) 3-6 6-2 6-2
Samantha STOSUR (AUS)[16] - Bye

Ana IVANOVIC (SRB)[11] - Bye
Elina SVITOLINA (UKR) defeated Monica PUIG (PUR) 6-4 7-5
Ajla TOMLJANOVIC (CRO) defeated Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP) 6-4 7-6(2)
Sloane STEPHENS (USA)[17] - Bye

Garbine MUGURUZA (ESP)[32] - Bye
Alisa KLEYBANOVA (RUS) defeated Victoria DUVAL (USA/WC) 5-7 6-4 6-4
Galina VOSKOBOEVA (KAZ) lost to Maria-Teresa TORRO-FLOR (ESP) 1-6 0-1 en opgave
Angelique KERBER (GER)[5] - Bye

Simona HALEP (ROU)[6] - Bye
Allie KIICK (USA/Q) lost to Kurumi NARA (JPN) 4-6 0-6
Anna SCHMIEDLOVA (SVK/Q) lost to Yanina WICKMAYER (BEL) 6-3 2-6 4-6
Lucie SAFAROVA (CZE)[26] - Bye

Eugenie BOUCHARD (CAN)[18] - Bye
Vera ZVONAREVA (RUS/WC) lost to Shuai PENG (CHN) 6-4 0-6 5-7
Shahar PEER (ISR) lost to Sharon FICHMAN (CAN/Q) 6-4 3-6 4-6
Sara ERRANI (ITA)[9] - Bye

Roberta VINCI (ITA)[13] - Bye
Madison KEYS (USA) defeated Tsvetana PIRONKOVA (BUL) 6-2 6-1
Casey DELLACQUA (AUS/Q) defeated Christina MCHALE (USA) 7-6(4) 6-4
Kirsten FLIPKENS (BEL)[19] - Bye

Daniela HANTUCHOVA (SVK)[29] - Bye
Alison VAN UYTVANCK (BEL/Q) lost to Varvara LEPCHENKO (USA) 2-6 2-6
Lauren DAVIS (USA) defeated Yung-Jan CHAN (TPE/Q) 6-4 6-3
Victoria AZARENKA (BLR)[3] - Bye

Jelena JANKOVIC (SRB)[7] - Bye
Yvonne MEUSBURGER (AUT) defeated Iveta MELZER (CZE) 6-4 6-2
Shelby ROGERS (USA/WC) defeated Petra CETKOVSKA (CZE) 6-0 6-4
Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[31] - Bye

Kaia KANEPI (EST)[24 - Bye
Yaroslava SHVEDOVA (KAZ/Q) defeated Chanelle SCHEEPERS (RSA) 4-6 6-4 6-3
Alison RISKE (USA) lost to Bojana JOVANOVSKI (SRB) 6-3 3-6 3-6
Caroline WOZNIACKI (DEN)[10] - Bye

Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[14] - Bye
Shuai ZHANG (CHN) lost to Kristina MLADENOVIC (FRA) 2-6 1-6
Nadia PETROVA (RUS/WC) lost to Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) 1-1 en opgave
Alize CORNET (FRA)[22] - Bye

Elena VESNINA (RUS)[30] - Bye
Annika BECK (GER) defeated Stefanie VOEGELE (SUI) 6-2 2-6 7-5
Belinda BENCIC (SUI/WC) lost to Heather WATSON (GBR/Q) 5-7 4-6
Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] - Bye




Brasil Tennis Cup
Florianopolis, Brazilie, International
23/02/2014 - 01/03/2014
Hardcourt, Outdoor


Finale
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[3] defeated Garbine MUGURUZA (ESP)[2] 4-6 7-5 6-0


Halve finales
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[1] lost to Klara ZAKOPALOVA (CZE)[3] 3-6 6-3 2-6
Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) lost to Garbine MUGURUZA (ESP)[2] 2-6 3-6


Kwartfinales
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[1] defeated Monica NICULESCU (ROU)[5] 4-6 6-0 4-1 en opgave
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[3] defeated Alexandra DULGHERU (ROU/Q) 6-3 5-2 en opgave
Alexandra CADANTU (ROU)[6] lost to Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) 3-6 3-6
Alison VAN UYTVANCK (BEL/Q) lost to Garbine MUGURUZA (ESP)[2] 2-6 7-6(1) 3-6


Tweede Ronde
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[1] defeated Kiki BERTENS (NED) 6-3 7-6(2)
Danka KOVINIC (MNE/Q) lost to Monica NICULESCU (ROU)[5] 3-6 1-6
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[3] defeated Alize LIM (FRA/Q) 6-3 6-3
Alexandra DULGHERU (ROU/Q) defeated Teliana PEREIRA (BRA/SE) 7-5 6-2

Alexandra CADANTU (ROU)[6] defeated Dinah PFIZENMAIER (GER) 6-2 6-3
Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) defeated Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) 6-2 7-5
Paula ORMAECHEA (ARG)[8] lost to Alison VAN UYTVANCK (BEL/Q) 2-6 2-6
Chanelle SCHEEPERS (RSA) lost to Garbine MUGURUZA (ESP)[2] 2-6 1-6


Eerste Ronde
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[1] defeated Timea BABOS (HUN) 6-2 6-2
Kiki BERTENS (NED) defeated Sesil KARATANTCHEVA (KAZ/Q) 6-4 1-6 6-2
Paula Cristina GONCALVES (BRA/WC)lost to Danka KOVINIC (MNE/Q) 3-6 1-6
Anna SCHMIEDLOVA (SVK) lost to Monica NICULESCU (ROU)[5] 0-6 6-4 2-6

Klara ZAKOPALOVA (CZE)[3] defeated Donna VEKIC (CRO) 6-3 6-3
Johanna LARSSON (SWE) lost to Alize LIM (FRA/Q) 6-7(5) 6-2 4-6
Alexandra DULGHERU (ROU/Q) defeated Mariana DUQUE-MARINO (COL/Q) 6-1 7-6(5)
Teliana PEREIRA (BRA/SE) defeated Maria-Teresa TORRO-FLOR (ESP)[7] 6-4 6-3

Alexandra CADANTU (ROU)[6] defeated Gabriela CE (BRA/WC) 6-1 6-3
Dinah PFIZENMAIER (GER) defeated Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT) 6-4 3-6 7-5
Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) lost to Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) 6-7(1) 6-7(1)
Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) defeated Francesca SCHIAVONE (ITA)[4] 6-4 1-6 7-5

Paula ORMAECHEA (ARG)[8] defeated Beatriz HADDAD MAIA (BRA/WC) 6-1 6-2
Alison VAN UYTVANCK (BEL/Q) defeated Su-Wei HSIEH (TPE) 6-3 6-2
Julia GLUSHKO (ISR) lost to Chanelle SCHEEPERS (RSA) 6-4 0-6 3-6
Vania KING (USA) lost to Garbine MUGURUZA (ESP)[2] 2-6 6-3 5-7




Abierto Mexicano Telcel
Acapulco, Mexico, International
24/02/2014 - 01/03/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Dominika CIBULKOVA (SVK)[1] defeated Christina MCHALE (USA) 7-6(3) 4-6 6-4


Halve finales
Dominika CIBULKOVA (SVK)[1] defeated Shuai ZHANG (CHN)[8] 4-2 en opgave
Christina MCHALE (USA) defeated Caroline GARCIA (FRA) 3-6 6-2 7-5


Kwartfinales
Dominika CIBULKOVA (SVK)[1] defeated Marina ERAKOVIC (NZL) 6-4 7-5
Ajla TOMLJANOVIC (CRO) lost to Shuai ZHANG (CHN)[8] 1-6 7-5 2-6
Christina MCHALE (USA) defeated Kaia KANEPI (EST)[3] 6-1 2-6 6-4
Caroline GARCIA (FRA) defeated Eugenie BOUCHARD (CAN)[2] 3-6 6-4 6-1


Tweede Ronde
Dominika CIBULKOVA (SVK)[1] defeated Yanina WICKMAYER (BEL) 7-5 6-2
Marina ERAKOVIC (NZL) defeated Bojana JOVANOVSKI (SRB)[6] 6-1 6-4
Ajla TOMLJANOVIC (CRO) defeated Victoria DUVAL (USA/Q) 6-3 6-0
Aleksandra WOZNIAK (CAN) lost to Shuai ZHANG (CHN)[8] 1-6 4-6

Kimiko DATE-KRUMM (JPN) lost to Christina MCHALE (USA) 5-7 0-6
Julia GOERGES (GER) lost to Kaia KANEPI (EST)[3] 7-6(4) 4-6 6-7(6)
Sharon FICHMAN (CAN/Q) lost to Caroline GARCIA (FRA) 2-6 5-7
Lara ARRUBARRENA (ESP/Q) lost to Eugenie BOUCHARD (CAN)[2] 5-7 2-6


Eerste Ronde
Dominika CIBULKOVA (SVK)[1] defeated Urszula RADWANSKA (POL) 6-3 6-4
Lesia TSURENKO (UKR/LL) lost to Yanina WICKMAYER (BEL) 6-7(4) 4-6
Marina ERAKOVIC (NZL) defeated Ana Sofia SANCHEZ (MEX/WC) 6-2 6-2
Tornado Alicia BLACK (USA/WC) lost to Bojana JOVANOVSKI (SRB)[6] 4-6 5-7

Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[4] lost to Ajla TOMLJANOVIC (CRO) 1-6 3-6
Iveta MELZER (CZE) lost to Victoria DUVAL (USA/Q) 2-6 4-6
Aleksandra WOZNIAK (CAN) defeated Ashleigh BARTY (AUS/Q) 7-6(5) 5-7 6-2
Madison KEYS (USA/Q) lost to Shuai ZHANG (CHN)[8] 6-4 1-6 4-6

Stefanie VOEGELE (SUI)[7] lost to Kimiko DATE-KRUMM (JPN) 6-3 6-7(5) 4-6
Kristina MLADENOVIC (FRA) lost to Christina MCHALE (USA) 4-6 2-6
Julia GOERGES (GER) defeated Marcela ZACARIAS (MEX/WC) 6-0 6-1
Jana CEPELOVA (SVK) lost to Kaia KANEPI (EST)[3] 1-6 6-3 2-6

Yvonne MEUSBURGER (AUT)[5] lost to Sharon FICHMAN (CAN/Q) 1-6 3-6
Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP) lost to Caroline GARCIA (FRA) 4-6 6-7(6)
Lara ARRUABARRENA (ESP/Q) defeated Galina VOSKOBOEVA (KAZ) 6-2 6-4
Shahar PEER (ISR) lost to Eugenie BOUCHARD (CAN)[2] 2-6 2-6





Dubai Duty Free Tennis Championships
Dubai, V.A.E., Premier
17/02/2014 - 22/02/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Alize CORNET (FRA) lost to Venus WILLIAMS (USA/WC) 3-6 0-6


Halve finales
Serena WILLIAMS (USA)[1] lost to Alize CORNET (FRA) 4-6 4-6
Caroline WOZNIACKI (DEN)[8 lost to Venus WILLIAMS (USA/WC) 3-6 2-6


Kwartfinales
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Jelena JANKOVIC (SRB)[5
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP) lost to Alize CORNET (FRA) 5-7 3-6
Caroline WOZNIACKI (DEN)[8 defeated Sorana CIRSTEA (ROU) 6-1 6-2
Venus WILLIAMS (USA/WC) defeated Flavia PENNETTA (ITA/Q) 6-3 7-5


Tweede Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Ekaterina MAKAROVA (RUS) 7-6(8) 6-0
Lucie SAFAROVA (CZE) lost to Jelena JANKOVIC (SRB)[5 5-7 4-6
Petra KVITOVA (CZE)[3] lost to Carla SUAREZ NAVARRO (ESP) 6-1 4-6 6-7(4)
Kirsten FLIPKENS (BEL) lost to Alize CORNET (FRA) 3-6 4-6

Caroline WOZNIACKI (DEN)[8 defeated Annika BECK (GER/Q) 6-4 6-4
Sorana CIRSTEA (ROU) defeated Sara ERRANI (ITA)[4] 6-2 5-7 6-1
Ana IVANOVIC (SRB) lost to Venus WILLIAMS (USA/WC) 2-6 1-6
Flavia PENNETTA (ITA/Q) defeated Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 6-4 6-1


Eerste Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1] - Bye
Alisa KLEYBANOVA (RUS) lost to Ekaterina MAKAROVA (RUS) 4-6 7-6(3) 4-6
Sloane STEPHENS (USA) lost to Lucie SAFAROVA (CZE) 3-6 5-7
Maryna ZANEVSKA (UKR/Q) lost to Jelena JANKOVIC (SRB)[5 4-6 3-6

Petra KVITOVA (CZE)[3] - Bye
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP) defeated Nadia PETROVA (RUS/WC) 6-3 6-2
Kirsten FLIPKENS (BEL) defeated Karolina PLISKOVA (CZE/Q) 6-1 7-5
Alize CORNET (FRA) defeated Simona HALEP (ROU)[7] 6-1 1-1 en opgave

Caroline WOZNIACKI (DEN)[8 defeated Sabine LISICKI (GER) 2-6 6-3 6-3
Samantha STOSUR (AUS) lost to Annika BECK (GER/Q) 6-1 1-6 4-6
Sorana CIRSTEA (ROU) defeated Roberta VINCI (ITA) 6-4 6-3
Sara ERRANI (ITA)[4] - Bye

Angelique KERBER (GER)[6] lost to Ana IVANOVIC (SRB) 6-3 3-6 6-7(6)
Venus WILLIAMS (USA/WC) defeated Elena VESNINA (RUS) 6-3 6-2
Kaia KANEPI (EST) lost to Flavia PENNETTA (ITA/Q) 5-7 4-6
Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] - Bye




Rio Open
Rio de Janeiro, Brazilie, International
17/02/2014 - 23/02/2014
Gravel, Outdoor

Finale
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[1] lost to Kurumi NARA (JPN)[5] 1-6 6-4 1-6


Halve finales
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[1] defeated Teliana PEREIRA (BRA) 6-2 6-1
Natassja BURNETT (ITA/Q) lost to Kurumi NARA (JPN)[5] 4-6 6-3 2-6


Kwartfinales
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[1] defeated Katarzyna PITER (POL)
Teliana PEREIRA (BRA) defeated Irina -Camelia BEGU (ROU/Q) 6-4 6-4
Natassja BURNETT (ITA/Q) defeated Paula ORMAECHEA (ARG)[3] 5-7 6-2 7-5
Kurumi NARA (JPN)[5] defeated Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP) 7-6(2) 2-0 en opgave


Tweede Ronde
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[1] defeated Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) 6-4 6-1
Katarzyna PITER (POL) defeated Dinah PFIZENMAIER (GER) 5-7 6-3 6-1
Teliana PEREIRA (BRA) defeated Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT) 6-2 7-6(5)
Veronica CEPEDE ROYG (PAR/Q) lost to Irina -Camelia BEGU (ROU/Q) 3-6 7-5 1-6

Natassja BURNETT (ITA/Q) defeated Alison VAN UYTVANCK (BEL/Q) 0-6 6-3 6-2
Kiki BERTENS (NED) lost to Paula ORMAECHEA (ARG)[3] 5-7 5-7
Kurumi NARA (JPN)[5] defeated Anna-Lena FRIEDSAM (GER) 6-0 7-6(3)
Chanelle SCHEEPERS (RSA) lost to Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP) 6-2 6-7(7) 1-6


Eerste Ronde
Klara ZAKOPALOVA (CZE[1] defeated Mariana DUQUE-MARINO (COL) 6-4 6-4
Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) defeated Laura PIGOSSI (BRA/WC) 6-0 6-1
Katarzyna PITER (POL) defeated Beatriz HADDAD MAIA (BRA/WC) 6-3 6-3
Dinah PFIZENMAIER (GER) defeated Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE)[7] 2-6 6-4 6-3

Alexandra CADANTU (ROU)[4] lost to Teliana PEREIRA (BRA) 3-6 4-6
Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) lost to Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT) 4-6 3-6
Veronica CEPEDE ROYG (PAR/Q) defeated Paula Cristina GONCALVES (BRA/WC) 7-5 7-6(8)
Irina -Camelia BEGU (ROU/Q) defeated Vania KING (USA)[8] 6-4 6-0

Maria-Terea TORRO-FLOR (ESP)[6] lost to Natassja BURNETT (ITA/Q) 5-7 4-6
Johanna LARSSON (SWE) lost to Alison VAN UYTVANCK (BEL/Q) 4-6 3-6
Danka KOVINIC (MNE/Q) lost to Kiki BERTENS (NED) 5-7 0-6
Nicole GIBBS (USA/Q) lost to Paula ORMAECHEA (ARG)[3] 2-6 1-6

Kurumi NARA (JPN)[5] defeated Su-Wei HSIEH (TPE) 6-3 6-2
Anna-Lena FRIEDSAM (GER) defeated Nadya KICHENOK (UKR) 6-2 6-3
Timea BABOS (HUN) lost to Chanelle SCHEEPERS (RSA) 6-2 3-6 2-6
Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP) defeated Francesca SCHIAVONE (ITA)[2] 6-4 6-4




Qatar Total Open
Doha, Qatar, Premier
10/02/2014 - 16/02/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Angelique KERBER (GER)[6] lost to Simona HALEP (ROU)[7] 2_6 3-6


Halve finales
Angelique KERBER (GER)[6] defeated Jelena JANKOVIC (SRB)[5] 6-1 7-6(6)
Simona HALEP (ROU)[7] defeated Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 7-5 6-2


Kwartfinales
Petra CETKOVSKA (CZE/Q) lost to Angelique KERBER (GER)[6] 1-6 0-6
Petra KVITOVA (CZE)[3] lost to Jelena JANKOVIC (SRB)[5] 1-6 3-6
Simona HALEP (ROU)[7] defeated Sara ERRANI (ITA)[4] 6-2 6-0
Yanina WICKMAYER (BEL) lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 2-6 1-6


Derde Ronde
Na LI (CHN)[1 lost to Petra CETKOVSKA (CZE/Q) 6-7(2) 6-2 4-6
Klara ZAKOPALOVA (CZE) lost to Angelique KERBER (GER)[6] 2-6 3-6
Petra KVITOVA (CZE)[3] defeated Lucie SAFAROVA (CZE) 7-6(2) 5-7 6-2
Alisa KLEYBANOVA (RUS/WC) lost to Jelena JANKOVIC (SRB)[5] 1-6 2-6

Simona HALEP (ROU)[7] defeated Annika BECK (GER) 6-4 6-1
Monica NICULESCU (ROU) lost to Sara ERRANI (ITA)[4] 6-2 5-7 1-6
Yanina WICKMAYER (BEL) defeated Jana CEPELOVA (SVK) 1-6 6-2 6-0
Mirjana LUCIC-BARONI (CRO/Q) lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 4-6 1-0 en opgave


Tweede Ronde
Na LI (CHN)[1 defeated Magdalena RYBARIKOVA (SLO) 6-1 5-7 6-2
Shuai ZHANG (CHN) lost to Petra CETKOVSKA (CZE/Q) 3-6 6-4 3-6
Ana IVANOVIC (SRB)[9] lost to Klara ZAKOPALOVA (CZE) 6-4 1-6 3-6
Karolina PLISKOVA (CZE) lost to Angelique KERBER (GER)[6] 6-7(2) 4-6

Petra KVITOVA (CZE)[3] defeated Venus WILLIAMS (USA) 6-2 2-6 7-6(7)
Shuai PENG (CHN) lost to Lucie SAFAROVA (CZE) 2-6 7-5 4-6
Alisa KLEYBANOVA (RUS/WC) defeated Stefanie VOEGELE (SUI) 6-3 6-2
Karin KNAPP (ITA) lost to Jelena JANKOVIC (SRB)[5] 0-6 2-6

Simona HALEP (ROU)[7] defeated Kaia KANEPI (EST) 6-4 3-6 7-6(5)
Annika BECK (GER) defeated Tsvetana PIRONKOVA (BUL/Q) 6-7(5) 6-2 6-2
Bethanie MATTEK-SANDS (USA) lost to Monica NICULESCU (ROU) 1-6 6-3 3-6
Su-Wei HSIEH (TPE/Q) lost to Sara ERRANI (ITA)[4] 0-6 4-6

Caroline WOZNIACKI (DEN)[8] lost to Yanina WICKMAYER (BEL) 4-6 5-7
Jana CEPELOVA (SVK) defeated Samantha STOSUR (AUS)[12] 6-4 4-6 6-1
Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) lost to Mirjana LUCIC-BARONI (CRO/Q) 4-6 1-6
Sorana CIRSTEA (ROU) lost to Agnieszka RADWANSKA (POL)[2] 5-7 0-6


Eerste Ronde
Na LI (CHN)[1 - Bye
Francesca SCHIAVONE (ITA) lost to Magdalena RYBARIKOVA (SLO) 5-7 6-4 6-7(3)
Shuai ZHANG (CHN) defeated Maryna ZANEVSKA (UKR/Q) 6-3 6-2
Petra CETKOVSKA (CZE/Q) defeated Sloane STEPHENS (USA)[14 7-5 6-1

Ana IVANOVIC (SRB)[9] defeated Daniela HANTUCHOVA (SVK) 7-5 1-0 en opgave
Ellina SVITOLINA (UKR) lost to Klara ZAKOPALOVA (CZE) 2-6 4-6
Karolina PLISKOVA (CZE) defeated Cagla BUYUKAKCAY (TUR/WC) 6-3 6-3
Angelique KERBER (GER)[6] - Bye

Petra KVITOVA (CZE)[3] - Bye
Venus WILLIAMS (USA) defeated ®Petra MARTIC (CRO/Q) 6-2 6-2
Shuai PENG (CHN) defeated Nadia PETROVA (RUS/Q) 7-6(5) 7-5
Lucie SAFAROVA (CZE) defeated Kirsten FLIPKENS (BEL)[16 5-7 6-4 6-4

Dominika CIBULKOVA (SVK)[10] lost to Alisa KLEYBANOVA (RUS/WC) 5-5 en opgave
Stefanie VOEGELE (SUI) defeated Alize CORNET (FRA) 7-6(6) 7-5
Karin KNAPP (ITA) defeated Caroline GARCIA (FRA) 6-4 6-1
Jelena JANKOVIC (SRB)[5] - Bye

Simona HALEP (ROU)[7] - Bye
Kaia KANEPI (EST) defeated Varvara LEPCHENKO (USA) 6-3 6-4
Mona BARTHEL (GER) lost to Annika BECK (GER) 6-7(5) 2-6
Tsvetana PIRONKOVA (BUL/Q) defeated Roberta VINCI (ITA)[11] 6-3 6-3

Eugenie BOUCHARD (CAN)[15 lost to Bethanie MATTEK-SANDS (USA) 5-7 1-6
Monica NICULESCU (ROU) defeated Fatma AL NABHANI (OMA/WC) 6-1 6-0
Su-Wei HSIEH (TPE/Q) defeated Flavia PENNETTA (ITA) 7-5 6-3
Sara ERRANI (ITA)[4] - Bye

Caroline WOZNIACKI (DEN)[8] - Bye
Andrea PETKOVIC (GER) lost to Yanina WICKMAYER (BEL) 4-6 4-6
Kristina MLADENOVIC (FRA) lost to Jana CEPELOVA (SVK) 4-6 6-7(5)
Marina ERAKOVIC (NZL) lost to Samantha STOSUR (AUS)[12] 4-6 2-6

Tadeja MAJERIC (SLO/LL) lost to Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 7-5 2-6 3-6
Mirjana LUCIC-BARONI (CRO/Q) defeated Yvonne MEUSBURGER (AUT) 4-6 6-2 6-3
Alla KUDRYAVTSEVA (RUS/Q) lost to Sorana CIRSTEA (ROU) 6-2 1-6 5-7
Agnieszka RADWANSKA (POL)[2]





Open GDF Suez
Parijs, Frankrijk, Premier
27/01/2014 - 02/02/2014
Hardcourt, Indoor

Finale
Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) defeated Sara ERRANI (ITA)[3] 3-6 6-2 6-3


Halve finales
Maria SHARAPOVA (RUS)[1] lost to Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-4 3-6 4-6
Sara ERRANI (ITA)[3] defeated Alize CORNET (FRA) 7-6(3) 3-6 7-6(5)


Kwartfinales
Maria SHARAPOVA (RUS)[1] defeated Kirsten FLIPKENS (BEL)[8] 6-2 6-2
Angelique KERBER (GER)[4] lost to Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 7-5 3-6 6-7(3)
Elina SVITOLINA (UKR) lost to Sara ERRANI (ITA)[3] 2-6 3-6
Andrea PETKOVIC (GER) lost to Alize CORNET (FRA) 6-7(6) 7-5 3-6


Tweede Ronde
Maria SHARAPOVA (RUS)[1] defeated Daniela HANTUCHOVA (SVK) 6-0 6-1
Yvonne MEUSBURGER (AUT) lost to Kirsten FLIPKENS (BEL)[8] 1-6 3-6
Angelique KERBER (GER)[4] defeated Klara ZAKOPALOVA (CZE) 6-2 7-5
Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) defeated Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[7] 6-2 3-6 6-3

Elina SVITOLINA (UKR) defeated Galina VOSKOBOEVA (KAZ/Q) 6-1 6-2
Karin KNAPP (ITA) lost to Sara ERRANI (ITA)[3] 4-6 3-6
Kristina MLADENOVIC (FRA/WC) lost to Andrea PETKOVIC (GER) 4-6 2-6
Alize CORNET (FRA) defeated Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE/LL) 6-3 6-7(2) 6-3


Eerste Ronde
Maria SHARAPOVA (RUS)[1] - Bye
Marina ERAKOVIC (NZL) lost to Daniela HANTUCHOVA (SVK) 3-6 0-3 en opgave
Yvonne MEUSBURGER (AUT) defeated Anna-Lena FRIEDSAM (GER/Q) 7-5 6-1
Mona BARTHEL (GER) lost to Kirsten FLIPKENS (BEL)[8] 3-6 6-4 2-6

Angelique KERBER (GER)[4] - Bye
Klara ZAKOPALOVA (CZE) defeated Caroline GARCIA (FRA/WC) 7-6(4) 6-2
Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) defeated Francesca SCHIAVONE (ITA) 1-6 6-4 6-1
Johanna LARSSON (SWE/Q) lost to Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[7] 1-6 4-6

Roberta VINCI (ITA)[6] lost to Elina SVITOLINA (UKR) 3-6 6-0 5-7
Stefanie VOEGELE (SUI) lost to Galina VOSKOBOEVA (KAZ/Q) 7-5 5-7 6-7(3)
Karin KNAPP (ITA) defeated Lara ARRUABARRENA (ESP/Q) 6-4 6-1
Sara ERRANI (ITA)[3] - Bye

Simona HALEP (ROU)[5] lost to Kristina MLADENOVIC (FRA/WC) 6-7(1) 4-6
Andrea PETKOVIC (GER) defeated Bojana JOVANOVSKI (SRB) 6-2 6-3
Magdalena RYBARIKOVA (SVK) lost to Alize CORNET (FRA) 3-6 7-5 2-6
Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE/LL) - Bye




PTT Pattaya Open
Pattaya City, Thailand, International
27/01/2014 - 02/02/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Ekaterina MAKAROVA (RUS)[4] defeated Karolina PLISKOVA (CZE) 6-3 7-6(7)


Halve finales
Andrea HLAVACKOVA (CZE) lost to Ekaterina MAKAROVA (RUS)[4] 3-6 6-0 4-6
Karolina PLISKOVA (CZE) defeated Julia GOERGES (GER) 6-3 4-6 6-3


Kwartfinales
Andrea HLAVACKOVA (CZE) defeated Shuai PENG (CHN)[8] 6-2 7-5
Ekaterina MAKAROVA (RUS)[4] defeated Kimiko DATE-KRUMM (JPN) 6-2 4-6 6-4
Karolina PLISKOVA (CZE) defeated Sorana CIRSTEA (ROU)[3] 1-6 7-6(3) 6-0
Elena VESNINA (RUS)[5] lost to Julia GOERGES (GER) 7-5 3-6 3-6


Tweede Ronde
Sabine LISICKI (GER)[1] lost to Andrea HLAVACKOVA (CZE) w.o.
Alexandra DULGHERU (ROU/Q) lost to Shuai PENG (CHN)[8] 3-6 4-6
Ekaterina MAKAROVA (RUS)[4] defeated Vera ZVONAREVA (RUS/WC) 6-0 6-2
Tadeja MAJERIC (SLO) lost to Kimiko DATE-KRUMM (JPN) 6-7(4) 3-6

Karolina PLISKOVA (CZE) defeated Alla KUDRYAVTSEVA (RUS/Q) 4-6 6-3 6-4
Alison RISKE (USA) lost to Sorana CIRSTEA (ROU)[3] 3-6 4-6
Elena VESNINA (RUS)[5] defeated Nicha LERTPITAKSINCHAI (THA/WC) 6-3 6-3
Julia GOERGES (GER) defeated Svetlana KUZNETSOVA (RUS/WC)[2] w.o.


Eerste Ronde
Sabine LISICKI (GER)[1] defeated Donna VEKIC (CRO) 7-5 2-6 6-4
Andrea HLAVACKOVA (CZE) defeated Estrella CABEZA CANDELA (ESP) 6-2 6-4
Alexandra DULGHERU (ROU/Q) defeated Yulia PUTINTSEVA (KAZ) 6-1 6-7(6) 6-4
Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT) lost to Shuai PENG (CHN)[8] 1-6 6-7(1)

Ekaterina MAKAROVA (RUS)[4] defeated Olga SAVCHUK (UKR/Q) 3-6 6-2 6-4
Vera ZVONAREVA (RUS/WC) defeated Peangtarn PLIPUECH (THA/WC) 6-3 6-2
Su-Wei HSIEH (TPE) lost to Tadeja MAJERIC (SLO) 2-6 6-7(4)
Kimiko DATE-KRUMM (JPN) defeated Garbine MUGURUZA (ESP)[8] 6-7(2) 7-5 7-6(6)

Bethanie MATTEK-SANDS (USA)[7] lost to Karolina PLISKOVA (CZE) 2-6 4-6
Ajla TOMLJANOVIC (CRO) lost to Alla KUDRYAVTSEVA (RUS/Q) 4-6 5-7
Anabel MEDINA GARRIGUES (ESP) lost to Alison RISKE (USA) 0-6 0-6
Anna SCHMIEDLOVA (SVK) lost to Sorana CIRSTEA (ROU)[3] 1-6 3-6

Elena VESNINA (RUS)[5] defeated Vania KING (USA) 7-6(6) 6-7(5) 6-1
Aleksandra KRUNIC (SRB/Q) lost to Nicha LERTPITAKSINCHAI (THA/WC) 3-6 3-6
Luksika KUMKHUM (THA) lost to Julia GOERGES (GER) 4-6 4-6
Shuai ZHANG (CHN) lost to Svetlana KUZNETSOVA (RUS/WC)[2] 0-6 6-7(3)




Australian Open
Melbourne, Australie, Grand Slam
13/01/2014 - 26/01/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Na LI (CHN)[4] defeated Dominika CIBULKOVA (SVK)[20] 7-6(3) 6-0


Halve finales
Eugenie BOUCHARD (CAN)[30] lost to Na LI (CHN)[4] 2-6 4-6
Dominika CIBULKOVA (SVK)[20] defeated Agnieszka RADWANSKA (POL)[5] 6-1 6-2


Kwartfinales
Ana IVANOVIC (SRB)[14] lost to Eugenie BOUCHARD (CAN)[30] 7-5 5-7 2-6
Na LI (CHN)[4] defeated Flavia PENNETTA (ITA)[28] 6-2 6-2
Simona HALEP (ROU)[11) lost to Dominika CIBULKOVA (SVK)[20] 3-6 0-6
Agnieszka RADWANSKA (POL)[5] defeated Victoria AZARENKA (BLR)[2] 6-1 5-7 6-0


Vierde Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1 lost to Ana IVANOVIC (SRB)[14] 6-4 3-6 3-6
Casey DELLACQUA (AUS/WC) lost to Eugenie BOUCHARD (CAN)[30] 7-6(5) 2-6 0-6
Na LI (CHN)[4] defeated Ekaterina MAKAROVA (RUS)[22] 6-2 6-0
Angelique KERBER (GER)[9] lost to Flavia PENNETTA (ITA)[28] 1-6 6-4 5-7

Jelena JANKOVIC (SRB){8] lost to Simona HALEP (ROU)[11) 4-6 6-2 0-6
Dominika CIBULKOVA (SVK)[20] defeated Maria SHARAPOVA (RUS)[3] 3-6 6-4 6-1
Agnieszka RADWANSKA (POL)[5] defeated Garbine MUGURUZA (ESP) 6-1 6-3
Sloane STEPHENS (USA)[13] lost to Victoria AZARENKA (BLR)[2] 3-6 2-6


Derde Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1 defeated Daniela HANTUCHOVA (CZE)[31) 6-3 6-3
Samantha STOSUR (AUS)[17] lost to Ana IVANOVIC (SRB)[14] 7-6(8) 4-6 2-6
Jie ZHENG (CHN) lost to Casey DELLACQUA (AUS/WC) 2-6 4-6
Eugenie BOUCHARD (CAN)[30] defeated Lauren DAVIS (USA) 6-2 6-2

Na LI (CHN)[4] defeated Lucie SAFAROVA (CZE)[26) 1-6 7-6(2) 6-3
Ekaterina MAKAROVA (RUS)[22] defeated Monica NICULESCU (ROU) 6-4 6-4
Angelique KERBER (GER)[9] defeated Alison RISKE (USA) 6-3 6-4
Flavia PENNETTA (ITA)[28] defeated Mona BARTHEL (GER) 6-1 7-5

Jelena JANKOVIC (SRB){8] defeated Kurumi NARA (JPN) 6-4 7-5
Zarina DYAS (KAZ/Q) lost to Simona HALEP (ROU)[11) 1-6 4-6
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[16] lost to Dominika CIBULKOVA (SVK)[20] 1-6 0-6
Alize CORNET (FRA)[25] lost to Maria SHARAPOVA (RUS)[3] 1-6 6-7(6)

Agnieszka RADWANSKA (POL)[5] defeated Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS)[29] 5-7 6-2 6-2
Garbine MUGURUZA (ESP) defeated Caroline WOZNIACKI (DEN)[10] 4-6 7-5 6-3
Sloane STEPHENS (USA)[13] defeated Elina SVITOLINA (UKR) 7-5 6-4
Yvonne MEUSBURGER (AUT) lost to Victoria AZARENKA (BLR)[2] 1-6 0-6


Tweede Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1 defeated Vesna DOLONC (SRB) 6-1 6-2
Karolina PLISKOVA (CZE) lost to Daniela HANTUCHOVA (CZE)[31) 3-6 6-3 10-12
Samantha STOSUR (AUS)[17] defeated Tsvetana PIRONKOVA (BUL) 6-2 6-0
Annika BECK (GER) lost to Ana IVANOVIC (SRB)[14] 1-6 2-6

Jie ZHENG (CHN) defeated Madison KEYS (USA) 7-6(5) 1-6 7-5
Casey DELLACQUA (AUS/WC) defeated Kirsten FLIPKENS (BEL)[18] 6-3 6-0
Eugenie BOUCHARD (CAN)[30] defeated Virginie RAZZANO (FRA) 6-2 7-6(10)
Lauren DAVIS (USA) defeated Julia GOERGES (GER) 7-5 2-6 6-4

Na LI (CHN)[4] defeated Belinda BENCIC (SUI/Q) 6-0 7-6(5)
Lucie HRADECKA (CZE/Q) lost to Lucie SAFAROVA (CZE)[26) 7-6(4) 3-6 0-6
Ekaterina MAKAROVA (RUS)[22] defeated Irina FALCONI (USA/LL) 6-2 7-5
Monica NICULESCU (ROU) defeated Sabine LISICKI (GER)[15] 2-6 6-2 6-2

Angelique KERBER (GER)[9] defeated Alla KUDRYAVTSEVA (RUS/Q) 6-4 6-2
Yanina WICKMAYER (BEL) lost to Alison RISKE (USA) 1-6 1-6
Flavia PENNETTA (ITA)[28] defeated Monica PUIG (PUR) 6-3 6-4
Mona BARTHEL (GER) defeated Luksika KUMKHUM (THA) 4-6 6-3 6-4

Jelena JANKOVIC (SRB){8] defeated Ayumi MORITA (JPN) 6-2 6-0
Kurumi NARA (JPN) defeatd Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[32] 6-4 6-3
Marina ERAKOVIC (NZL) lost to Zarina DYAS (KAZ/Q) 4-6 0-6
Varvara LEPCHENKO (USA) lost to Simona HALEP (ROU)[11) 6-4 0-6 1-6

Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[16] defeated Galina VOSKOBOEVA (KAZ) 7-6(2) 3-6 8-6
Stefanie VOEGELE (SUI) lost to Dominika CIBULKOVA (SVK)[20] 0-6 1-6
Alize CORNET (FRA)[25] defeated Camila GIORGI (ITA) 6-3 4-6 6-4
Karin KNAPP (ITA) lost to Maria SHARAPOVA (RUS)[3] 3-6 6-4 8-10

Agnieszka RADWANSKA (POL)[5] defeated Olga GOVORTSOVA (BLR) 6-0 7-5
Mandy MINELLA (LUX) lost to Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS)[29] 2-6 2-6
Garbine MUGURUZA (ESP) defeated Anna SCHMIEDLOVA (SVK) 6-3 6-3
Christina MCHALE (USA) lost to Caroline WOZNIACKI (DEN)[10] 0-6 6-1 2-6

Sloane STEPHENS (USA)[13] defeated Ajla TOMLJANOVIC (CRO) 3-6 6-2 7-5
Olivia ROGOWSKA (AUS/WC) lost to Elina SVITOLINA (UKR) 4-6 5-7
Bojana JOVANOVSKI (SRB)[33] lost to Yvonne MEUSBURGER (AUT) 6-3 3-6 2-6
Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) lost to Victoria AZARENKA (BLR)[2] 1-6 4-6


Eerste Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1 defeated Ashleigh BARTY (AUS/WC) 6-2 6-1
Vesna DOLONC (SRB) defeated Lara ARRUABARRENA (ESP) 2-6 6-2 6-4
Pauline PARMENTIER (FRA/WC) lost to Karolina PLISKOVA (CZE) 0-6 1-6
Heather WATSON (GBR/Q) lost to Daniela HANTUCHOVA (CZE)[31) 5-7 6-3 3-6

Samantha STOSUR (AUS)[17] defeated Klara ZAKOPALOVA (CZE) 6-3 6-4
Tsvetana PIRONKOVA (BUL) defeated Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) 6-3 6-2
Annika BECK (GER) defeated Petra MARTIC (CRO) 6-0 6-0
Kiki BERTENS (NED) lost to Ana IVANOVIC (SRB)[14] 4-6 4-6

Roberta VINCI (ITA)[12] lost to Jie ZHENG (CHN) 4-6 3-6
Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUS) lost to Madison KEYS (USA) 2-6 7-6(8) 7-9
Casey DELLACQUA (AUS/WC) defeated Vera ZVONAREVA (RUS) 6-2 6-2
Laura ROBSON (GBR) lost to Kirsten FLIPKENS (BEL)[18] 3-6 0-6

Eugenie BOUCHARD (CAN)[30] defeated Hao Chen TANG (CHN/WC) 7-5 6-1
Alison VAN UYTVANCK (BEL) lost to Virginie RAZZANO (FRA) 6-7(3) 6-7(3)
Sachia VICKERY (USA/WC) lost to Lauren DAVIS (USA) 3-6 3-6
Julia GOERGES (GER) defeated Sara ERRANI (ITA)[7] 6-3 6-2

Na LI (CHN)[4] defeated Ana KONJUH (CRO/Q) 6-2 6-0
Belinda BENCIC (SUI/Q) defeated Kimiko DATE-KRUMM (JPN) 6-4 4-6 6-3
Donna VEKIC (CRO) lost to Lucie HRADECKA (CZE/Q) 3-6 1-6
Julia GLUSHKO (ISR) lost to Lucie SAFAROVA (CZE)[26) 5-7 6-3 1-6

Ekaterina MAKAROVA (RUS)[22] defeated Venus WILLIAMS (USA) 2-6 6-4 6-4
Anabel MEDINA GARRIGUES (ESP) lost to Irina FALCONI (USA/LL) 3-6 1-6
Shahar PEER (ISR) lost to Monica NICULESCU (ROU) 4-6 1-6
Mirjana LUCIC-BARONI (CRO) lost to Sabine LISICKI (GER)[15] 2-6 1-6

Angelique KERBER (GER)[9] defeated Jarmila GAJDOSOVA (AUS/WC) 6-3 0-6 6-2
Caroline GARCIA (FRA) lost to Alla KUDRYAVTSEVA (RUS/Q) 2-6 6-7(7)
Dinah PFIZENMAIER (GER) lost to Yanina WICKMAYER (BEL) 6-7(5) 3-6
Alison RISKE (USA) defeated Elena VESNINA (RUS)[23] 6-2 6-2

Flavia PENNETTA (ITA)[28] defeated Alexandra CADANTU (ROU) 6-0 6-2
Monica PUIG (PUR) defeated Anna TATISHVILI (GEO/Q) 6-2 6-4
Shuai ZHANG (CHN) lost to Mona BARTHEL (GER) 6-7(4) 3-6
Luksika KUMKHUM (THA) defeated Petra KVITOVA (CZE)[6] 6-2 1-6 6-4

Jelena JANKOVIC (SRB){8] defeated Misaki DOI (JPN) 6-1 6-2
Nadiya KICHENOK (UKR) lost to Ayumi MORITA (JPN) 2-6 6-7(5)
Kurumi NARA (JPN) defeated Shuai PENG (CHN) 6-5 4-6 6-3
Andrea PETKOVIC (GER) lost to Magdalena RYBARIKOVA (SVK)[32] 2-6 3-6

Sorana CIRSTEA (ROU)[21] lost to Marina ERAKOVIC (NZL) 4-6 6-7(6)
Zarina DYAS (KAZ/Q) defeated Katerina SINIAKOVA (CZE/Q) 6-2 6-4
Lesia TSURENKO (UKR) lost to Varvara LEPCHENKO (USA) 6-2 3-6 4-6
Katarzyna PITER (POL/Q) lost to Simona HALEP (ROU)[11) 0-6 1-6

Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[16] defeated Vania KING (USA) 6-2 6-3
Galina VOSKOBOEVA (KAZ) defeated Irina-Camelia BEGU (ROU/Q) 7-5 4-6 7-5
Kristina MLADENOVIC (FRA) lost to Stefanie VOEGELE (SUI) 5-7 5-7
Francesca SCHIAVONE (ITA) lost to Dominika CIBULKOVA (SVK)[20] 4-6 3-6

Alize CORNET (FRA)[25] defeated Polona HERCOG (SLO) 1-0 en opgave
Camila GIORGI (ITA) defeated Storm SANDERS (AUS/WC) 4-6 6-1 6-4
Paula ORMAECHEA (ARG) lost to Karin KNAPP (ITA) 4-6 2-6
Bethanie MATTEK-SANDS (USA) lost to Maria SHARAPOVA (RUS)[3] 3-6 4-6

Agnieszka RADWANSKA (POL)[5] defeated Yulia PUTINTSEVA (KAZ) 6-0 5-7 6-2
Olga GOVORTSOVA (BLR) defeated Ying-Ying DUAN (CHN/Q) 6-0 7-6(6)
Carina WITTHOEFT (GER/Q) lost to Mandy MINELLA (LUX) 1-6 4-6
Teliana PEREIRA (BRA) lost to Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS)[29] 6-7(7) 4-6

Kaia KANEPI (EST)[24] lost to Garbine MUGURUZA (ESP) 2-6 6-2 2-6
Timea BABOS (HUN) lost to Anna SCHMIEDLOVA (SVK) 6-4 4-6 5-7
Christina MCHALE (USA) defeated Yung-Jan CHAN (TPE) 7-5 6-4
Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP) lost to Caroline WOZNIACKI (DEN)[10] 0-6 2-6

Sloane STEPHENS (USA)[13] defeated Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) 7-6(1) 6-3
Tadeja MAJERIC(SLO) lost to Ajla TOMLJANOVIC (CRO) 6-3 6-7(1) 4-6
Olivia ROGOWSKA (AUS/WC) defeated Mariana DUQUE-MARINO (COL) 6-3 6-3
Elina SVITOLINA (UKR) defeated Svetlana KUZNETSOVA (RUS)[19] 6-3 6-3

Bojana JOVANOVSKI (SRB)[33] defeated Jana CEPELOVA (SVK) 6-7(1) 6-1 6-3
Chanelle SCHEEPERS (RSA) lost to Yvonne MEUSBURGER (AUT) 6-7(3) 4-6
Su-Wei HSIEH (TPE) lost to Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) 1-6 6-4 1-6
Johanna LARSSON (SWE) lost to Victoria AZARENKA (BLR)[2] 6-7(2) 2-6





Hobart International
Hobart, Australie, International
05/01/2014 - 11/01/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[7] lost to Garbine MUGURUZA (ESP/Q) 4-6 0-6

Halve finales
Samantha STOSUR (AUS)[1] lost to Klara ZAKOPALOVA (CZE)[7] 3-6 2-6
Estrella CABEZA CANDELA (ESP/Q) lost to Garbine MUGURUZA (ESP/Q) 0-6 1-6

Kwartfinales
Samantha STOSUR (AUS)[1] defeated Bojana JOVANOVSKI (SRB)[8] 6-3 6-2
Alison RISKE (USA) lost to Klara ZAKOPALOVA (CZE)[7] 4-6 5-7
Monica NICULESCU (ROU) lost to Estrella CABEZA CANDELA (ESP/Q) 6-3 6-7(3) 4-6
Garbine MUGURUZA (ESP/Q) defeated Kirsten FLIPKENS (BEL)[2] 6-4 6-3

Tweede Ronde
Samantha STOSUR (AUS)[1] defeated Kristina MLADENOVIC (FRA) 6-4 2-6 7-6(7)
Olivia ROGOWSKA (AUS/WC) lost to Bojana JOVANOVSKI (SRB)[8] 6-3 2-6 0-6
Alison RISKE (USA) defeated Casey DELLACQUA (AUS/WC) 7-5 4-6 6-3
Shuai ZHANG (CHN) lost to Klara ZAKOPALOVA (CZE)[7] 1-6 2-6

Mona BARTHEL (GER)[6] lost to Monica NICULESCU (ROU) 6-7(5) 1-6
Estrella CABEZA CANDELA (ESP/Q) defeated Elena VESNINA (RUS)[3] 4-6 6-2 4-1 en opgave
Garbine MUGURUZA (ESP/Q) vs Yanina WICKMAYER (BEL) 4-1 en opgave
Storm SANDERS (AUS/WC) lost to Kirsten FLIPKENS (BEL)[2] 6-4 6-7(3) 6-7(5)

Eerste Ronde
Samantha STOSUR (AUS)[1] defeated Madison BRENGLE (USA/Q) 6-7(4) 6-1 7-6(5)
Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP/LL) lost to Kristina MLADENOVIC (FRA) 7-6(7) 4-6 4-6
Alexandra CADANTU (ROU) lost to Olivia ROGOWSKA (AUS/WC) 6-7(5) 1-6
Annika BECK (GER) lost to Bojana JOVANOVSKI (SRB)[8] 5-7 3-6

Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS)[8] lost to Alison RISKE (USA) 3-6 2-6
Casey DELLACQUA (AUS/WC) defeated Alison VAN UYTVANCK (BEL/Q) 6-4 6-4
Jie ZHENG (CHN) lost to Shuai ZHANG (CHN) 3-6 1-6
Yvonne MEUSBURGER (AUT) lost to Klara ZAKOPALOVA (CZE)[7] 5-7 2-6

Mona BARTHEL (GER)[6] defeated Elina SVITOLINA (UKR) 6-4 6-3
Monica NICULESCU (ROU) defeated Magdalena RYBARIKOVA (SVK) 6-2 6-0
Estrella CABEZA CANDELA (ESP/Q) defeated Karin KNAPP (ITA) 7-5 6-4
Monica PUIG (PUR) lost to Elena VESNINA (RUS)[3] 4-6 4-6

An-Sophie MESTACH (BEL/LL) lost to Garbine MUGURUZA (ESP/Q) 1- 61-6
Laura ROBSON (GBR) lost to Yanina WICKMAYER (BEL) 6-4 0-2 en opgave
Shuai PENG (CHN) lost to Storm SANDERS (AUS/WC) 2-6 2-6
Marina ERAKOVIC (NZL) lost to Kirsten FLIPKENS (BEL)[2] 4-6 1-6





Apia International Sydney
Sydney, Australie, Premier
05/01/2014 - 11/01/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Angelique KERBER (GER)[5] lost to Tsvetana PIRONKOVA (BUL/Q) 4-6 4-6

Halve finales
Madison KEYS (USA) lost to Angelique KERBER (GER)[5] 4-6 2-6
Tsvetana PIRONKOVA (BUL/Q) defeated Petra KVITOVA (CZE)[2] 6-4 6-3

Kwartfinales
Bethanie MATTEK-SANDS (USA/Q) lost to Madison KEYS (USA) 2-3 en opgave
Carla SUAREZ NAVARRO (ESP) lost to Angelique KERBER (GER)[5] 2-6 4-6
Tsvetana PIRONKOVA (BUL/Q) defeated Sara ERRANI (ITA)[3] 7-6(2) 6-3
Lucie SAFAROVA (CZE) lost to Petra KVITOVA (CZE)[2] 6-7(4) 2-6

Tweede Ronde
Agnieszka RADWANSKA (POL)[1] lost to Bethanie MATTEK-SANDS (USA/Q) 5-7 2-6
Ajla TOMLJANOVIC (CRO/WC) lost to Madison KEYS (USA) 0-6 6-3 6-7(3)
Ekaterina MAKAROVA (RUS) lost to Carla SUAREZ NAVARRO (ESP) 6-7(4) 3-6
Kaia KANEPI (EST) lost to Angelique KERBER (GER)[5] 3-6 4-6

Varvara LEPCHENKO (USA/LL) lost to Tsvetana PIRONKOVA (BUL/Q) 3-6 2-6
Lauren DAVIS (USA/Q) lost to Sara ERRANI (ITA)[3] 5-7 2-6
Caroline WOZNIACKI (DEN)[6] lost to Lucie SAFAROVA (CZE) 4-6 6-7(7)
Christina MCHALE (USA/Q) lost to Petra KVITOVA (CZE)[2] 1-6 0-6

Eerste Ronde
Agnieszka RADWANSKA (POL)[1] - Bye
Eugenie BOUCHARD (CAN) lost to Bethanie MATTEK-SANDS (USA/Q) 4-6 3-6
Daniela HANTUCHOVA (SVK) lost to Ajla TOMLJANOVIC (CRO/WC) 4-6 5-7
Madison KEYS (USA) defeated Simona HALEP (ROU)[7] 6-1 6-4

Jelena JANKOVIC (SRB)[4] lost to Ekaterina MAKAROVA (RUS) 4-6 2-6
Paula ORMAECHEA (ARG/Q) lost to Carla SUAREZ NAVARRO (ESP) 6-3 6-7(5) 2-6
Kaia KANEPI (EST) defeated Victoria DUVAL (USA/Q) 6-1 6-3
Dominika CIBULKOVA (SVK) lost to Angelique KERBER (GER)[5] 6-7(5) 5-7

Varvara LEPCHENKO (USA/LL) defeated Svetlana KUZNETSOVA (RUS) 6-3 3-6 7-5
Sorana CIRSTEA (ROU) lost to Tsvetana PIRONKOVA (BUL/Q) 4-6 1-6
Jarmila GAJDOSOVA (AUS/WC) lost to Lauren DAVIS (USA/Q) 4-6 6-7(8)
Roberta VINCI (ITA) lost to Sara ERRANI (ITA)[3] 4-6 2-6

Caroline WOZNIACKI (DEN)[6] defeated Julia GOERGES (GER/LL) 3-6 6-2 6-4
Lucie SAFAROVA (CZE) defeated Francesca SCHIAVONE (ITA) 6-4 6-4
Christina MCHALE (USA/Q) defeated Alize CORNET (FRA) 6-7(4) 6-2 7-5
Petra KVITOVA (CZE)[2] - Bye





ASB Classic
Auckland, Nieuw Zeeland, International
30/12/2013 - 04/01/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Venus WILLIAMS (USA) lost to Ana IVANOVIC (SRB)[2] 2-6 7-5 4-6

Halve finales
Jamie HAMPTON (USA)[5] lost to Venus WILLIAMS (USA) w.o.
Kirsten FLIPKENS (BEL)[3] lost to Ana IVANOVIC (SRB)[2] 0-6 6-7(3)

Kwartfinales
Lauren DAVIS (USA) lost to Jamie HAMPTON (USA)[5] 2-6 6-4 4-6
Garbine MUGURUZA (ESP) lost to Venus WILLIAMS (USA) 3-6 3-6
Sachie ISHIZU (JPN/Q) lost to Kirsten FLIPKENS (BEL)[3] 4-6 5-7
Kurumi NARA (JPN) lost to Ana IVANOVIC (SRB)[2] 2-6 3-6


Tweede Ronde
Ana KONJUH (CRO/WC) lost to Lauren DAVIS (USA) 6-2 2-6 2-6
Kristyna PLISKOVA (CZE/Q) lost to Jamie HAMPTON (USA)[5] 3-6 4-6
Sharon FICHMAN (CAN/Q) lost to Garbine MUGURUZA (ESP) 6-1 3-6 3-6
Venus WILLIAMS (USA) defeated Yvonne MEUSBURGER (AUT) 4-6 6-3 6-2

Julia GOERGES (GER) lost to Sachie ISHIZU (JPN/Q) 2-6 6-3 5-7
Karolina PLISKOVA (CZE) lost to Kirsten FLIPKENS (BEL)[3] 4-6 3-6
Ayumi MORITA (JPN) lost to Kurumi NARA (JPN) 0-6 1-6
Johanna LARSSON (SWE) lost to Ana IVANOVIC (SRB)[2] 1-6 1-6


Eerste Ronde
Roberta VINCI (ITA)[1] lost to Ana KONJUH (CRO/WC) 6-3 4-6 2-6
Lauren DAVIS (USA) defeated Marina ERAKOVIC (NZL) 6-1 6-4
Kristyna PLISKOVA (CZE/Q) defeated Yanina WICKMAYER (BEL) 7-6(3) 6-0
Tamira PASZEK (AUT) lost to Jamie HAMPTON (USA)[5] 6-1 0-6 3-6

Sorana CIRSTEA (ROU)[4] lost to Sharon FICHMAN (CAN/Q)1-6 4-6
Christina MCHALE (USA) lost to Garbine MUGURUZA (ESP) 4-6 3-6
Andrea HLAVACKOVA (CZE/WC) lost to Venus WILLIAMS (USA) 3-6 6-7(1)
Yvonne MEUSBURGER (AUT) defeated Mona BARTHEL (GER)[7] 6-4 6-3

Karin KNAPP (ITA)[8] lost to Julia GOERGES (GER) 6-4 6-7(3) 6-7 (2)
Anett KONTAVEIT (EST/Q) lost to Sachie ISHIZU (JPN/Q) 3-6 6-1 3-6
Karolina PLISKOVA (CZE) defeated Paula ORMAECHEA (ARG) 7-6(2) 6-1
Monica PUIG (PUR) lost to Kirsten FLIPKENS (BEL)[3] 4-6 5-7

Lucie SAFAROVA (CZE)[6] lost to Ayumi MORITA (JPN) 6-7(2) 3-6
Alexandra CADANTU (ROU) lost to Kurumi NARA (JPN) 1-6 0-4 en opgave
Johanna LARSSON (SWE) defeated Lourdes DOMINGUEZ LINO (ESP) 7-5 6-0
Alison RISKE (USA) lost to Ana IVANOVIC (SRB)[2] 5-7 6-7(2)





Brisbane International
Brisbane, Australie, Premier
29/12/2013 - 04/01/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Victoria AZARENKA (BLR)[2] 6-4 7-5

Halve finales
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Maria SHARAPOVA (RUS)[3] 6-2 7-6(7)
Jelena JANKOVIC (SRB) lost to Victoria AZARENKA (BLR)[2] 6-1 3-6 4-6

Kwartfinales
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Dominika CIBULKOVA (SVK)[9] 6-3 6-3
Maria SHARAPOVA (RUS)[3] defeated Kaia KANEPI (EST) 4-6 6-3 6-2
Angelique KERBER (GER)[5] lost to Jelena JANKOVIC (SRB) 7-6(8) 3-6 1-6[4]
Stefanie VOEGELE (SUI) lost to Victoria AZARENKA (BLR)[2] 4-6 7-6(7) 1-6

Tweede Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1] defeated Andrea PETKOVIC (GER) 6-4 6-4
Kimiko DATE-KRUMM (JPN) lost to Dominika CIBULKOVA (SVK)[9] 3-6 6-1 3-6
Maria SHARAPOVA (RUS)[3] defeated Ashleigh BARTY (AUS/Q) w.o.
Kaia KANEPI (EST) defeated Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[8] 6-2 6-2

Angelique KERBER (GER)[5] defeated Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-2 4-3 en opgave
Elina SVITOLINA (UKR) lost to Jelena JANKOVIC (SRB)[4] 1-6 3-6
Sabine LISICKI (GER)[7] lost to Stefanie VOEGELE (SUI) w.o.
Casey DELLACQUA (AUS/WC) lost to Victoria AZARENKA (BLR)[2] 3-6 1-6

Eerste Ronde
Serena WILLIAMS (USA)[1] - Bye
Andrea PETKOVIC (GER) defeated Bethanie MATTEK-SANDS (USA) 6-4 7-5
Kimiko DATE-KRUMM (JPN) defeated Olivia ROGOWSKA (AUS/WC) 6-3 7-5
Heather WATSON (GBR/Q) lost to Dominika CIBULKOVA (SVK)[9] 4-6 3-6

Maria SHARAPOVA (RUS)[3] defeated Caroline GARCIA (FRA) 6-3 6-0
Ashleigh BARTY (AUS/Q) defeated Daniela HANTUCHOVA (SVK) 6-3 7-5
Alexandra PANOVA (RUS/Q) lost to Kaia KANEPI (EST) 3-6 7-6(8) 2-6
Su-Wei HSIEH (TPE/LL) lost to Carla SUAREZ NAVARRO (ESP)[8] 2-6 1-6

Angelique KERBER (GER)[5] defeated Kristina MLADENOVIC (FRA) 6-2 6-2
Alla KUDRYAVTSEVA (RUS/Q) lost to Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-7(4) 6-4 3-6
Varvara LEPCHENKO (USA) lost to Elina SVITOLINA (UKR) 3-6 3-6
Francesca SCHIAVONE (ITA) lost to Jelena JANKOVIC (SRB)[4] 2-6 6-7(6)

Sabine LISICKI (GER)[7] defeated Magdalena RYBARIKOVA (SVK) 6-3 6-4
Stefanie VOEGELE (SUI) defeated Madison KEYS (USA) 6-4 6-3
Galina VOSKOBOEVA (KAZ) lost to Casey DELLACQUA (AUS/WC) 6-3 2-6 3-6
Victoria AZARENKA (BLR)[2] - Bye




Shenzhen Gemdale Kaisa Open
Shenzhen, China, International
29/12/2013 - 04/01/2014
Hardcourt, Outdoor

Finale
Na LI (CHN)[1] defeated Shuai PENG (CHN)[5] 6-4 7-5

Halve finales
Na LI (CHN)[1] defeated Annika BECK (GER)[8] 6-1 6-3
Shuai PENG (CHN)[5] defeated Vania KING (USA) w.o.

Kwartfinales
Na LI (CHN)[1] defeated Monica NICULESCU (ROU) 7-5 4-6 6-4
Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT) lost to Annika BECK (GER)[8] 6-3 3-6 1-6
Shuai PENG (CHN)[5] defeated Jana CEPELOVA (SVK) 6-3 6-2
Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) lost to Vania KING (USA) 2-6 4-6

Tweede Ronde
Na LI (CHN)[1] defeated Nadiya KICHENOK (UKR) 6-1 6-4
Monica NICULESCU (ROU) defeated Yung-Jan CHAN (TPE) 2-6 6-3 6-0
Klara ZAKOPALOVA (CZE)[3] lost to Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT) 6-7(2) 4-6
Victorija GOLUBIC (SUI/Q) lost to Annika BECK (GER)[8] 3-6 7-5 3-6

Shuai PENG (CHN)[5] defeated Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) 6-3 6-3
Jana CEPELOVA (SVK) defeated Anna-Lena FRIEDSAM (GER/Q) 6-4 6-1
Jie ZHENG (CHN)[7] lost to Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) 0-6 6-7(6)
Vania KING (USA) defeated Sara ERRANI (ITA)[2] 2-6 7-6(7) 6-3


Eerste Ronde
Na LI (CHN)[1] defeated Vera ZVONAREVA (RUS) 7-5 6-3
Timea BABOS (HUN) lost to Nadiya KICHENOK (UKR) 0-6 0-2 en opgave
Monica NICULESCU (ROU) defeated Anna SCHMIEDLOVA (SVK) 4-6 6-2 6-3
Yung-Jan CHAN (TPE) defeated Shuai ZHANG (CHN)[6] 3-6 6-4 6-2

Klara ZAKOPALOVA (CZE)[3] defeated Donna VEKIC (CRO) 6-3 7-5
Patricia MAYR-ACHLEITNER (AUT) defeated Risa OZAKI (JPN/Q) 6-2 6-1
Victorija GOLUBIC (SUI/Q) defeated Aleksandra WOZNIAK (CAN) 4-6 6-0 6-2
Ajla TOMLJANOVIC (CRO) lost to Annika BECK (GER)[8] 3-6 4-6

Shuai PENG (CHN)[5] defeated Fangzhou LIU (CHN/WC) 6-1 6-3
Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) defeated Lesia TSURENKO (UKR) 6-4 7-6(4)
Luydmyla KICHENOK (UKR/Q) lost to Jana CEPELOVA (SVK) 6-4 3-6 1-6
Anna-Lena FRIEDSAM (GER/Q) defeated Bojana JOVANOVSKI (SRB)[4] 6-1 7-5

Jie ZHENG (CHN)[7] defeated Shahar PEER (ISR) 6-0 6-3
Olga GOVORTSOVA (BLR) lost to Barbora ZAHLAVOVA STRYCOVA (CZE) 5-7 3-6
Petra MARTIC (CRO) lost to Vania KING (USA) 5-7 6-4 3-6
Saisai ZHENG (CHN/WC) lost to Sara ERRANI (ITA)[2] 0-6 6-3 6-7(3)






 
Nieuwsbrief
Tennisinfo Nieuwsbrief
 
Video Portal
3.jpg
Nieuwe video's
Tennisblog.be
De Tennisblog bij uitstek!
Poll
Hoeveel Grand Slams wint Roger Federer in 2014?
1
2
3
4
Geen idee
 
 
Tennisinfo
zoekt medewerkers
Partners
Tennisforum.be
Virtual Tennis Tour
Zoeken
 
Rss
© Tennisinfo.be 2005-2014 BelgiŽ - Contact - Info - 3 bezoekers online - TennisPlanet.be - Tennisprojecten